משכנתא ותשלומי הבדלים גדולות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
קנה דירה, פשוט על ידי משלם פעם אחת את הסכום הדרוש, לא יהיה כל קונה. לאור הגידול המתמיד בערכו של מטר מרובע, הרכישה של הלוואות לדיור עבור רוב הרוסים נותרה האפשרות היחידה להרשות לעצמו לקנות דירה או בית חדש.
שלא כמו הראשון בניגוד לשני בניגוד שלישי בניגוד הרביעי בניגוד לחמישי Pros & Cons
משכנתא ותשלומי הבדלים גדולות
סידני הארפר. פיגי בנק
עם זאת, הפועל במועד הריבית הבנקאית על משכנתאות עדיין גבוהה מדי עבור רוב התושבים של המדינה שלנו, כך שהמשכנתא היא "יקרה". לפני זמן לא רב, שוק הנדל"ן הופיע הצעה חדשה - רכישת דירה בתשלומים. הקונה מיודע אולי נראה כי שתי ההצעות הללו הן כמעט זהות, בינתיים, קחו בחשבון תשלומים, כחלופה למשכנתאות היא כמעט הכרחית - אלה סוגים של קניית הבית כמה הבדלים משמעותיים, אשר צריך לקחת בחשבון בעת ​​בחירה בין הרישום של ההלוואה או בתשלומים.

שלא כמו הראשון

הלוואת משכנתאות שהונפקה על ידי תאגידים בנקאיים, ואילו תשלומים למכירה הניתנים על ידי החברה בונה. הבדל זה הוא השפעה חזקה מאוד על התהליך של קבלת כל המסמכים הדרושים להלוואה לבנק חייבת לספק רשימה משמעותית למדי של מסמכים כדי להיבדק על אמינות, אשר בדרך כלל כרוכה בבדיקה ואשראי היסטוריה, לספק מידע על הכנסות וכן הלאה, וכתוצאה מכך אישור של משכנתא הלוואה בדרך כלל לוקחת הרבה זמן. הבנק מעמיד תנאים מחמירים ליכולת הפירעון של הלווה, כך שהנושא יכול קונה משכנתא עם הכנסה יציבה וגבוהה יחסית בלבד. תשלום בתשלומים עבור הדירה מן הקבלן לעתים קרובות רגיל מונפק חתימה על חוזה מכירה של נדל"ן, שאליו צורף תכנית החזר חובות, ציין את סכום המקדמה ופרטים נוספים. ברגע שהקונה ביצע תשלום הסופי והוא השתלם במלואו לדירה חדש שרכשה, הוא נמשך הילוך, ולאחר מכן ב 'עובר לרשותו של הבעלים השלמה. Untill כל הקונה בתשלומים סכום אין לו זכות למכור את הדירה, למרות שזה יכול להיות רשום ומתגורר באזור המגורים החדש. ראוי לציין כי במקרה של רכישת הנכס בבית לא גמור, בנק למשכנתאות נותן יותר ערבויות של אמינות, כמסמכים לפני חתימת המוסד הפיננסי מאמת את האמינות של היזם, את נכונותו של כל המסמכים להשכרה או הרכישה של קרקע, זמינות של היתרים לבנייה ו אומדני עלות ותיעוד פרויקט. רק לאחר אימות כגון הבנק מחליט לתת הלוואה. במקרה של תשלום ערבויות נוספות לגבי אמינותו של היזם ופרויקט הבנייה הנוכחי אינה מתעוררות. בנוסף, קונים רבים לשקול את המעבר של בעלות על הבית רק לאחר ביצוע התשלום האחרון לתשלום תוספת סיכון.

בניגוד לשני

ההבדל העיקרי בין בתשלומים משכנתא והם מונחים שונים שלפרק מבנק הקבלן ומשכנתא. משכנתא ותשלומי הבדלים גדולות
Bitsyutko לאה. תלוי ועומד. 2010 לרוב, המשכנתא מונפקת לתקופה של 15-20 שנים (תנאי אשראי נתונים נשארים פופולריים ביותר ברוסיה), תנאי האשראי המרביים במדינה שלנו - 30-50 שנים (עם זאת, לא כל הבנקים מוכנים לקחת סיכונים ולספק משכנתאות לתקופה ארוכה כל כך ). תשלומים לדיור בבית לא גמור, חלק גדול של הרוסים, שעדיין זוכרים את הנאומים ומחאות של משקיעים שנגזלו, רואה מסוכנים מדי. תשלום בתשלומים מן הקבלן בדרך כלל לתקופות קצרות - בדרך כלל שנה אחת, לפעמים - 3-5 שנים, תקופה מקסימלית לתשלום - 10 שנים. רוב המפתחים, מתן תשלומים לדיור בבית לא גמור, התמקדו בלוחות זמנים בבית, זאת על ידי ביצוע חוזה מכירה בתשלומים בשלב הראשוני של הבנייה, הקונה מקבל התשלומים נדחים לתקופה ארוכה יותר ותנאים נוחים יותר לרכישה. ובכל זאת, למרות היתרונות ברורים של רכישת דירה בבית לא גמור, אפשרות זו היא שרוב הרוסים, שעדיין זוכרים את הנאומים ומחאות של משקיעים שנגזלו, רואה מסוכן מדי.

