סקירה כללית של מעמד כלכלת שוק הנדל"ן בקייב

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
לקטגוריות נדל"ן ותקשורת במחיר סביר ביותר, כלומר במחלקת תיירי דיור, מכונה בדרך כלל דירות בקייב ובתים, שעלותה, ללא קשר לשטח הכולל אינם עולים על 100 אלף דולרים.
מגמות ותחזיות לעתיד
סקירה כללית של מעמד כלכלת שוק הנדל
אלכסנדר Lirner. זכרונות קייב. 2000
או דירה, העלות למ"ר שהינה בטווח המחירים של 7.5-12,000 גריבנה (930-1500 דולרים). זה על שמאות מקרקעין זה התקציב קייב מתעקשים יזמים ומתווכים. אם ב2003-2004, היווה תנופת בנייה באוקראינה, מפתחים הסתמכו בעיקר על הבנייה ברמת דירת קטגוריה בנייני עסקים בכיתה פרמיה, שנהנתה בזמן שביקוש גבוה. דיור בר השגה בשנים שקדם למשבר הוצג בעיקר בשוק הנדל"ן המשני בקייב. לאחר המשבר 2008, כאשר הביקוש לדירה ברמה עסקית בבירה האוקראינית ירד ב יותר מ 30%, והביקוש לדירות במחיר סביר ירד מעט, מפתחים החלו בהמוניהם כדי לבנות מחלקת תיירים חדשות. תוצאות של הרבעון הראשון של 2011 גם הוכיחו כי כמויות גדולות של קונים פוטנציאליים - 90%, היא מעוניינות בדירות זולות, הנעות בגודל 33-40 מטרים רבועים, המיוצגת בשוק הראשוני והמשני. כמובן, את עלות הדיור תלויה מאוד לא רק באיזו קטגוריה חלה על בניין דירות חדשות שנבנה, אבל המיקום של הדירה. וכך, באופן מסורתי הדיור היקר ביותר בקייב ממוקם באזורים המרכזיים - Pechersk ושבצ'נקו, בעוד שהדירות הזולות באזורי Darnytsia Desnyanskogo שוק הנדל"ן ו. לשם השוואה - אם המחיר הממוצע של 1 מטר מרובע של דיור באזור Shnevchenskovskom במחלקת תיירים הוא 2.2 אלף דולרים, בשטח של Desnjansky המחיר 1 דירת מטר מרובעת באותה הכיתה הוקם ברמה של 1 אלף דולרים, ובאזור Darnitsky - 1.2 אלפי דולרים. לא הרבה יותר יקר לקנות דירה באזור קייב Svyatoshinsky - המחיר הממוצע של 1 מטר מרובע של דיור במחלקת תיירים כאן הוא 1.4 אלף דולרים. אגב, מחוז Svyatoshinskiy הוא כיום מוביל במספר מתחמי מגורים שנבנו עם דירות זולים עולה עד 75 אלף דולרים. שמור על רכישת דירה ניתן לקנות בית בטרם הכניס לתוך פעולה בבית. עלות הדיור יש גם השפעה רבה אפילו לא את עצמו מחוז קייב, ואת הזמינות של מחלפים תחבורה נוחים, בפרט - הקרבה לתחנת הרכבת התחתית. מרחק מתחתי יכול להפחית את העלות של דיור ב -10%. שמור על רכישת דירה יכול להיות גם רכישת דיור שעדיין לא הוכנס לבית בוני מבצע דיור ברמת המשק מוערך בבניין החדש, כרגע בבנייה יהיה זול יותר מאשר רכישת דירה בשוק המשני, ובזמן של ההקדמה של הבית במבצע עולה בדיור נמוך בממוצע 10.5%
דירות בקייב תקציב
ויטלי פטרובסקי. 1999
מחיר דירה תלוי גם ברצפה - שיכון הרמות הראשונות והאחרונים עומד באופן מסורתי ב10% זולים יותר מאשר דירות בקומות שונות, מגמה זו היא רלוונטית גם לשוק הנדל"ן המשני. אמנם בזמן האחרון בקומות האחרונות של בניינים חדשים שנפתחו בביקוש גבוה - הקונים פוטנציאליים להיות פחות פוחדים ממעלית כישלון, דליפות וחוסר המים מאשר קומות החטא האחרון כרגיל בניינים ישנים, ויתרון של דיור "רבות קומות" כאלה כוללים את המרחק מרעש הרחוב וחוסר שכנים, רקע על ראשו. לדברי מתווכים, דירוג הידור, הדירות הזולים ביותר תוצענה למכירת מאי 2011 על שוק הנדל"ן המשני בקייב, בשווי 30 אלף דולרים כל אחד. הראשון שבם - "מעונות" על שטח של רק 19 מטרים רבועים, הממוקמים ברחוב Nikolsko סלובודה באזור הדנייפר, והשנייה - דירת סטודיו של 21 מ"ר - ברחוב Telihy. מועיל ביותר ובמחיר סביר של חדר שינה מציעה שוק ראשוני בחודש מאי 2011 הדירות היו בבניין בPoznyak, הערך אשר מוגדר ב61,300 דולרים, כמו גם ברחוב עלות טמפרה מ52 אלף דולרים. באותו הזמן מסתכלים על השורה של הבית בקייב, שעלותה תהיה פחות מ 100 אלף דולרים, כי הוא מסוגלת להתחרות במחירי דירות ברמת כלכלה, כמעט לא מציאותיות. למרות שבירת אוקראינה עדיין יש אזורים עם בניינים פרטיים, אבל בנייני nevethih העלות ממוצעות כ -150 אלף דולרים, והגבול העליון עשוי להגיע 7 מיליון דולרים. כמובן, אתה יכול למצוא, למשל במחוז Svyatoshynskyi על תחיית המתים וגני Rusanovsky בית כפרי רגיל עם שירותים ומים בחצר, שמחירה יהיה 70-100 אלף דולרים, אבל מבנים כאלה בדרך כלל פשוט ללכת להריסה, כלומר, הבעלים למעשה לכסות את העלות של קרקע עליה לצמוח בדיור החדש בעתיד.

