צבע אמייל ויבש

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
אמיילים

קומפוזיציות צבעוניות שהוכנו על ידי שחיקה בתערובת של פיגמנטים ולכה על kraskoterke מיוחד.

בניגוד לפיגמנט צבע שמן עבורם הלם על kraskoterke המיוחד וגדלתי לא בייבוש נפט, ולכות שמן. במכירה של הצבעים האלה מגיעים בצורה מוכנה לשימוש. לאחסון ממושך, הם עלולים להתעבות, כך מדוללים בממסים שונים. הם המליצו לצבוע את הקירות במטבחים, חדרי אמבטיה ובמקומות לחים אחרים.אמייל למטרות כלליות GF-230 (gliftalevaja) מיועד לשימוש פנים, פרט לציור רצפה. בדילול מלא לפני השימוש כדי לצייר עקביות ספירט, טרפנטין או תערובת מהם. צבעים מיוצרים 21st: שנהב, שמנת, לימון, וכו 'אטימות תלויים בצבע ונעות 30-130 גר' / מ"ר מיושם על ידי מברשת, רולר או אקדח ריסוס. זמן ייבוש - 24 שעות. חיי מדף - 12 חודשים מיום הייצור.

אמייל PF-133 (pentaftalevye) המשמשים לציור או משטחי מתכת דרוכים מראש ב 2 שכבות. באקלים ממוזג, שומר על מאפייני ההגנה של חמש שנים לפחות. בדילול מלא לפני השימוש כדי ממס עקביות צבע, קסילן או תערובת של אחד מהם עם מדלל. מיוצרים ב15 צבעים: קרם, ירוק, כחול, וכו 'החל על ידי מברשת או תרסיס אקדח. שיעור תלוי בצבע ונע 20-120 ג / מ. זמן ייבוש - 2 שעות.

אמייל PF-115 משמש לצביעת מתכת, עץ וחומרים אחרים שנחשפו לבליה. מיושם ב 2 שכבות. שומר מאפייני הגנה באקלים מתון לפחות חמש שנים. בדילול מלא לפני השימוש כדי ספירט עקביות צבע, טרפנטין או תערובת ממנו על יחס של 1:1. מיוצר ב24 צבעים: לבן, בז', צהוב, וכו 'הפצת אמייל תלויה בצבע ונע 30-120 גר' / מ"ר המיושם על ידי מברשת או אקדח ריסוס. זמן ייבוש 8-24 שעות. חיי מדף - 12 חודשים מיום הייצור.

אמייל PF-223 משמש להכתמת עץ ומתכת בחצרים על הקרקע בלי זה. מדולל לעקביות של נפטא צבע ממס, קסילן, ממס או תערובת מהם. צבעי 17 אמייל הונפק. שיעורה תלוי בצבע ונע 20-240 ג / מ. זמן ייבוש של האמייל נע בין 30 לשעה 36. חיי מדף - 6 חודשים מיום הייצור.

אמייל PF-253 מיועד לריצוף על משטחים מוכנים ב 2 שכבות עם מברשת. מדולל עם טינר או טרפנטין. זמני ייבוש שונים תלויים בעובי השכבה שיושם ותנאי טמפרטורה.

אמייל PF-126 נמכר להשלים עם NF-1 יבוש (מבוסס על משקל 100 חלקים של דיו התקשות המונית יבוש 4 שעות ההאצה). המיושם על ידי מברשת או רולר ב2 שכבות עם ייבוש ביניים ב30 דקות. פני השטח הוא דרוך ראשון עם מדלל אמייל מדולל - רוח לבנה.

אמייל GF-230 וPF-560 זמינים בצבעים שונים. תנאי שטח הכנה, החשיפה זהה לאמייל PF-126. חומר מדלל - רוח לבנה, טרפנטין, RS-2. אתה יכול להוסיף לא יותר מ 5% מיבושו (# 64).

לפני צבע מסוג זה (FS-253) יש מקיר לקיר אמייל PF-226 יתרונות במונחים של קשיחות, עמידות במים, עמידות בשחיקה, אטימות, וזמן הייבוש של הסרט. אמייל נותן משטח מבריק ויבש לחלוטין ל24 שעות.

