משכנתאות: 10 טיפים ותפיסות מוטעות על זה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
10 טיפים להשגת אשראי 10 תפיסות מוטעות
קודם כל, הלוואת פירושו שיש חודשי (ביום מסוים) של תשלומים על חשבון הקרן וריבית על ההלוואה. ברוב המקרים, אתה יכול להרוויח כסף על חשבון במזומן בהעברה הבנקאית, המלווה או בנק מבנק אחר (למשל, מתן הוראות והיוו העברה חודשית מעביד סכום מסוים באמצעות פרטי חשבון). והכי חשוב, ליום של התשלום הבא על חשבון העו"ש שלך היה נדרש סכום. אם אתה, למשל, דורש זמן רב כדי לעזוב, אתה צריך להפקיד סכום מספיק כדי להחזיר כמה תשלומים חודשיים.

במקרה של עונש עיכוב יחול (בבנקים שונים 0.2-0.5% עבור כל יום של עיכוב בתשלום). עם זאת, אם הוא זניח, עקב הסיבות חוקיות מאוד, והלווה לפני "משמעת מצוינת תשלום" זה מכובד, הבנק יכול לעשות בלי עונש.

10 טיפים להשגת אשראי


1. להעריך את היכולות שלך.

ראשית, לקבוע מה סכום ההלוואה אתה יכול להעפיל ומה סופו של דבר דירה בעלויות. עזור להפוך את מחשבוני הלוואה זו שנמצאים באתרים של בנקים רבים. יש לזכור כי התשלום החודשי ברוב המקרים לא יכול להיות יותר מ -40% מההכנסה, ואת סכום ההלוואה המרבי הוא מוגבל, בדרך כלל 70-80% מהערך של הדירה. עזרה בבחירת תכנית המשכנתא יכולה וברוקרים למשכנתות - סוכנות מיוחדת שנועדה לצבור מידע על החבילות של שירותי משכנתאות, לייעץ ולסייע ללווה באוסף של מסמכים וגישה לאשראי.

2. סדר עם הבוס.

בדוק עם המעסיק, אם הוא מסכים לאשר את ההכנסה שלך ובאיזו צורה זה ייעשה (טופס הפניה 2 בור, בצורה חופשית עם החתימה של הראש או שיחה אישית עם קצין ההלוואה הראשי). אם החברה שלך היא לא לספק מידע על הסכום בפועל של השכר של העובדים שלו, זה שווה מחפש בנק "נאמן" שמסכים אחרת הוכחת ההכנסה.

. 3 שיעור ריבית - זה לא הכל.

קבל אשראי תחת יותר מ -15% לשנה ברובל ו12% במטבע חוץ הוא לא שווה את זה. עם זאת, יש לזכור כי הבנק רשאי להכריז על ריבית נמוכה יותר, אבל באותו הזמן להקים עמלות משמעותיות למדי "מפצות", כגון אגרה שנתית עבור אחזקת חשבון או חברת ביטוח מנופחת שיעורים קרובה.

4. אל להסוות את הראיון.

אתה עדיין תוביל למים נקיים - קציני הלוואה הם בסדר, כמה זה עולה שירות שמרטפות, אחזקת רכב וכו 'ואם אתה עדיין מקבל בנקאים רימו ולקבל כמות גדולה של הלוואה, אתה יכול ליצור בעיות לעצמם: חודשיים תשלומים לבנק יכולים להציף את תקציב המשפחה.

5. קרא בעיון את החוזה.

אידיאלי - להתייעץ עם עורך דין לצד "הרזה" של חוזה. פריטים הדורשים תשומת לב מיוחדת - היכולת לבחון את תנאי ההלוואה, ההפרעות בתשלומים, באחריותו של הלווה במקרה של איחור, וכו '

6. לצפות לבלתי צפוי.

יתכן כי הלוואה תחייב אותך להשקעות נוספות, בנוסף לעמלות בנקים. סכום ניכר בדרך כלל הוא העלות של חיפוש דירה - שרותי ניהול נדלן, האוסף של מסמכים, וכו 'גלו מה מסמכים נדרשים לספק לבנק כדי לחתום על ההסכם. זכור כי רשימה זו יכולה להרחיב באופן משמעותי במהלך בדיקה. יש לזכור כי חלק מהבנקים להטיל הנוטריונים שירות "שלהם" במחירים מופקעים.

7. החלט שוק.

מתערב "ראשוני" לפני קבלת בעלות על בית ברוב הבנקים גבוהים יותר על ידי 2-3 נקודות אחוז. ובהתחשב בשינויים האחרונים בחקיקה צפויה לעליית מחירים בשוק הנדל"ן העיקרי. עם זאת, במקרה של רכישת דירה חדשה, אתה בדרך כלל לא צריך להוציא כסף על סוכן הנדל"ן, ואין צורך לבדוק את טוהר המשפטי של הנכס שנרכש. בנוסף, לא כל כושר "דיור המשני" לקבלת משכנתא - הבית לא ייהרס en ללכת, אחרת הבנק לא יסכים להלוות לדירה כזו.

8. פיק סוכן נדל"ן.

