מתקפל דלתות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מדריכי הרים דלת לסיבים אופטיים שונים ונוחות. הדלת של הבית אל הגן - כאילו מעבר בלתי מורגש מהעולם של נוחות בעולם של יופי. אחת מהאפשרויות - דלת הזזה פנל. הוא פותח על ידי הזזה לאורך הקיר הפנימי. מבנים דומים נמצאים בשימוש כאשר אין מקום לדלת בתנופה. דלתות למרפסת (פטיו) נמכרות בסטים סטנדרטיים. הם מוכנים להרכבה. מסגרת הכלולה בערכה עשויות מאלומיניום, עץ או פלסטיק. רוחבם 1,800-6,000 מ"מ, גובה 2100 מ"מ 2,400 מ"מ.

דלתות עם מסגרת עץ היא יקרות יותר, אבל בידוד טוב יותר. סוג הנפוץ של דלתות פטיו (המוצג בדף זה) יש שני פנלי דלת - נייחים וניידים. מכירה של שלושה וארבעה סטים בלוח. יש קבוצות מסוימות אלונקות. הם מוכנסים לתוך הפתחים, לפני שמתחילים להרכיב את המסגרת ולוחות דלת.

התקנה, להתחיל עם הפתיחה. עקוב המצב האנכי שלה וזוויות. עזוב את סובלנות של 3-5 מ"מ בכל צד. חלק תחתון של הפתח צריך להיות מיושר עם הרצפה או מעט גבוה יותר. אם הקצה של הפתיחה עולה בקנה אחד עם החותם אטום למים האופקי, יש צורך רק לחזק אותה בשכבה של מלט. אם לעיל, לשים את האטם חדש בקצה התחתון של הפתח. שכבת טיט צמנט לא תעלה על 10 מ"מ, לשים אותו על החלק העליון של רצועה של קרום איטום. ודא שהאטם בולט מעט מהמטוס של קיר האבן. ואז לשים את החלק העליון של האטם יש שכבת 10 מ"מ של מלט.

ברגע שדלת הפנלים יותקנו, מותאם, והדק את ידית המנעול, netverdeyuschuyu משכנתא איטום מרק במפרק בין המסגרת והקיר הלבנה בחוץ. עכשיו להפוך את הטיח. זה צריך להטיל פער בין הקיר והקופסה.

1. חותם טריזי תיבות. על פי הנחיותיה של החברה לאסוף את הקופסה. עם עוזרו, הרם את התיבה ולהדביק אותו בפתח הדלת. עצה ישנה - השארו באמצעות רמה לאנכית ואת העובדה שהפינות היו ישרות.במידת צורך, לנהוג בטריזי עץ בין הקיר הצדדי של התיבה ובמקומות שבם העיצוב יהיה קבוע. בשלב זה, העוזר צריך לפקח על תצבות של התיבה.

2. תיבת הרכבה. מקדחות חשמליות, לקדוח חורים בין השרטונים של התיבה. ציון פקק ותיבת בורג לקיר. ראשי הבורג לטבוע למלא חורי שפכטל עץ.3. התקנת הפנל הקבוע. ודא שהלוח הוכנס כהלכה לתוך החריצים בחלק העליון והתחתון של התיבה. חוזקה חלק את הלוח למשקוף הדלת. הכנס את רמת הסף בחריץ שבין הצלחת קבועה והמשקוף ההפוך כדי לאבטח את החלק התחתון של הפנל הקבוע. ודא כי רמת הסף מוגדרת הדוקה, ולאבטח אותו עם ברגים.4. התקנת חבר הצלב. כדי לחזק את הפנל עליון קבוע, לשים בינו לבין בר סגירת משקוף הצד. הברג את הסרגל המפריד שמפריד את הצלחת המרגשת מקבועות למשקוף של התיבה.. עבודת 5. התקנת פנל נייד מתבצעת מחוץ לבית. הכנס את הקצה העליון של הצלחת המרגשת במדריך למשקוף של התיבה, ואז לשים את הלוח על המסילה התחתונה. בורג פקק כדי להנחות את הצלחת המרגשת בחלק העליון של התיבה.6. התאמת לוח מטלטלין. בדוק שהרולים נעו בחופשיות בעת הפתיחה וסגירה של הדלת. אם נתקע, או לחלופין, להעביר רעוע, להתאים את הפער בין הפנל ואת החלק התחתון של התיבה עם ברגים בגלגלי החריץ. פנל מטלטלין צריך לעבור בלי לגעת בסף.