פילוס הרצפה באמצעות תערובות מיוחדות

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
במהלך הבנייה של בניינים ברוסיה, צלחת, תשמש כבסיס לרצפות בבתי ייצור, שנעשתה על חלקה ביד אחת בלבד - אחד שיהיה דירת תקרה במורד הזרם. אבל המפלגה, אשר תהפוך את הרצפה, יש משטח לא סדיר עם בליטות ושקעים, חוץ מזה, זה לעתים קרובות מסתיים אפשר היה לראות מהמוטות חיזוקי מתכת (סופו של דבר מפיל את הרצפה בדירה יכולה להגיע 12 ס"מ באופן טבעי, משטח כזה או מה תנאים לא יכול להיות איכותי שכב כיסוי פנים. במאמר זה אנו אראה לך דרך מצוינת לפילוס של הרצפה באמצעות rovniteley מיוחד, במילים פשוטות, ליצירת קשרים.אידיאלי למגהץ רצפה

ברוסיה באופן מסורתי עניבה הייתה עשויים מתערובות בטון יבשות. אבל כתערובת של בטון וחול בשיעור כלשהו היא לא חומר חזק מאוד להחליף אותו, רצפות פילוס דרך מיושנת למדי הגיעו בקומות אופנה אירופאיות, אשר משמשות בייצור של תערובת פילוס עצמי מיוחדת.

תחת תערובות אלה לרעש נוסף ובידוד חום לעתים קרובות לשים שכבה של קלקר. קומה זו מתייבשת הרבה יותר מהר מאשר מלחציים קונבנציונליים (כמה ימים).

על פילוס יכולה להיות מונח קומות כל גימורים: אריחים, שטיחים ריצוף לרבד וכו ' בנוסף, לריצוף פילוס עצמי שכבה בעובי קטן מאוד, וזה שימושי במיוחד בבתים עם תקרות נמוכות.

כל רצפת rovniteli ניתן לחלק לשתי קבוצות גדולות: הראשונה - שנועדו ליישור הראשוני, מחוספס, יצירת העובי הבסיסי של המגהץ. שנית - לסופי, שסיימתי את השכבה, ויוצר משטח חלק.
Rovniteli ליישור ראשוני הם רכיבי שבריר גסים שדרכו הוא מספק את האפשרות ליישם את התערובת הוא די עבים (אבל זה כמעט בלתי אפשרי ליצור משטח חלק לחלוטין). אותו יישור Rovnitel גמר, לעומת זאת, יש לו חלק קטן בסדר, זה יכול להיות מיושם רק על ידי שכבה דקה מתקבלת עם משטח חלק לחלוטין.

הנחת קשרים

בסעיף זה, אנו יכסו רק המלצות כלליות על המגהץ רצפת ייצור. ערכים ספציפיים, ערבוב יחסים, הגדרת הזמן המוגדר והייבוש, קראו את הוראות היצרן. לכן, כלי הרשימה הראשון שנדרש לצורך העבודות אלה:

מיכל עמוק (דלי) מברשת Maklovitsa מרית פלדה מקדחה זרבובית מערבלי רולטה Gidrouroven

לפני שמתחיל בעבודה, שים לב שכל החלונות והדלתות סגורים בחוזקה. במהלך הביצוע של טמפרטורת העבודה של קומת הבסיס ואת האוויר בחדר חייב להיות בתוך 10 ° C - 25 ° C. במהלך ביצוע עבודות ותוך יום 1 לאחר סיומם להימנע טיוטות וטיוטת אוויר על פני השטח הרצפה (עם הלחות היחסית של המצע חייב להיות <95%).

פלסטרים מסיסים בטון Delaminated ורופפים, דבק, מלט,, דבק שטיח שמן ומים לפני שמכשיר המגהץ להסיר.

כדי להכין את הבסיס של הצורך שלו. טיפול זה משפר את ההידבקות של מצע המגהץ, מונע היווצרות של בועות אוויר וספיגת מים של המגהץ.

פריימרים גם לשפר את המגהץ פרישות. מצעים יבשים ומאוד קליטה (רצפות בטון מונוליטי) מעובד רצוי פעמיים.

כאשר הנחת הקשרים אל תשכחו שכל רצפת rovnitel סוגרת מים. לכן, כדי למנוע את זרימת הנוזל דרך סדקים קטנים, עין בלתי נראית, תחול איטום (אל תשכחו לעמוד בזמן שלוקח לייבוש כל שכבה של חומר מוחל, הזמן שצוין בהוראות לשימוש, שרכשת חומרי בנייה).

כאשר הבסיס הוא מוכן לגמרי סביב רמת החדר מוצג. הדבר נעשה באופן הבא: בגובה מסוים מהרצפה את כל תווית (סיכון) וממדידות ההתחלה.

לבצע הליך זה הוא טוב יותר בזוגות: אחד מכניס את הבקבוק בסיכון, ומהלכים אחרים נוסף לאורך הקיר עם נורה שנייה ומשעינים אותו על הקיר.