אמייל PL-254 נגיש בלכה fenolomaslyanom ומשמשים לצביעת הרצפה. האם ביצועים באיכות גבוהות יותר בהשוואה לpentaftalevye אמיילי מהירות רצפת ייבוש, קשיות, ברק, עמידות.

במיוחד לצביעת עץ (חלונות ודלתות) המיוצרים על PF-14 אמייל לבן. היתרון שלה הוא שהדיו לא זורם ממשטחים אנכיים יכולה להיות מיושם בקלות על ידי מברשת או רולר בשכבה אחת ומתייבש בטמפרטורת חדר למשך 30 דקות.

לצייר יבש

צבע או פיגמנטים יבשים הם אבקה דקה, שהוא מדולל בחומרים מחייבים לצבעים מוכנים מעורבים. הם מלאכותיים וטבעיים (מינרלים).

רוב פיגמנטים ניתן להשתמש בניסוחי צבע מימיים, אך לא כולם בשמן והאמייל. סיד וגיר - רק מים.

כל מיני סוגים של פיגמנטים צריכים להיות בשטח כדי שידי סינון דרך מסננת דק, הם לחלוטין היו ללא שאריות. עדין פיגמנטים לטחון, את איכותם גבוהה יותר, ולהיפך.

צבע יבש לא משנה את צבעם בהשפעת אור השמש, עם הרטבה וייבוש חוזרים ונשנים, כמו גם בחשיפה לאלקלי. יש להם כיסוי טוב, המתבטא בתוכן פיגמנט כמותית (בגרמים) דרוש כדי לכסות מ"ר 1 פני השטח, כך ששכבת הבסיס היא לא צלמה. הכיסוי גבוה יותר של פיגמנט, פחות זה דורש על 1 מ ' פני השטח.

למבנה ציור (קרמל) של צבע או גוון מסוים יש צורך להחיל פיגמנטים אחד או יותר. יש לזכור ששופכים פיגמנטים יבשים בניסוחי צבע אינו מומלץ, שכן הוא כמעט בלתי אפשרי למערבב היטב אותם, כך שהם יהיו להשאיר פסים על המשטח הצבוע. לכן, מראש פיגמנט הוא ספוג במים, עורר ומסונן דרך מסננת דקה. לאחר מכן, בהרכב נמזג לתוך זרם דק ומעורב באופן יסודי.

פיגמנטים באים בצבעים שונים

לפיגמנטים לבנים כולל: סיד, גיר, וייטינג. סיד אוויר המשמש למכתים את המשטחים פנימיים וחיצוניים. הידרוקסיד הסידן יכול להיות מעורבב עם פיגמנטים, שזה לא משנה את הצבעים שלהם (אוקר, חום אדמדם, אוקר, תחמוצת כרום, פחמן שחור, עצם שרוף, אבן גיר: כחול, אדום, צהוב). הידרוקסיד הסידן משמש, את הטופס של המבחן. גושי סיד (חתיכת ספוג יחידה) היה רווה על ידי שפיכת מים (סיד חלק 1 למים 3 חלקים), לערבב מעורב באופן יסודי ומסונן הדרך מסננת. לעבוד סיד מדולל במים עד שחלב סמיך.

הגיר הוא לבן עם גוון צהבהב או אפרפר, והוא זמין בצורה של גושים או אבקה גדולים. לכל אחד ממינים אלה שלוש כיתות. צורך לטייח elutriated גיר טחינה משובחת. ניתן להשיג אותה מכל צורת גיר הבאה גסה: גיר חלק 1 3 חלקים של מים הוא שפך, עורר ביסודיות, מסונן דרך מסננת דק, שפכו לתוך צלחת נוספת ואיפשר למשקעים. לאחר שהתיישב במי גיר מנוקז מהחלק העליון ולהסיר כמחצית מהם, מיובש, הלם ומנופה דרך מסנן דקה.

לבן - אבקה דקה של צבע לבן, המתקבלת על ידי שחיקה מתכת calcined האבץ, פחמה עופרת, lithopone עפרות טיטניום. לבן משמש להכנת צבעים על בסיס שמן ואטימות. שיעור פריסה של לבן היא: טיטניום - 50-75 גר '/ מ"ר, אבץ - 100-110 גר' / מ ', Litoponovyh - 120 ג'/ מ"ר, מוליכים - 200-300 גר' / מ '..

