סוג הטיח דקורטיבי "Strix". מה שהופך את הידיים שלך

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה, אנו מתארים בפירוט ולהראות כיצד לסדר הקיר המקורי שלהם באמצעות תחילת מרק אקרילי. תוכל ללמוד מה חומרים וכלים דרושים לכך, איך להכין את השטח ואיך לעבוד עם החומר.
הבחירה של חומר והכלי הכנת קירות החלת מרקמים קירות בצבע וציור

הבחירה של חומר והכלי

כדי לבצע את סוג ציפוי טיח "Strix", תצטרך את החומר הבא: מרק אקרילי הבית פריימר הספגה פולימר לקירות פנל לכה מבריק או מט צבע לטקס צבע אקרילי פרל (כסף, זהב או צבעים אחרים) סרט מיסוך מים טיח דקורטיבי עם ידיהםטיח דקורטיבי עם ידיהם המרק משמש אקריליק מאותם שיקולים שזה לא מהר נותן הקיר הלחות שלו ולכן לא לתפוס כמה שיותר מהר, כלומר עבור 15-20 דקות נהיה מסוגל לתקן כל דבר, אם הוא לא אהב משהו. יתר על כן, לאחר ייבוש על פני השטח של מעברים ומפרקים כמעט בלתי נראים. כדי להשיג את אותה תוצאה כאשר יבש מרק, אתה צריך הרבה ניסיון. הכלי צריך את הדברים הבאים: מרית מתכת 450 מ"מ מרית 100 מ"מ 200mm כף דקורטיבי מברשת עם זיפים קשים של חוט דיג (לניקוי שטיחים) מכונה jointing מספר רשת מרית 120 מברשת קיר ליחולו הקירות מברשת צבע 1.5-2 סנטימטר רולר חוט 180 ו100 מ"מ קובט (מגש צבעים ולכות) סמרטוטים (בד לא סינטטי פשוט, רצוי לבן, ללא שפיכת) דלי מתחת l 10 מים

הכנת קירות

כפי שאתם מתחילים ליישם את מרק אקריליק, הכנת הקיר חייבת להיות מתוכננת כמו טפטים, ללא כל פגמים גדולים, כגון גושים, בליטות וצ'יפס, מותרת רק חריצים קטנים ושריטות. בזהירות לבדוק הזוויות הפנימיות, אשר לעתים קרובות מתרחשת לאחר הדרכת פגמים רבים, הם חייבים להיות מסולקים. לפני ביצוע עבודות גדולות דרוך בקפידה קיר ויצא ל3-4 שעות עד שאדמה יבשה. Freese (באגט) צריך להיצמד נייר דבק, ואם הוא כבר קיים. תרמילי דלת, שקעים ומתגים רצוי להסיר.

