סקירה של ממירים לבית וגינה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במאמר זה אנו רואים את התכונות של שלושה ממירים שונים עם הפעלה נוכחית מרבי של 160 אמפר. כל אחד מהם הם אידיאליים לשימוש בבית, אבל יש לכל מכשיר טעם משלו, ומתייחס לקטגוריות המחיר השונות.
למה מהפך 161 מהיר ועצבני ARC 160 PFC FUBAG IR 160
סקירה של ממירים לבית וגינה איך להיות הבעלים הגאים של בית או בבית פרטי, אנחנו, מלבד המדשאות היפות ואוויר נקי, אנחנו מקבלים היקף נרחב למדי של עבודה, ופעילות הבנייה ותיקון רבות הקשורים למתכת. עם זאת, לא כולם יכול להתבצע באמצעות כלים חשמליים וחומרה. קלאסיקות של הז'אנר - הקמת גדר מסגרת חדשה, ההרכבה שער יומרנית. ובכל זאת: ריתוך קורות קירוי, אבזרי נקודת סימון, תיקון צינור, חיתוך מתכות וחמים ... הכל נעשה במהירות, התרכובות המתקבלות מונוליטי. מסיבה זו, כל בעל בית הסוף של דבר חושב לקנות הרתך.

למה מהפך

מקורות כוח ישנים וטובים שנאי, בשל האמינות שלה ועלות נמוכה יחסית, הוא מתאים לשימוש ביתי ריתוך. אבל זה אפשרי להביא מסה גדולה צדדי וממדים מרשימים, כמו גם שימוש יעיל באנרגיה נמוכה: הם צורכים הרבה אנרגיה ורשת לבזבז חזקה. בנוסף, שנאים די קשים לעבוד, אתה צריך קצת ניסיון. דבר נוסף - svarochnik מהפך, טיפול קל, גודל קומפקטי ומשקל מתון. זה חשוב שמהפך הוא טוב ליעילות הגבוהה שלהם, כך שהוא יכול להיכלל בשקע הביתי הרגיל, זה לא לשרוף חוטים ולא יהיה השפעה משמעותית על הרשת. יחידות כאלה הן לא יקרות כמו בעבר, ולא כל כך הפכפך. באשר בדיוק ממירים ביתיים, שהם רוכשים תכונות רבות שימושיות שהיו ייחודיים בעבר לדוגמניות מקצועיות. סקירה של ממירים לבית וגינה רשימה של הטבות מהמהפך היא ארוכה למדי, אבל עבור האדם הממוצע או בקתות, מהעת לעת העוסקת בריתוך עבודה כתחביב, פריטים מסוימים עשויים להיות בעיקר בביקוש. לדוגמא, בעמותות הגננות שלנו מתח לעתים קרובות מאוד לא יציב והיחידה חייב להיות מסוגל הקפיצות שלו, זקוקים להגנה נאותה. רצוי כי מכונת הריתוך יכולה לפעול במתח נמוך, המהווה את הבעיה מספר אחת. ראוי לציין כי יכולים להיות מופעל על ידי כמה ממירים גנרטורים (אך לא כולם), שזה טוב מאוד כאשר האתר עדיין חשמל, וצריך להתחיל לעבוד כבר. אל תהיו מערכות תמיכה שונות מיותרות שמאפשרות לקשת ללהוט במהירות למתחילים וגם לשלוט בו. צריך לעבוד ללא מערכת קירור בעיות חייב לפעול ללא רבב הגנה מפני התחממות יתר. למרבה הפלא, אם בקרות המכונה הן אינפורמטיבי ולעזור לבחור את תנאי ריתוך אופטימליים. ובכן, אם מהפך נמכר יחד עם כל המרכיבים הדרושים ויש לו תג מחיר שפוי.