על ידי פיגמנטים צהובים אוקר כוללים, כתר אוכרה -. צבע צהוב עם גוונים שונים. יציב בכל המובנים. אם הוא נדלק גם על אש, הוא הופך להיות חום, אדום ואוקר או שרוף בשם Chernyad'ev. כושר כיסוי - 65-90 t / מ ' קראון - לצייר מלימון לכתום. מסתתר כוח - 110-190 ג / מ.

על ידי פיגמנטים כחולים כוללים כחול עז ותכלת. יש עז (כחול) בגוני ירוק וכחול. שימוש נרחב בניסוחי הגיר וצבע ליים. שיעור כיסוי - 50 ג / מ. תכלת - צבע כחול בצורה מושלמת. יש ליישם אותה רק לצבעי שמן ואמייל. מאור השמש מכהה. כדי לשפר את הצבע יתווסף בכמויות קטנות בפיח. כושר כיסוי - 10-60 ג / מ ..

על ידי פיגמנטים אדומים אוקר כוללים ברזל, מיניום עופרת, מומיה, כינאבאר ברזל Minium -. צבע אדום לבנה צבע. שיעור כיסוי - 20 ג / מ. להוביל minium - לצייר בצבע אדום כתום. רעיל, ולכן לעבודת פנים אינה ישים. מסתתר כוח - 100 ג / מ. אמא - צבע אדום בהיר עד אדום כהה. לעתים קרובות מלאכותי וטבעי, אינם יציבים. נא לתת גוונים בהירים, אבל סופו של דבר מכהה והופך להיות חום כהה, אדום. כושר כיסוי - 30-60 גר '/ מ'. כינאבאר - הצבע בצבעים שונים. עמיד בפני חומצות ובסיסים, משנה את צבעיו כאשר הם נחשפים לאור שמש. מסתתר כוח - 80-120 גר '/ מ"ר

על ידי פיגמנטים ירוקים כוללים ירוק כרום, עופרת ירוקה. ירוק כרום (תחמוצת כרום) היא תערובת של כתר צהוב עם תכלת, ולשנות את כמות הכחולה בתמהיל, אתה יכול לקבל גוונים שונים. שיעור כיסוי - 40 ג / מ. הירוקים להוביל - תערובת של צבעים צהובים והכחולים, ובמיוחד כתר צהוב עם ציפוי. כושר כיסוי - 28-70 ג / מ.

לפיגמנטים חומים כוללים חום אדמדם, סיינה השרוף בראון -. שקט, שמורות, מעורר תחושה של חמימות, מסייע ליצור רוגע, מצב רוח עדינה, אבל כמה גוונים זה יכול לגרום למחשבות אפלות. אדמדם - יש צבע חום בגוונים שונים. לאחר הירי הופך לחום אדמדם. הכיסוי שלה - 40 ג / מ. יש שרוף סיינה תכונות דומות לאוכרה. בעיקר משמש לגימור מגוון משטחים תחת עץ אלון או אפר. כושר הכיסוי הוא קטן.

לפיגמנטים שחורים כולל פחמן שחור, מי מנגן, פחם וגרפיט. פיח - צבע שחור - מיוצר על ידי שריפת נפט או גז. קל משקל, מעורב רק עם שמן, דבק או מים וסבון. שיעור כיסוי - 15 ג / מ. מנגן חמצן - מינרל טבעי. מתערבב היטב עם מים. שיעור כיסוי - 40 ג / מ. פחם וגרפיט לאחר הטחינה וסינון רשת מסננת יכולים לשמש כדיו שחור. גרפיט מסתתר כוח - 30 ג / מ.

על ידי פיגמנטים מתכתיים כוללים ברונזה ואבקות אלומיניום משמשות בעיקר לצביעת מתכות, כמו גם עבודות צביעה. הכיסוי שלהם הוא 3-4 גר '/ מ"ר

פיגמנטים כגון מי חמצן פחמן מנורה שחורה, מנגן, כינאבאר, ברזל minium מומיה, אוכרה, סיינה, חום אדמדם, תחמוצת כרום, כחול עז, לימון, כתום, אדום והבורדו - ניתן להשתמש בכל הניסוחים הצבע. אחרים - רק בדבק והתחליב.