מעליות מדרגות לבתים וברחובות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
ישנם מכשירים רבים המאפשרים התנועה של המדרגות עם ניידות מוגבלת. קחו למשל את הסוגים השונים של ציוד כזה, המאפיינים העיקריים שלהם, תכונות והעלות המשוערת.
הרחוב מרים מעליות מדרגות
http://www.rmnt.ru/tile.htm אנשים עם מוגבלות, הקשישים וחולים עם שיחה נמוכה ניידת. ואכן, לעתים קרובות קשה מאוד כדי לנוע. קשה במיוחד לטפס במדרגות. לבוא לעזרת של מכשירים שונים, במעליות מדרגות מסוימות ומעליות. ישנם מספר סוגים של מכשירים כאלה. בואו להתמודד, שעבורו הם נועדו. כל ציוד הרמה מחולק לכמה קבוצות: מעליות עם תנועה אנכית. התקנים הם הפלטפורמה שעליה אתה מתקין כיסא גלגלים או עומד אדם. מערכת עולה בצורה אנכית כלפי מעלה בגובה קטן של כשני מטרים. ניתן להשתמש בו גם מחוץ ובתוך מבנים. קל למדי להתקנה. ישנם דגמים עם שלי גידור, שיעלו יותר מ 12 מ ' ציוד עם הטיית תנועה. נועד לפעול לאורך המדרגות. מחולק למבנים לטיפוס במדרגות ישרות, ושנועד לנסיעה על טיסות תצורה מעוגלת. עשוי להיווצר ככיסא או פלטפורמה. להגדיר באופן מסורתי בחלל עם גרם מדרגות רחבים, באזורים שבם הגובה חורג משני מטרים, או בבניינים שבם לא ניתן להקים מעלית אנכית. אתה יכול למצוא דגמים המיועדים לתפעול בחוץ או בפנים. נייד מרים או, כפי שהם נקראים, stupenkohody. מכשירים שנועדו למדרגות תנועה בכיסא גלגלים. מותקן בבניינים עם מדרגות רוחב קטנות או במבנים שבם שיפוץ הוא לא אפשרי. ציוד במחיר סביר ואינו דורש רישום בGostehnadzora. שני הסוגים הראשונים של מרים יכולים לשמש להרמת מרפסת הבית ולנוע בתוך הבניין. חלופה למבנים אלה יכול להיות מגודרת מעלית. רוב המכשירים הללו הם די פשוטים להתקנה. הם לא צריכים כל דבר אולם המכונה. ישנם דגמים של כונן חשמלי והידראולי. הם נוחים, אמינים ויש להם קיבולת גדולה. עם זאת, העלות של ציוד כזה היא גבוהה מספיק, יתר על כן, היא כפופה לרישום חובה בגופים Gostehnadzora. כל זה הופך אותו לבלתי נגיש למגוון רחב של צרכנים.

הרחוב מרים

ישנן וריאציות רבות של מכשירים, אלטרנטיבה לרמפה מסורתית. כדי להרים את מרפסת מעליות אנכיות הנפוצות ביותר עד 2 מ 'אחד הדגמים הפופולריים של ציוד כזה - ". Dobrodey" פלטפורמה מחברת צ'ליאבינסק המעלית היא די פשוטה להתקנה. היא אינה דורשת שטח ציוד בור ומכונות המאפשר התקנה ללא שינויים נוספים של כניסה. Dobrodey LLC להרים "Dobrodey" המכשיר הוא קל לניהול. הם יכולים ליהנות מישיבה בכיסא גלגלים בלי אנשי עזרה נלווים. עלות מעליות כזה להתחיל מ60,000 רובל. לחברה רשת של מרכזי שירות המספקים התקנה ותחזוקה של הציוד שלהם. מעלית נוספת פופולרית אנכית VTPM2000. פלטפורמה זו הידראולית להרמה, באמצעות המנגנון של "המספריים". הגובה של התרוממותה - 13:00 יש כמה וריאציות עם פלטפורמות בגדלים שונים. המחיר מתחיל מ 240 000 רובל. VTPM2000 VTPM2000 כפי שניתן להשתמש בהם מעליות רחוב לא רק שינוי אנכי, אבל נוטות. כאן לרוב מותקנים מודל למדרגות ישרות. לדוגמא, "Invalift" המיוצר ברוסיה. המכשיר הוא פלטפורמה עם ציפוי נגד חלקה. זה יכול להיות ממוקם בעגלה או לעמוד אנשים. פלטפורמה מטה באמצעות סרוו או באופן ידני. מעלית מצוידת כסטנדרט עם מגוון רחב של מערכות אבטחה: רכבות, שליטה על דיוק התקנת הפלטפורמה, עצירת חירום, החיישנים מתחת מכשולים, וכו ' מודלים הונפק ושונים "Invalifta". ניתן להתקין מערכות אלו בתוך או מחוץ למקום. והאפשרות השנייה היא זמינה ובנדאל עמיד. הם כללו מדריכים נוספים שמרחיבים את האורך של הרמת עד 11 מטרים להרים כל אפשרויות שליטה בלחיצת כפתור ונעילת מקשים. העלות של מודלים סטנדרטיים מתחילה ב 240,000 רובל, השתנה -. מ455,000 רובל. דומה במכשירי ההרמה נוטים פונקציונליות מיוצרים על ידי "Dobrodey", הערך שלהם בהתאם לדגם ולתצורה משתנה מ150,000 ל 250,000 רובל. חברה איטלקית VIMEC יותר מ 30 שנים העוסקת ביצירתו של ציוד לאנשים עם ניידות מוגבלת. אחת הפיתוח שלה, שכיבה V64 מעלית, יכול לשמש גם כרחוב או מכשיר הביתה. המכשיר זמין בשלוש וריאציות: רגילה, משופרות וגבוהות משמעותיות. הם משתנים בגודל פלטפורמה. התקנה לא לקלקל את העיצוב של החזית או בניין ואינו דורשת עבודות בנייה נוספות. VIMEC V64 VIMEC V64 המעלית מצוידת בהתקני בטיחות אקטיביים ופסיביים ויש לו שלט רחוק שהופך אותו נוחים מאוד. מכשיר נשלף מחסומי בטיחות, זה מפחית את חלליו. החברה מבטיחה את איכות מוצריה ופעילותה לטווח ארוך. העלות של מערכות כאלה היא הרבה יותר גבוהה ועמיתיהם רוסים מחושבים בנפרד.