161 מהיר ועצבני

מהפך זה - פרי יוזמתם של מדינת כלי צמח Ryazan. זה הקומפקטי ביותר ביחידות הקו לריתוך קשת ידנית מיצרן זה. באופן טבעי, הוא וכוח "זוטר". קילוואט 5.5 לעמוד בכל שקע מאורגן כמו שצריך. 161 מהיר ועצבני כפי שניתן לראות מהסרט, הזרם המרבי שבו הוא יכול לבשל - 160 מגברים, התאמת stepless שלה, בתערוכה "כפתור ש" 15 א בינתיים, נתון זה מספיק כדי להפוך את אלקטרודות לריתוך בקוטר של 1.6-4 מ"מ כלול . אגב, יכול להיות בשימוש על כמעט כל אלקטרודות מצופים, וכשאתה מחבר אותם רכיבי TIG, מהפך זה יפעל בTIG, ואז לקבל בישול ברזל יצוק או נירוסטה. המכשיר הוא לא דואר מלית הקלה ביותר. יש חשיבות לחבר מנוסה של ARC FORCE, HOT START, ANTISTICK. Svarochnik מוגן מפני התחממות יתר, מתח יתר והמאוורר שלו פועל במצב אוטומטי, במצבים קריטיים, מהפך פשוט יכבה. רתך "מהיר ועצבני-161" ללא כל שינוי משמעותי בטווח מתח מבשל ביצועים 187-242 וולט במתח נמוך מתחת לרמה זו (עד 160) אלקטרודה הזמינות המרבית יהיה לסגור את "טרויקה". היעילות של המכשיר מאחסנת עד 140 וולט. מודל שבב נחשב "מצב המתנה", שבו המתגים מהפך, אם המתח הוא קרוב ל100 V. לאחר מכן, כאשר הרשת מצטמצמת 140, היחידה היא מוכנה לפעולה. עוד גולת כותרת של המהפך הזה - הפריסה שלה. כמובן, אינדיקציה למחברי ידית השליטה הנוכחית והמנצחים מסודרים במישור הקדמי, אבל הגוף עצמו, בהשוואה למהפך מכונות אחרות, גוץ (יותר או פחות). מתברר כי בשל מרכז כובד הנמוך, המכשיר יציב יותר, אם כי, אולי, לא כל כך נוח למי שרגילים לעבוד עם כתף svarochnik. בכל מקרה, ממדים צנועים, במשקל של מכשיר קצת יותר מ -4 ק"ג, יש לו רצועת נשיאה. 161 מהיר ועצבני כלול עם המהפך הוא לא אין מסכות, כפפות, פטישים, מברשות. בנפרד, כדי לקנות את האלקטרודה התיל והקרקע. חוט קלט הוא שם, אבל נציין, כי אורכו של מנצחי האספקה ​​יכול להיות עד 50 מטרים. אגב, מהפך זה הוא מתאים לשימוש עם גנרטורים, רק הכוח שלהם צריך להיות גבוה למדי - מ -9 כ"ס. מהפך מכונת ריתוך "מהיר ועצבני-161" מתייחסת למעמד של מכשירים "חכמים". הוא די צדדי במונחים של פונקציונליות ו" בנוי היטב ". איך אפשר לתפוס את חוסר מסוים של העלות שלה באזור של 11,600 רובל, אך מוצר זה הוא עשה עימנו, אבל לא בסין, האחריות היא 3 שנים.

ARC 160 PFC

לריתוך בקשת חברה (MMA או RD) אלקטרודות מצופות "Svarog" מציע יותר מ10 דגמים עם זרם קטן ריתוך (125-250). לשימוש ביתי אנו מעוניינים במודלים אוניברסליים פחות או יותר שיכול למשוך את האלקטרודות עד 4 מ"מ. במקרה זה, אחד המעניין ביותר בהרכב הוא ARC 160 PFC. ARC 160 PFC המצב העיקרי של המהפך - ריתוך הקשת הרגיל, אלא כמצב נוסף ריתוך קשת ארגון זמין וטכנולוגיה פיוזינג TIG. זה הכרחי רק כדי לחבר את צורב שער צינורות מיוחדים ומתג למצב המתאים. מעניין, כאשר עבודתם של ההצתה TIG מתקבלת על ידי המפעיל. ARC 160 PFC צורך, רק 5 כ"ס קטנים, המתח בסרק - יש צורך ברשת שלב אחד 70 V.. המנגנון יכול להיות מחובר לגנרטורים. מהפך מוגן מפני מתח יתר והתחממות יתר (בלוח הבקרה יש LED מקביל). באופן טבעי, בעיצוב של מאוורר מובנה. יש דגם בסיס עבור רוב הגנת ממירי דיור IP-21. פונקציות תמיכה היא לא צפופה, אבל START HOT המערכת זמין. באופן מסורתי, הנוכחי מהפך מודרנית מוסדר, והיא נעשית ברציפות להתמודד - בטווח של 10-160 א לפיכך, בהתאם לתנאי ההפעלה, אנו יכולים לספק את האלקטרודה בקוטר של 1.6 עד 4 מ"מ. ARC 160 PFC תכונה העיקרית של טכנולוגית מהפך זה - זה הוא יכולת יוצאת דופן לפעול במתח נמוך במיוחד. לנוסחה רוב הרתכים "220 פלוס / מינוס 15%" היא הנורמה, וביצועי הסף ב140-150 וולט - הוא כבר הישג. במקרה זה, ניתן לבשל גם במתח של 90 וולט. תכונה זו מיושמת באמצעות תיקון PFC מודול גורם כוח «" (מצויינים בכותרת), אשר, במהותה, אספקת חשמל מיתוג נוספת, אלא רק מגבירה. לבשל במתח של 90-110 וולט, תוך שימוש באותו כפתור כוונון עוצמת זרם, אבל אתה צריך לנווט לקנה מידה נוספת. זה חייב להיות אמר כי הטכנולוגיה מיושמת PFC ויצרנים אחרים. לדוגמא: GYS Gysmi E200 PFC או TELWIN מראש 187 MV / PFC. באשר לארגונומיה - שאין שום דבר מיוחד, זה פשוט יותר ממדים: להשוות את ביצועי 365h135h277 הממדים "מהיר והעצבניים-161" מ"מ (295h155h160 מ"מ). גם ליכולת לבשל במתח נמוך ישלם המוני - חלק מהמהפך זה 6.4 קילוגרם, שזה בערך 2 ק"ג יותר מ" המהיר והעצבניים-161 "או באנלוגי 160 מגבר מאותו" Svarog »(EASI ARC 160-4 קילוגרם). העלות של רתך זה באזור של 14,600-15,000 רובל. ההרכבה כוללת מסת מסופי אלקטרודה וחוט ארוך 3 מטר. המכשיר היה מיוצר בסין, אך החברה מבטיחה אחריות של 5 שנים על מודל זה.