יש לשמור על המים בבקבוקים עולה בקנה אחד עם סימן הסט על הקיר, לשים את הסיכון שני, שבו יש הנורה שנייה. ומכיוון שהמערכת כולה של החדר. הערה: 4 סימנים בפינות לא יכולים להיות מספיק כדי לשים סימני ריווח טובים יותר מתוארים.

אז לוקח רכבת או טיח ארוך otbivochnogo כבל ולמתוח קו המחבר את כל הסיכונים. מתברר שטוח לחלוטין מגע מסביב לחדר.

השלב הבא, באמצעות סרט מדידה למדוד מחדש את המרחק מהתכונות וכתוצאה מכך לבסיס ולקבל את הציון הגבוה ביותר. השלב מייגע ביותר - הוא מציג מגדלורים. מאיכות העבודה תלויה בכמה קומות חלקות תהיה. אתה יכול להשתמש במשואות טיח (מגדלור - פרופיל מיוחד שיש גובה מסוים). משואות רכובים על הבסיס, במקביל זה לזה באותה הרמה. המרחק ביניהם צריך להיות לא יותר מאשר הרוחב משמש כדי ליישר כלי.

בדקו את הוראות היצרן rovnitelya עובי מרבי של פתרון ציפוי (אם העובי של הקשרים העתידיים שלך יותר מדי, אז rovnitel צריך ליישם כמה שכבות).
רק לאחר ההתקנה של משואות יכולה להתחיל בהכנה וערבוב rovnitelya: כדי לעשות זאת, לקחת מיכל של מים נקיים, מוסיף בהדרגה את התערובת היבשה, תוך בחישה מתמדת. ערבוב נעשה הכי טוב באמצעות מקדח רב עוצמה במהירות נמוכה (עם הנעת מיקסר) עד שתערובת חלקה ללא גושים.
תערובת מוכנה מתאימה לשימוש ל30-50 דקות לאחר ערבוב עם מים. טמפרטורה של המגהץ לא צריכה להיות מתחת 10 °.

כאשר מעורבב rovnitelya לציית פרופורציות שנקבעו על ידי היצרן של תערובת יבשה ולהימנע ממנת יתר של מים, כי ממשל אחד של עודפי מים יכול לגרום לקצף פתרון כדי להפחית את החוזק המכני שלה ולהוביל לdelamination של החומר.

התערובת המוגמרת היא התפשטה בבסיס, ממלאת את החלל בהדרגה למגדלורים. שווה להפיץ את הפתרון ברחבי יישור פני השטח. פני השטח בועות אוויר כדי להסיר מפתרון הטרי ניתן למינציה עם מכבש ממוסמר.

אם אזור המילוי עולה על 20 M2, יש צורך לבצע תפרי התפשטות, שיתוף שטח בתחומים טכנולוגיים. העובי של הרחבה משותפת יכול לנוע 5-13 מ"מ, תלוי בחומר המשמש. כאשר הרמה מגיעה למגדלורי rovnitelya הרמה, פשוט לשים את המרית על שני מגדלור סמוך, ולבסוף לשטח פתרון.

הנחת פתרון הגמר

אם אתה רוצה לקבל את המגהץ רצפה חלק לחלוטין לאחר roughing, יש להשתמש rovnitel גמר לרצפה. כדי להחיל גמר rovnitelya חייב להישמר באותה הטמפרטורה ולחות תנאים, כמו גם בעבודה עם רצפת משנה לעיל: המצע חייב להיות נקי מכל אבק, לכלוך, שכבות שומן, חלקים שבירים של הבסיס צריכים להסירו.

רצפת rovniteli גימור גידלה למצב נוזלי, בגלל הסבירות של דליפה בקומות התחתונות גבוהות יותר מאשר כאשר פונים לקבלת rovniteley יישור ראשוני. לכן, אם אתה ליישר את רצפת הבטון המקורית, לעשות איטום.

בשל העובדה כי נוזל הדילול מתקבל, הוא מתפשט בצורה מושלמת על פני השטח תחת הכוח הכבידה, המצטבר במקומות גבהים ושקעים לפחות. בהתחשב בכך כגון rovniteli ברוב המקרים אינו משפיע על העובי של כמה מילימטרים, אני מודד את רמת היקפית הבסיס בזהירות רבה, אחרת הפתרון הוא פשוט התנקז לפינה אחת (יש rovniteli הנוזלי לעוביים עד 30 מ"מ). משואות באמצעות חלק rovnitelya לא יכולות לשמש, הפתרון יהיה להפיץ את עצמו, יצירת משטח אופקי.

כאן, אולי הכל, במבט ראשון, כמה המלצות פשוטות בייצור והאריזה של גמר קומות פילוס המגהץ. אבל הפשטות לכאורה של תהליך זה דורשת מקצועיות ודיוק של מומחים ואיכות חומרים המשמשים מיוחדות.

מסיבה זו, אם אתה רוצה ריצוף בבית שלך היו חלק לחלוטין, עמידים ויפים, לא לרדוף לריקורס "כסף גדול" לחברות מפוקפקות ורכישת ne6izvestnye קומות materialy.Ved בבית אינה מסודרות על אחד ולא במשך שנתיים ומומחים מרביים עמידות ואיכות מובטחת היחידים שיודעים את העבודה שלהם.