החלת מרקמים

ציור החשבונית "Strix" ביצע, כמו גם כל שאר הטיח דקורטיבי - החל מפינה לפינה במכה אחת, ולכן אנחנו לא יכולים לשבור את הבקשה למרכז הקיר, ולמחרת להמשיך. מרק מוחל מ"מ זווית מרית מתכת 450 מלמעלה למטה או מלמטה למעלה, 0.8-1 מ 'בלהקות בגודל אחידה בעובי השכבה של 2 מ"מ. טיח דקורטיבי עם ידיהם מברשת, אשר ישמש ליצירת מרקם לפני העבודה היא הכרחית לדק. מספריים לגזור כמה תנומת חוט הדיג בגבהים שונים, לשים על קטע קטן של קיר מרק, למשוך את המברשת. תסתכל על הקיר ושימו לב למקומות שבם הלהקה מקבלת רחבה מדי, במקומות שאתה צריך לדלל את הערימה שוב. וכך, כל עוד אתה לא אוהב את המרקם. לאחר מכן מרק לצחצח באופן שווה ללא פסים אנכיים חזקים שנערכו מוחץ. באפשרותך לבצע תנועות גליות קטין. טיח דקורטיבי עם ידיהם נסה לבלות שורה אחת כלפי מטה במקסימום של פי 2. על מנת שלא ניתן לראות בקו הסמוך להקות מפרקים לא לסיים באותו הגובה, אין 20-30 סנטימטר קוזז במרק שייאסף על המברשת, קפיצי לקפל את הידיים בדלי של מרק, לאחר ערבוב זה יהיה בה שימוש חוזר. טיח דקורטיבי עם ידיהם כאשר משיכת המכחול לשנות את עמדתה על ידי 180 מעלות. ואז הקווים הסמוכים לא יהיו זהים. לאחר פיזור חייב לחכות 5-10 דקות, ולאחר מכן באמצעות הליכה מרית דרך דקורטיבית כניסת המרקם קלילה כדי להחליק את פני השטח כולו באורח קל. טיח דקורטיבי עם ידיהם שפכטל צריך לעבוד, כמו גם במברשת - מלמעלה למטה, צוקים שכנים לעשות עם משמרת של 20-30 סנטימטר וניקיתי שנצברה באופן קבוע עם כלי מרק. אחרת, זה יכול למשוך את טיח מהקיר שקשה מאוד לתקן. שעה לאחר מכן, יש לחזור על הליך זה, אלא במאמץ רב. טיח דקורטיבי עם ידיהם ציור צריך להיעשות ביום אחד על קירות מקבילים קיר סמוך מיושם לאחר ייבוש השכן. זאת על מנת למנוע בטעות להיכנס למרקם המוגמר וניתן להסירו מקיר הטיח היבש פגע בטעות. לאחר ייבוש כל הקירות, וזה לא פחות מיום - מרק אקרילי מתייבש יותר קירות יבשים צריכים רשת מרית מרית קטנה כדי להסיר גושים קטנים הבולטים תלוליות ואחרי חשבונית יישום, ולאחר מכן לנגב את פני השטח קיר יבשים תקרה כולה. קיר מוכן לציור.

קירות בצבע וציור

לאחר בחירת הצבע של הצבע אתה יכול להתחיל ציור על הקירות. לשם כך באופן שווה על כל פני השטח של צבע הקיר מיושם על ידי תפרים גלגלת מדידת 180 מ"מ בפינות וקשה להגיע למקומות לצייר מברשת. במידת צורך, הצבע מוחל בשתי שכבות, הסיכונים אינם בהכרח נוצרו צבע מברשת לחלוטין בעתיד הם מציירים על פנינה. לאחר צביעת הקירות והוא מתייבש (לא פחות מ 4 שעות), אנחנו שמים את שכבה של פנל לכה. לכה זה טוב שבאין לו ריח, שאינו רעיל ומשך הזמן שלה הוא הרבה פחות ייבוש (4-6 שעות). הצבע מוחל כגודל רולר התפרים 180 מ"מ. טיח דקורטיבי עם ידיהם צעד אחד אחרון - החלת צבע pearlescent. כדי לעשות זאת, השתמש ברולר מ"מ 100 וסמרטוטים. צבע על בסיס המים אקריליק פרל פנה לקיר עם רולר ומכחול. הצבע רצוי מראש דילול-על ידי הוספה כ -20% מים לפי נפח ומעורב באופן יסודי את הצבע. לכן, הצבע לא יהווה גבול ברור בקצוות. צדף מיושם בתיקונים קטנים של 0.3-0.5 מ '2 ובזהירות שהוחדר לתוך כל הסיכונים. מייד לאחר מכן, לקחת מטלית הטבולה במים, לסחוט ולהסיר קרציות כלפי צדף. פני השטח הוא ניגב עד עד שנרחיק את עודפי צבע, למטלית רחצה הרצויה ביותר זה במים וסחטנו היטב. בפינות, שבו הפנינה קשה לנגב, מרית רק 100 מ"מ בד שחוק. טיח דקורטיבי עם ידיהם מיכאל Storozhok-Kasyanenko, rmnt.ru