FUBAG IR 160

רק תגיד שהחברה מציעה שני ממירי סדרת Fubag הצרכנים וIR IN. הסדרה השנייה (IN) - מכשיר ההייטק הזה, שנעשה באירופה, ממוקדת יותר לשימוש מקצועי, ובכלל זה המצב TIG. FUBAG מודל ב163 מאפיינים ופונקציונליות טכניים שונה מעט מ" המהיר והעצבניים-161 ". IR סדרה - ביתי, שנוצר על העיקרון של "לא יותר", כי בעצם מה שאנחנו צריכים, יותר המחיר צריך להיות אטרקטיבי. בואו לראות איך היצרן להרכיב IR FUBAG מהפך 160. FUBAG IR 160 FUBAG IR 160 אספקת חשמל זה בלי בעיות מבשלת אלקטרודה "רביעייה", לכך שזה רק צורך 5 קילוואט של חשמל. מהפך התאסף על IGBT "החדש" בטכנולוגיה, המאפשר לריתוך באיכות גבוהה. הוא גם מספק קל תפעול למשתמשים בלתי מנוסה, למרות היעדר מערכות עזר ידוע כגון ARC FORCE, HOT START, ANTISTICK (IR FUBAG מודל 200 זמין). המכשיר מצויד עם הגנה אוטומטית תרמית עומס יתר, מתח יתר ואוורור מאולץ מופעל עם לחיצה על "הרשת" (בלוח הקדמי הובילה אינדיקציה לרשת ותרמית). מכונת ריתוך זה ממשיכה לעבוד במתח ברשת חשמל בטווח של 150-240 וולט, וזה די טוב למודל תקציב. לבשל בקוטר האלקטרודה של 4 מ"מ, זרם מרבי, אבל בתנאים הנוכחיים אחרים ויכול להיות מותאם כדי להחיל את האלקטרודה ל1.6 מ"מ. אגב, זרם הפעולה המינימאלי של המכשיר הוא הנמוך ביותר בין ממירים היום הציגו ניתן להגדיר אפילו 5 אמפר. נוח, הרתכים למתחילים בסולם, בנוסף לאינדיקטורים הנוכחיים, הצביעו על החתך האופטימלי של האלקטרודה. FUBAG לפי 163 FUBAG לפי 163 IR FUBAG מהפך 160 אינו מיועד לפעולה בTIG (ריתוך TIG) ואינו מותאם להאכיל על גנרטורים בנזין או דיזל. ארגונומיה של מכונת הריתוך אינה משביעה רצון. הקצוות של דיור המתכת מעוגלים בטנת פגושי פלסטיק שלהמיר לידית נשיאה נוחה. באמצעות העט הזה יכול להשחיל את החגורה ולהפעיל את המכונה מוכנה. אגב, לגוף יש רמה סבירה של IP21S הגנה. משקל של המהפך הוא לא נמוך שיא, אבל די מספק - 4.6 קילו. כלול עם הכבל הציע 160 FUBAG IR ואלקטרודה (13 מ"מ 2 - 3 מ ') וכבלים עם "משקל" (13 מ"מ 2 - 2 מ'). אם אתה זקוק למהפך ריתוך פשוט ואינטואיטיבית לבית ולגן, והתקציב אינו מאפשר הרבה לנדוד - שIR 160 מהחברה Fubag הוא אפשרות טובה. עלותה של יחידה זו רק כ -5,000 רובל, האחריות היא 2 שנים. ואם אתה צריך את התכונות המתקדמות של מקור הזרם, ואומר שאתה לא נמוך - לשקול מודלים של IN. Turishchev אנטון rmnt.ru