סוכן הנדל"ן חייב להיות נאמן למשכנתא שלך. אחרת, זה יהיה לחזור לאין לך שדירה "נקייה" למכירה הייתי הולכת הרבה יותר מהר, ממורמר כאשר ביקשו מסמכים נוספים ודורשת תשלום נוסף. בנוסף, הסוכן חייב לתת ערבות של דירות טוהר משפטיות. הופעתו של הבעלים החוקיים של הבית שלך בשנים או שלוש שנים, תשלומי הלוואה יכולה לעלות לך ביוקר. עם הבנק במקרה הזה אתה תשלם למבטח, אבל את הכסף שהוצא לא יחזור.

9. בדקו נתיבי בריחה.

לראות כמה מהר אתה יכול למצוא ובמקרה זה עבודה חדשה עם פירעון מקובל להכנסה. ואם בן הזוג שלך הוא מתנהג כמו שיתוף לווה, לפני קבלת משכנתא חושב על חתימה על חוזה נישואים על מנת למנוע מספר משמעותי של בעיות עם הארגון מחדש של החוב וחלוקת הרכוש במקרה של גירושין.

10. תחשוב שוב.

על פי רוב הלווים, אם אתה יכול לעשות בלי משכנתא ולקנות "לנקות" (לדוגמא, מקבל הלוואה קונבנציונלית), כדאי להשתמש בו. בהתחשב בעלות של תשלומי ריבית דירות "משכנתא" עלו בשיעור של 60-90%. בנוסף, עד לפירעון המלא של ההלוואה, אתה לא יכול להשליך באופן חופשי של דיור, כל עסקה איתו צריכה להיות עקבית עם בנק mortgagee.

10 תפיסות מוטעות


מספר טעות 1: הלוואה כדי לקנות דירה לתת את סוכנות הנדל"ן

עם שגיאה זו, למרבה הפלא, מתמודדים כל הזמן עובדות עם סוכנויות משכנתאות. בינתיים, הלוואות שהועמדו על ידי בנקים וסוכנויות לספק שירותי תיווך - לסייע ללווים פוטנציאליים לבחור את תכנית המשכנתא הנכונה על מנת להעריך כראוי את בקשותיהם, כדי לאסוף מסמכים, וכו ' אודות 80% מלווים - אנשים מחליפים את הנכס שלך על צד הטוב ביותר עם משכנתא. זה דורש קודם כל שמאות מקרקעין הזמינים; שני - רצונו של הלקוח. בנוסף, לבנקים יש דרישות מיוחדות כדי לרכוש דרך דירת משכנתא. מצא את הנכס המתאים לתנאים של הבנק - גם את עבודתו של הסוכן.

טעות מספר 2: הבנק אינו מטיל דרישות ספציפיות ללווי הכנסה מאז דירה קנתה ניתנת כבטוחה, ולכן, הבנק אינו מסכן דבר

בעת רכישת דירה באמצעות משכנתא נכס שנרכש עזב כבטוחה - ערובה לבנק. עם זאת, המטרה של הבנק - לא להחזיר את הכסף שהשקיע, ולהרוויח הכנסה (ריבית כלומר על ההלוואה). לכן, רמת ההכנסה של הלווה לעמוד בדרישות מסוימות. גודל הלוואה תלוי בגודל של המשכורת. לבקשתו של הבנק את סכום תשלומים חודשיים על ההלוואה לא יעלה על 35-40% מההכנסה החודשית (פורמאלית או לא פורמאלית). על בסיס ההכנסה של הלווה, חישב את הסכום המרבי לתשלום חודשי, וכבר זה יהיה תלוי בהלוואה המקסימלית שהבנק מוכן לספק את הלקוח. בתכנית משכנתא זה מאפשר לך להגדיל את כמות ההכנסות, בהתחשב בהכנסה הכוללת של בני הזוג.

טעות מספר 3: בעת רכישת הלוואת דירה, דירה היא בבעלות הבנק

שגיאה זו מתרחשת משום שאנשים מבלבלים בין משכנתא ורכוש. ואכן, קנה דרך בנק משכון דירת משכנתא. עם זאת, הפקדה - זה רק שיעבוד. הבעלים רכשו את הדירה הופכת ללווה, ומייד. לוויתי יכול לחיות בדירה, לרשום את כל בני המשפחה יכולים אפילו לשכור דירה (באישורו של הבנק). השעבוד בלבד (היא רשומה בRRG) הוא שכל עוד הקונה לא להחזיר את ההלוואה, הוא לא למכור ולא להחליף דירה.

מספר טעות ארבע: בעת רכישת דירה בשוק הראשוני הביטחון נרכש דירה לא גמורה

זה לא לגמרי נכון. הדירה עשויה להיות כפופה לביטחונות רק לאחר שנרשם בעלות - במקרה של דירה לא גמורה היא בלתי אפשרי. כאשר אתם עובדים עם השוק הראשוני, בנקים משתמשים בשתי תוכניות. כאשר עובד על התכנית הראשונה הלקוח בוחר בונה חברה ואת האובייקט שבו הוא קונה את דירה. עם זאת, בהתחשב בסיכונים גבוהים בהון עצמי, הבנק מחייב את הלווה להתחייב כבר ברשותו למכירה. אחרי שהבנייה והבעלות על דירה חדשה, הבנק יגבה פיקדון על הדירה הישנה ולקחת בהתחייבות החדשה. כאשר עובדים על התכנית השנייה הבנק accredits כמה חברות בנייה, ביקורת פיננסית האחרונה. במקרה זה, מספר חברות והמתקנים שהלווה יכול לבחור הוא מוגבל, אך אינו דורש בטחונות בצורה של דירות קיימות.