מעליות מדרגות

מקורה בשימוש נפוץ מעליות מדרגות מה שנקרא או מכשירי ההרמה על סולמות או לכוון את תצורה מורכבת. לרוב, הם זמינים לשימוש גם בחוץ ובפנים. עם זאת, הציוד לטיפוס מסלול קשה מדרגות בעיקר מותקן בתוך בית. זה הוא משני סוגים: פלטפורמה, המיועדת להרמת כסאות גלגלים או עומדים אדם. הליכה מכשיר chairlifts יושבת בהם אנושית. בין מעליות פלטפורמות כוללות "A310 INVAPROM." רוסי מכשיר זה נועד כדי לנוע לאורך מסלול מורכב. המודל הסטנדרטי ניתן להשתמש רק בתוך המבנה. עוצב עבור מספר בלתי מוגבל של תחנות לאורך הדרך. זווית הרמה המרבית לא יותר מ 50 °, עובדת על מפעיל החשמלי יכול להיות מותקן משני צדי המדרגות. העלות של מכשיר כזה מתחילה מ 900,000 רובל. כדי להתגבר על המדרגות עם תור שנוצר עילוי פלטפורמה מVIMEC V65 החברה. המכשיר נועד להעביר את מספר טיסות העגלה של מדרגות. פשוט למדי להתקנה, לא דורש עבודות בנייה ושיפוץ נוספות. זמין בשלוש גרסאות. "תקן" - שנועד לטיסות קטנות של מדרגות, "סגור" - גישה לדרישות מיוחדות לגודל ו" גדולה במיוחד "- מצוידות בפלטפורמה גדולה. VIMEC V65 VIMEC V65 המערכת חסכונית, ניתן להשתמש בם מבפנים ומבחוץ. בה בעת שנועדה להפעלה בתנאי האקלים קשה. מצויד בהתקני בטיחות אקטיביים ופסיביים ומעקה נשלפת הלחסוך מקום. עלות המעלית תלויה בתצורה, אורך מדרגות ומחושבת בנפרד. מעליות מדרגות כיסא עדיין אינן נפוצות ברוסיה. הם מצוידים במערכת אבטחת כורסות נוחות נעה לאורך הסולם של כל מסלול. הם מתאימים במיוחד לאנשי קשישים או חולים. חברה אירופאית Stannah מייצרת וריאציות שונות של מכשירים כאלה. היצרן מציע שלוש גרסאות של הציוד: Starla. מושב שונה רך רחב עם משענת תומכת לנוחות מקסימלית. סופיה. מושב עם גב גבוה ולתקן את הגוף מטופח יושב בהם אנושי. בדידות. מושב נוחות רגיל. Stannah Starla Stannah Starla מעליות מצוידות במערכות האבטחה מודרניות שונות נופים אביביים אטרקטיביים. ריפוד וקישוט ניתן לבחור בהתאם לחלל הפנימי של החדר שבו ציוד יותקן. המושב יכול להיות מותאם לגובו של אדם. המכשיר מחובר ישירות לסולם שמאפשר לפעולה במהירות ובפשטות. עלות הציוד מחושבת בנפרד. החברה מייצרת chairlifts VIMEC למדרגות קאפרי ומסלול מורכב Ischia לישיר. ציוד מציע את מערכת בטיחות מוגברת, הכוללת את המכשיר שעוצר את התנועה של הכיסא כאשר יש מכשול בדרכו ונוחות. לאחר הרמת המושב לרצפה לסובב על ידי 80 מעלות, כך שזה היה נוח להגיע. יכול להיות מותקן בכל צד של חדר המדרגות. כיסא מתקפל שחוסך מקום. עלות בנייה מחושבת בנפרד. Vimec קאפרי Vimec קאפרי כל מיני סוגים של מעליות מדרגות הם בין הציוד המתוחכם. לתפקוד התקין שלהם דורשת התקנה מוסמכת ותחזוקה שוטפת. כל יצרן רוסי וגדול באירופה רשת של מרכזי שירות, העוסק בהתקנה ותחזוקה. כפי שמראה בפועל, עדיף להשתמש בשירותים שלהם. Inna Yasinovskaya, rmnt.ru