סאונה מודרנית

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
סאונה חום נעימה מחממת בעונה הקרה, כמו גם מאזנת את מצבו הנפשי ופיזי. כל הטיעונים שמדברים בעד אמבטיות וסאונות רלוונטיים גם בקיץ: זה הרפיה פיזית ונפשית, טיהור של הגוף, לשפר את מצבו הרגשי, כמו גם את זרימת דם, שיפור יעילות וחיזוק המערכת החיסונית. מבקרים קבועים לסאונה לאמן את כלי הדם שלהם ובכך לספק מצב יציב של בריאות. דרך אגב, מה שנקרא "אפקט הסאונה" מופיע הודות לקבוע, מרחף לפחות הפעם בשבוע בסאונה.אלה שעבורם סאונה קלאסית היא חמה או יבשה מדי בקלות יכולים להתאים מיקרו האקלים שלה, בחירת הטמפרטורה ולחות הנכונות.

אגב, קיטור, אם תרצה בכך, והוא יכול להיות בבית לאחר הגדרת בקתת הסאונה שם. יש לו הקטנות ביותר, הזמינות באופן מסחרי, הסאונות ממדים של 0.8 x 0.8 מ סאונות גובה בית בדרך כלל אינו עולה 2.1 מ 'אז, נדרש חיובי רק מתנאי בחינה טכניים. רצוי להקצות חדר נפרד בתא הטייס, אשר, לפחות, ניתן לשים ספסל אחד. בנוסף, השטח חייב להיות כניסה נפרדת מהרחוב, ולכן לאחר ההליך ניתן לקרר את האוויר הצח באופן מיידי. גם רציונלים יש מקלחות עם מים קרובים וקרות. יש לבחור ציוד, כך שהאמבטיה הייתה בטוחה ואנשים להרגיש בנוח. אגב, מקום לתא לא חייב להיות במרתף. הרצפה בעליית הגג מתאימה גם להתקנה של הסאונה. הפתרון המושלם, כמובן, אם החלל מאפשר קרקע - בונגלו המנותק בפינה מבודדת של הגן.

סאונה מודרנית - חתיכה מורכבת למדי של הנדסה, הדורשת תאימות עם תקנות רבות, חישובים מיוחדים, יש לו מספר התכונות בעיצוב.

בקתת סאונה היא סוג מבנה "כוס הפוכה", אשר מותקן על הרצפה, אריחי קרמיקה, או - לפחות - עץ. רצפת כובע עשוי בדרך כלל מאלומיניום, והוא מבנה מסגרת. כובע יכול להיות גם עשוי מחתיכת העץ, מעובד בזהירות נגד נרקב חיטוי, מניעת המעבר של לחות בין הרצפה לקיר. בניית חומה היא - בדרך כלל פנל דו שכבתי עם בידוד יעיל, פנלים לנדן - טיליה "SUPER" כיתת תוספות, צפצפה, עץ אשוח בצפון אמריקה, Abacha, ארז או אורן. כדי להחיל רדיד אלומיניום מחסום אדים עם עובי של 0.068 מ"מ. קירות לפעמים להפוך מוצקים, מעובד ובזהירות עץ מלוטש (מערך), חתך של 50 x 100 x 75 150 מ"מ. העיצוב דומה לקירות לתקרה.מדפים עשויים בדרך כלל מעץ האפריקאי Abacha, שבו יש תכונה ייחודית - לא מחוממת בטמפרטורה בטמפרטורת הסאונה 90-110C של פני השטח שלו - לא יותר מ 40C. עיצוב מיוחד קיר תמיכה שנעשה שוב של Abacha, טיליה רק ​​לעתים נדירות. העיצוב והצורה של החלק האחורי ליצור את התנאים הטובים ביותר לשאר הגוף. אורות עמיד למים, עמיד בחום מיוחד דקורטיביים בגוונים קרובים של עץ, יוצר תחושה של סאונה שלום מיוחדת. מסגרת חנות קורה פינים מיוחדים והוא מיועד לעומסים ועמידות מקסימלית. מסמרים או ברגים העמיקו מתחת לפני השטח המושב ופקוק. פתחים לכניסת אוויר וסורגים לשקע סגורים.

סאונות דלתות וחלונות זיגוג ניתן להשתמש בזכוכית כהה זיגוג כפול. עובי הקיר ניתן לחשב בקלות על ידי נוסחאות חיתוך "ירי בינוי" והנוסחות של תרמודינמיקה קלאסית. לדברי מומחים, העובי האופטימלי של הבידוד האפקטיבי לא יעלה על 50 מ"מ.

תשומת לב מיוחדת צריכה להיות משולם על מערכת האוורור היחידה בחדר האדים או בחדר סאונה. ישנן מספר גישות לאוורור סאונות, אבל כולם מבוססים על חילופי אוויר טבעיים עקב ירידת לחץ של כניסת אוויר ומשאיר את עמודי תווך של זרימת אוויר.

נושא חשוב בעיצוב של סאונות - כוח הבחירה הנכון התנור. בשנים האחרונות כוח רב נרחב התנור מפינלנד, גרמניה, שוודיה ורוסיה. תנור כיריים צריכה להיות טעונות כמו שצריכים עם אבנים של גזע מסוים, מקדם ההתפשטות ליניארי הוא שווה לאפס (diabase, peredotit, טלק-chlorite). גזעים אחרים של אבנים לשימוש אסורים, כפי שהם מתפשטים בחימום, ובכך להרוס את גופי חימום חשמליים וגוף תנור.