מספר טעות 5: שום דבר לא שווה את ההלוואה

למרבה הצער, זה לא נכון. כאשר מקבלים משכנתא, הלווה חייב להיות מוכן לתשלומים חד פעמי משמעותיים. לדוגמא, אגרת הבקשה רק על ידי ועדת אשראי (ללא מתן ערבות לתוצאה) תצטרך לשלם כ 100 $. לאחר בחירת אובייקט יצטרך לשלם ההערכה העצמאית שלה (בנק שמאי) - 100-150 $. לפתיחת חשבון בנק משלם 0.75% עד 1% מסכום ההלוואה. לאחר הרכישה נדרשה גם לשלם פרמיות - 1.5-1.8% מסכום ההלוואה.

מספר טעות 6: אין כסף לתשלום מקדמה אין צורך לחשוב על המשכנתא

תשלום מקדמה (כלומר את הסכום שאתה צריך לתרום לרכישת דירות בעצמם) הוא בבנקים שונים מ20-30% מהמחיר. ישנן שתי דרכים לעשות ללא מקדמה. ראשון - הלוואה לצריכה (הסכום שהתקבל הושקעה ברכישת דירה). הדרך השנייה היא זמינה, ובלבד שהלווה הוא כבר משלו כל נכס. במקרה זה, העסקה יכולה להתבצע על ידי שיתוף משכנתא תכנית. כתרומה ראשונית תזוכה בכסף שגויס מהמכירה של נכסים קיימים.

מספר טעות 7: אם הבנק מעניק לרשות הלווה סכום מסוים, הלקוח יקבל בדיוק את זה, בלי קשר למחיר הרכישה

אם הבנק נתן רשות ללווה להלוואה של, נניח, $ 30,000, הלווה בונה על סכום זה. עם זאת, הבנק קובע כי ההלוואה תינתן לא יותר מ80% (או 70% - תלוי בבנק) ממחיר הרכישה. כלומר, אם הלווה מצאה דירה עולה $ 35,000, הבנק ייתן לו לא הבטיחו $ 30,000, אבל רק $ 28,000 (80% ממחיר הרכישה). לעתים קרובות המצב שבו דירת הלקוח הנבחרת עם הערכה עצמאית של הבנק המדורג מתחת לערך השוק שלה (מוכר תביעות). במקרה זה, הבנק יסכים להלוואה בסך של 80% (70%) מהשווי המוערך. ואז הלווה חייב גם לחפש את הכסף החסר לרכישה שלהם או לחפש דירה אחרת.

לווה מספר טעות 8 כל הסיכונים מבוטחים

זוהי טעות נפוצה שכל עסקת משכנתא מבוטחת בהכרח. בעת רכישת דירה באמצעות הבנקים למשכנתאות דורשת מהסוגים הבאים של ביטוח: זכויות קניין ורכוש, כמו גם בחיים ונכות של הלווה. כל הביטוח עולה הלווה נושאת. אמנם לא מבוטח סיכוני לווה וסיכונים של הבנק, ובמקרה של אירוע ביטוחי כל התשלומים ייעשו בדיוק לטובת הבנק. אם ארצה, והלווה יכול להבטיח את הסיכונים שלהם, אבל בשביל זה הוא יצטרך לשלם בנפרד.

טעות מספר 9: אם הבנק יפשוט את רגל, הנושים של הבנק יאלצו את הלווה לשלם את מלוא החוב באופן מיידי

זה לא כל כך. אם בנק פושט את הרגל, נכסיה יצמחו לנושים. אבל גורלו של הלווה אינו בא לידי ביטוי. אני פשוט החלפתי את הלווה או מוטב לטובתו שהוא משלם את סכום האיזון ועניין. ללא קשר לשינויים במלווה, תנאי הסכם ההלוואה לא יכולים להיות מתוקנים בכל דרך.

טעות מספר 10, אם אחרי כמה שנים לתשלום של ההלוואה, הלווה אינו יכול עוד לשלם את הסכום הנדרש, הבנק לוקח את כולם.

זה לא כל כך. תשלום ריבית על ההלוואה לכמה שנים, אנשים צריכים זמן כדי להחזיר חלק מההלוואה הבנקאית. בנוסף, יש כספים שהופקדו כמקדמה. נתח זה בדירה שבבעלות הלווה. אם הלווה כבר לא יכול לשלם תרומתם על ההלוואה, הם קנו דירה חילופי. דיור לווה היא נרכש על ידי הסכום שהוא עשה, ותמורת תשלום נוסף הולך כדי לשלם את החוב לבנק.