מגמות ותחזיות לעתיד

לאחר המשבר 2008, אנליסטים חוששים לתת תחזיות לטווח ארוך לשוק הנדל"ן, ובכלל זה במחלקה תיירים. אך אנליסטים מסכימים על דבר אחד - בקרוב - לפני סוף 2011 - השנה לא פתאומית קופצת במחלקת תיירי הנדל"ן בקייב לא צפויה. על פי הנתונים האחרונים, בחודש יוני השנה, העלות של 1 מטר מרובע של דיור ברמת המשק עלתה בשיעור ממוצע של בירת אוקראינה רק 2 $. כולל מחוז Shenchenkovskom - ב 0, 09%, ובאזורי קריפטה Darnitsky - 0.07%, בDesna - 0.14%. לכן, אנחנו יכולים לדבר על עלות בפועל להגדיל את שיעור האינפלציה.
סקירה כללית של מעמד כלכלת שוק הנדל
פול Vitanovsky. Quay. 2005
גם נופל בערכם של מומחי דיור בר השגה לחזות, כפי שהביקוש לדירות במחלקת התיירים הוא יציב למדי, ונפילת 2011, מומחים צופים התאוששות בשוק העונתית המסורתית. לדוגמא, במתחם "שער דרום המגורים, הנמצא במחוז Osokorky Darnytskyi מחוז קייב, ומספק דירות סטנדרטיות של 33-40 מטרים רבועים ועולה 1300 דולרים למטר, כבר מכר יותר מ 80% מהדירות, על אף העובדה שהמתחם טרם הכניס לתוך פעולה. כדי להגדיל באופן משמעותי את עלות הדיור בקייב, כל עוד אין תנאים מוקדמים - הצעות תקציב היום הן די והותרו כדי לענות על ביקוש, אבל בשנת 2011 תושלם בניית 12 מתחמי מגורים בחלקים שונים של העיר הבירה. חוץ מזה, אפילו את עלות דיור בקטגוריה הזולה ביותר באופן משמעותי עולה על השכר הממוצע בקייב. כך, השכר בהון הממוצע בתחילת 2011 נקבע ל 3,500 גריבנה (כ -450 $), כך שגם רכישת דירות ברמת משק קטנה מומרות עבור רוב המשפחות במטרה בלתי ניתנת להשגה. בגלל זה בשנה שעברה, יותר ממחצית מכל העסקות בדירות ברמת כלכלת שוק הנדל"ן הסתכמה לרכישת הלוואת משכנתא. ראש הממשלה, מיקולה Azarov וסגן ראש הממשלה לענייני כלכלה של רפובליקת Tihipko הודיעו בעבר תיקונים לחוק "על תכנון עירוני", שאמור לפשט את ההליך לקבלת היתר לבנייה למגורים במחלקת תיירים מתחמים באופן משמעותי. שלטונות אוקראינה מתכוונת להפחית ובכך העלות למ"ר של שטח מגורים בכמעט שליש, על פי Azarov, המחיר של 1 מטר מרובע בקייב יכול ליפול ל500-800 דולרים. עם זאת, בעת היותו רק בהתפתחות של שינויים בחקיקה ובסיכויים של אימוץ תיקונים למעורפלים כרגע. מומחים רבים מאמינים כי ירידה משמעותית במחירי הדיור גם לאחר לפשט את הליך קבלת היתרי בנייה לא צפויה. © אנה גריזלי, במיוחד עבור rmnt