עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
המטבח המודרני הוא מאוד תובעני באספקת החשמל, ולכן, מה שהופך את תכנית לחשמול שלה, אתה צריך לשקול את כל התכונות החשובות המבדיל את החדר הזה מהחדרים האחרים.
מתקני תשלום ומבחר של חיווט לוח חשמל מתגים ושקעים איתות מה שאתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת
עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל במבט הראשון זה אולי נראה כי המטבח הוא לא עדיף בהרבה על צריכת חשמל החדרים האחרים שלה, אבל אם אתה לוקח מחשבון ולספור את כל הכוח שמדובר ב, אנו רואים יתרון ברור. לכן, תשומת לב מיוחדת צריכה להיות משולם על חשמל למטבח, החל מחיווט שלב בחירה. כמו כן, אם השקעים ומתגי חדרים האחרים מותקנים בעיקר בגובה הסטנדרטי מהרצפה, יש צורך לקחת בחשבון את המיקום של רהיטים ועומס חשמל. כמו כן, יש להבחין בין קטגוריות שונות של צרכנים, שכן הם תלויים בדרישות לגדלי תיל והזרם המרבי, אשר נועד לשקע. מטבח מתייחס לאזורים הרטובים, כך שאתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת להגנה מפני הלם חשמלי.

מתקני תשלום ומבחר של חיווט

אחד הצעדים העיקריים בעיצוב מטבח - ההגדרה של קיבולת מדורגת. על איך שהוא מתוכנן כראוי, יהיה תלוי בתפקוד התקין של כל המטבח. לשם כך יש צורך לקבוע את הצרכנים העיקריים שיותקנו. בדרך כלל הנטל העיקרי נופל על כיריים חשמליות, מקרר, קומקום, מיקרוגל, מדיח כלים. רשימה של מכשירי חשמל נוספים יכולה להיות המשך עד אין הסוף. ניתן למצוא את צריכת החשמל בהוראות להנדסת חשמל. עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל כאשר החיווט במטבח באמצעות כבל שלושה תילים (למעט החיווט לתאורה). הנה כמה דוגמאות של חתך המתאים לסוגים שונים של ציוד מטבח: חשמלי - לא פחות מ 4 מ"מ 2 electrooven - לא פחות מ 2.5 מ"מ 2 תאורה - 1.5 מ"מ 2 קומקום ומדיח כלים - יותר מ2.5 מ"מ 2 לאותם מכשירים שאינם ברשימה, הבחירה של חוט חתך מבוססת על החתך של מוליך נחושת 1 קילוואט 1.57 מ"מ 2. אם החיווט מותקן בקיר, עדיף לקחת את הכבל עם בידוד כפול (כדי להגן מפני לחות, טמפרטורה קופצת, וכו ').

לוח חשמל

כל החיווט במטבח תמיד צריך להיות מופרד לקבוצות הבאות: תאורה מכשירי חשמל, צריכת חשמל נמוכה אלקטרוניקה חשמל אזעקה, תאורת חירום עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל כדי לעשות זאת במטבח, רצוי להקים פנל נפרד, אשר יסופק על כל השקעים. יכול לשמש כחלופה לתיבות מסוף המרכזייה, שיהיה מחוברות כל הקווים של שקעים ותאורה. עם זאת, במקרה זה, לא להשבית את כל שורה בנפרד, וההגנה שלהם תהיה מוערכת. אם היה כישלון במקום כלשהו, ​​יצטרך לבטל לחלוטין את החשמל זה די לא נוח. במפסק החשמלי מותקן, שהוא מסוגל לעמוד בפני נומינלי מדורג מטבח הנוכחי. ממכונות מופעל עליו עם ערך נמוך נומינלי הנוכחי, אשר מחובר לשקע קבוצה. על כיריים חשמליות מומלץ לשים מכשיר נפרד. למעגלי תאורה, בשל הצריכה הנמוכה של אנרגיה חשמלית תהיה מספיק מכונה נקובה ב6 א המטבח חל על חדרים עם לחות גבוהה. בהתחשב בתכונה זו, אתה יכול לשים את המכונה במקום מפסק הרגיל ההפרש 10-30, אשר, במקרה של הפרה של בידוד המכשיר, מגן על אנשים מהתחשמלות.

מתגים ושקעים

לחשב את מספר שקעים למטבח, הם צריכים להיות מוגדרים כהלכה. כל שקעי המטבח יהיו מדורגים לפחות 16 ויש לי פין הארקה. לבטיחות אש מומלץ לקחת לשקע מזון עם בסיס קרמי. לשקע שימש זמן רב ככל האפשר, צריך להיות צצו פסים וניקל. אותו הדבר חל על מתגים, חוץ מזה הנוכחי המדורג יכול להיות נמוך יותר. עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל גובה הרכבה שקע תקנים - 30-40 מ"מ מהרצפה. לעבור מותקן סמוך לדלת הכניסה בגובה של 80-90 סנטימטר מהרצפה ו10-15 סנטימטר מהדלת. בעת התקנת קו תאורה יש צורך לשים לב לעובדה שבוררת חייב לשבור את חוט השלב. הדבר נעשה על מנת להבטיח כי מגעים במחסנית אין מתח במצב כבוי. על מנת שהמטבח ללא חוטים ארוכים, והעומס עליהם הוא מינימאלי, שקעים לשים קרובים ככל האפשר לצרכנים ביתיים. גם בעת התקנת שקע חשוב לקחת בחשבון את המיקום של יחידות המטבח, זה לא להגביל את הגישה אליהם. אם נשאלת השאלה בסך של שקעים, יש לזכור שעדיף להיות כמה נוסף ממה שהם יחסרו. באופן אידיאלי, כל שקע כפול ממוקם ב1.5-2 מטר. ניתן לשים שקעי חילוף על קיר סעיפים, שיהיה סגור רהיטים. עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל אוורור הוא גם שקע נפרד, אשר מותקן בגובה של 5-6 סנטימטר מהארון העליון ו15-20 סנטימטר מהציור עצמו. זה לא חייב לכסות את צינור האוורור. כאשר לא ניתן למקם את השקע? לא ניתן להגדיר את שקעים למכשירים הבנויים לתוך הריהוט למטבח, במגירות. בכל מקרה ג'ק הוא רכוב מעל הכיריים או כיור!

איתות

בהתחשב בכך בחיים שלנו אין שום דבר נצחי, כוללים מים וגז, ההתקנה בפועל היא שאלה בגלאי דליפת גז במטבח ומים. הם מוזנים על ידי הרשת (220), במקרה זה, כדי להיות בטוח כדי לספק לשקע נפרד או סוללות (12). מערכות אזעקה יקרות יותר יכולות באמצעות סלולארי ליידע את בעל הבית על התאונה בבית. עדיף להוציא את הכסף, אלא כדי להגן על עצמם ואחרים מתאונה.

מה שאתה צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת

שים לב שהחיווט נעשה בצורה לא נכונה יכול להיות מסוכן לא רק למכשירי חשמל ביתיים, אלא גם יקיריכם. חיווט במטבח צריך להתנהל על פי התכנית, שפותחה בעבר. הוא מבוסס על שני עקרונות: בטיחות ומעשיות של שימוש חשמלי. עבודת התקנה במטבח כדי לענות על הדרישות של אספקת חשמל בכל קשור לכדור ארץ מגן, אז זה אסור לאטום חוט נפרד ולשלב את זה עם אפס עבודה בכבלים עם קווים שונים. חוט קרקע לכל אורכו חייב להיות ללא הפסקות למרבית שקעים. אלכסנדר Birzhin, rmnt.ru