פרקט

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
פרקט - אחת ההמצאות המוצלחות ביותר של האנושות. שילוב מושכל של עץ מלא ורך יחסית, קול, מבנה יציב, סטיילינג די פשוט, רצפת חיים ארוכה יאפשר לתפוס מקום ראוי בכיסויי רצפה בשוק.

לוחות עץ מיוצרים ומשמשים בכל רחבי העולם, כמובן, יש הבדלים במחיר ובאיכות, המושפע על ידי גזע, סוג של עץ, טכנולוגיה מודרנית, מפיק בכיר, וכו '

דירוג למעלה ברצפת שוק צדק לכבוש חברות כגון: "קרליה" (פינלנד), "Tarkett" ו "KAHRS" (שוודיה). בנוסף למותגים הללו במדינה שלנו נהנה מפופולריות מסוימת "LANGMOEN Parkett" (נורבגיה), "TEKA" (גרמניה) ו" UPOFLOOR "(פינלנד).

לוחות הפרקט נחלקים לשלושה סוגים:

לוחות עץ עם בסיס יחיד, רצועות מודבקות בשולי, רצועות יכולות ליצור כל תבנית. פרקט לוחות עם בסיס יחיד של מסילות הונחו בכיוון האורך של הרצפה. לוחות עץ עם בסיס דו שכבתי משתי שכבות של רצועות מודבקות נערמו בכיוון הדדי בניצב.

שני הסוגים הראשונים dolvolno שוק ארכאי ולעתים רחוקות vsttrechayutsya. לכן, הדגש הוא בעיקר על המוצרים תלת שכבתיים.

על הקצוות וקצוות של לוחות אלה יש חריצים ורכסים, מה נועד לחבר אותם אחד עם השני, החתכים האורך פנימי של שלטון כיפוף קרשים וקליפת פרקט (שכבה פעילה).

המבנה של הרצפה ניתן להשוות לעור של יונקים:

- ייצוב השכבה התחתונה של רקמה התת עורית שומן (רקמת חיבור);
- חומר הליבה הוא הולם של עור;
- עץ, שכבת עבודה, האפידרמיס.

עץ, שכבת עבודה עשויה מעץ מלא (אלון, בוק, מייפל, דובדבן, ליבנה, מהגוני ומינים בעלי ערך, אקזוטיים אחרים). ליבה מורכבת בדרך כלל מעץ הרך, שכבות סמוכות פורניר שכבה תחתונה, סיבים הן ניצבים זה לזה חבר שמעניק רצפת כוח רבה.

עצי הסקה לtshatelno שכבת פרקט מוצג בצבע, אחידות, ציור, עם סוגים שונים של חיתוך (tangensalny, רדיאלי), נוכחותם של קשרים. תסמינים אלה משפיעים על הכיתה (או מחיר) רצפה, למשל סטנדרטית כפרי, בחר, טבע, קומפוזיציה יצרנים ממותגת.

פרקט לוחות מיוצר באורכים מ 1200 ל3000mm, 600mm עם הדרגתיות וסובלנות של עובי _2mm + עד 22mm עם סטייה מקסימלי + ​​_0, 2 מ"מ ברוחב של עד 220mm עם סטייה של + _0, 3 מ"מ.

גיבובים נעשים בדרכים שונות, הנפוץ ביותר הם: דבק לחלק התחתון של הלוח (בטון, סיבית, לבידים, רצפת doshaty ישנה, ​​חשוב לאיכות המגהץ, בסיס עץ לבוד, וכו '), רצפה צפה עם המצע ולהטיל על יומנים, מומלץ " "ריצוף עבה. (כאשר הנחת שיטה יהיה זה נבון לשאול איזה מהם מומלץ על ידי היצרן -. כ העורך). Lifetime רצפה, עם אריזה נכונה, זהירה, זהירות סבירה, זהירה, מספיק גדול, יתר על כן, שיקום אפשרי של האיכויות האסתטיות של פרקט השכבה: הקצעה, בלכה.

בקיצור, ריצוף ולייפות לשמור על חמימות ונוחות של הבית שלך, ומגוון שנבחר בקפידה וOtenko לעזור לשמור על מצב הרוח הטבעית.