בניגוד שלישי

מה שהופך את הלוואה לרכישת דירה בבנק, הקונה יכול לבחור כל אחד מהבניינים של העיר, אתה יכול גם לבחור ודירות שנמכרו בשוק המשני. מוסדות בנקאיים בדרך כלל לא לשים את תנאים לרכישת הלוואה לדיור במתחם מגורים מסוים (אם כי הם לא צריכים לשלול את האפשרות, כאשר הבנק עובד עם מפתח מסוים ומשאיל רק לרכוש דיור חדשות בבעלות החברה). במקרה של בחירה בתשלומים מתחם מגורים נובע מראש, ורק אז לפנות למפתח לניירת. בתשלומים הניתנים על ידי מפתח לדירה ספציפית, עם השוק הראשוני בלבד.

בניגוד הרביעי

שיעורי ריבית שונים והלוואה בתשלומים מצביעים על כך שתשלומי משכנתא נוחים תנאים כלכליים כללי. לכן, מפתחים רבים לתשלומים בתשלומים ללא ריבית עד 1 שנה לספק בשיעור תשלום השנתי העתיד עשוי להשתנות - כבר בטווח, כך גדל השיעור בסוף הדחייה של שלוש השנים של תשלום הקונה בדרך כלל מחיר מופקע יותר מ -10% ממחיר הרכישה. שיעור משכנתאות מוגדר בדרך כלל לטווח ההלוואה כולה, יתר על כן, הקונה יכסה את תשלום הזה כתשלום נוסף עבור ביטוח מתקן הלוואות בנק, פתיחת חשבונות, וכן הלאה. ב2011 שיעור הרובל הרוסי על הלוואות משכנתא ירד והממוצע היה 12%, אבל גם בקצב, כי במקרה של הלוואה ל10 שנים בתשלום יתר למשכנתאות עלולים להעלות את המחיר הסופי של הדירה כמעט הוכפל.

בניגוד לחמישי

המקוריים היה להחיל במקרה של תשלומים בשלבים הראשונים של תופעה זו במדינה שלנו היה 50-60% מהעלות של דיור, אשר הקטינה את מספר האנשים מוכנים, מוכנים לקחת את יתרון של הצעה זו מן הקבלן באופן משמעותי. משכנתא ותשלומי הבדלים גדולות
ג'וליה קרסנוב. מפתחות Natyurmortik. 2009 נכון לעכשיו, את ההבדל בין הגודל של מקדמה על משכנתא ותשלומים מופחת במידה ניכרת. בהתאם להחלטות הנהלת המוסד והיזם, התשלום הראשון עשוי להשתנות 10-30% מהשווי הכולל של הנכס, כמו במקרה של רישום המשכנתא, ובקבלת תשלומים.

Pros & Cons

לאחר שנתח את ההבדלים העיקריים בין משכנתא ותשלומים יכולים להבדיל אותם אטרקטיביים וחולשות על מנת להבין את כל ההבדלים בין סוגים אלה של רכישת נדל"ן בצורה ברורה יותר.
משכנתא
Pros חסרונות
הלוואות לטווח ארוך תנאים מחמירים שהבנק מטיל על לווים
אמינות ערבויות נוספות של היזם נובע מהמחאות בנקאיות כמות גדולה של תשלום יתר (אם לא לפרוע מוקדם)
כהונה עוברת לקונה באופן מיידי, לאחר שהפעיל את הבית במבצע נוכחותם של תשלומים נוספים
תשלומים
Pros חסרונות
מספר מינימאלי של מסמכים הנדרשים ודרישות נמוכות לכושר פירעון של הקונה זמן קצר סיומת מוענקת
כמות קטנה יותר של תשלום יתר ברירה היחידה בפרק בונה דירות חדש
שיעורי ריבית נמוכים והאפשרות של הלוואה ללא ריבית לטווח קצר העברת הבעלות רק לאחר התשלום של הפרק האחרון
עם התפתחותה של המערכת של רכישת דירה בתשלומים וגברת תחרות בין מפתחים, מספר הולך וגדל של מפתחים מספק תשלומים למ"ר בביתם, כך שהרוכש מציע מבחר רחב של כל דבר. נכון להיום, בזמן שהביקוש בתשלומים על ידי קונים עשירים ואלה שמקווים לרשום סכומי כסף גדולים בעתיד הקרוב. לקוחות אלה הם די מרוצים מעיכוב קטן של תשלום - עבור 6-18 חודשים, שבמהלכו הם יכולים להתחיל לאט למכור נכס אחר, סוכני שחרור, העוסק בתחום, להמתין להשלמת ההפקדה בבנק וכן הלאה. עבור רוב רוסים, המשכנתא היא אטרקטיבית יותר בגלל ההלוואות לטווח הארוך ולהפחית ולכן תשלומים החודשיים. קונים כזה מבינים שלשלם יותר מדי עבור דירה חדשה סכום משמעותי מאוד, אבל לא ראו שום דרך אחרת, כמו תשלומים בתשלומים שהם פשוט "לא יכולים להרשות לעצמם". אנה גריזלי, rmnt.ru