צבע שמן

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
זה ידוע היטב שצבע שמן - זה בניין כמעט ארכאי. אי אפשר לצבוע את הקירות באזורי המגורים. לא מומלץ לצבוע את החלונות ודלתות. זה לא עובד על התקרה. אבל. אבל בעוד שצבע שמן נשאר הלוויה קבועה שלנו.הסרת טפט ישן, שכבה אחרת שכבה, אתה בסופו למעוד neizvenno על קיר בטון, צבוע בצבע שמן. ביטול רעפים רעועים בחדר האמבטיה, אתה nakzhe עיניים נחו על השכבה של צבע שמן הישנה. אפילו הפיכת הלינוליאום שחוק, אתה עדיין לא יכול להיפטר מהשכבה של צבע שמן, שלעתים כיסתה את הרצפות. להגדיר את יחסינו לצבע שמן הוא קשה. מצד אחד, זה גורם הרבה צרות למי שרוצה להיפטר ממנו. מצד השני, החומר שבמקרים מסוימים הם מתחרות בפריימר המאפיינים שלהם. לפני קביעת שצבע השמן בשבילנו ידיד או אויב, ישלם "חגיגת vinovnetse" קצת תשומת לב.

בזמן האחרון, צבעי שמן היו הנפוצים ביותר בארצנו. הם ציירו את הכל ושום דבר. לפחות בבית. חלופות כמעט לא היו. כל חיכו בסבלנות כמה ימים עד סיום תהליך ריפוי צבע, והריח נתפס כדבר מובן מאליו. בינתיים, צבע שמן לא נושם, לא רק אנשים, אלא גם על פני השטח, כך שבעוד כמה שנים (או אפילו שנה או שנים), הסרט מתחיל להתקלף וליפול.

היום, בין היישומים של צבע שמן יכול להקדיש רק למשטחי מתכת, כמו גם את הקירות ותקרות של משרדים (למשל, שירותים). נכון, במכסת מנוע תביעת חדרים אלה. Chuchityvaya העובדה שתחנות חדרי אמבטיה אפילו מודרניות מעדיפות סקילה בואי לא יומרנית, ועם זאת, רעפים, כמו גם לקחת בחלונות פלסטיק נרחבים vnimnanie שלא צריך להיות צבוע, את הייצור של צבעי שמן על רעיונות, היה עוצר. אבל זה לא קרה. ואם צבע שמן עדיין לייצר, אומר שמישהו צריך.

Poor הוסאר לומר מילה ...

כל דיו כולל פיגמנט וקלסר. פיגמנטים - אבקות קרקע טחנה זו ממוצא מינרלים. הם אינם מתמוססים במים, שמן וממס. זו הסיבה שלפני יישום הצבע צריך להיות מעורב באופן יסודי, כמו פיגמנט הוא מופקד, ואת השכבה העליונה היא קלסר טהור.

צבעי שמן מיוצר על הבסיס של לכה מלאכותיים או טבעי. בחש ראשון פיגמנט אחד שבו רוב בערכת הצבעים, ולאחר מכן הוסיף את השאר. הצבע לאחר מכן מדולל לעובי הרצוי. כדי לשפר את האיכות של הצבע על frays מערבלי צבע. צבעי שמן הינו המידע עמיד וארוך טווח ביותר, במצבים מסוימים הם יכולים לשמש לקישוט הן פנימיים וחיצוני. להבחין gustotertye (גידל לפני שמן פשתן שימוש בכמות 17-40%) ומוכן לשימוש בצבע שמן. כפי שכבר אמרו, קלסר ללכה צבע שמן נגזרים בעיקר משמנים צמחיים. סוג זה של כריכה ידוע לאנושות, אולי הארוך ביותר. בלכה מראה - נוזלים צלולים, צבועים בצבע חום בצבע חום בהיר או כהה. שמני ייבוש מסווגים בהתאם להרכב ואת המטרה. על ידי הרכב להבחין 3 קבוצות - שמן, alkyd, ואחרים.

לכות נפט בתורו מחולקים לטבעי, מעורב ולכות "Oksol".
לכה טבעי לקבל שמנים מיוחדים ייבוש טיפול - פשתן, קנבוס, על ידי הטיפול שלהם (בישול) ב150 ° C. הם מכילים שמני 100% ייבוש (פשתן, קנבוס) ללא ממס. שמן פשתן מכיל שילוב 30% מממס ו70% מנפט (תערובת של ייבוש ו45% ממס, 55% מנפט.

נפט מעובד ובכך רוכש את היכולת להקשיח (יבש). באופן מדויק יותר להיקרא התהליך של התקשות תהליך פילמור, אשר קבע את החוזק והקשיות של הסרט. תהליך הייבוש יכול להיות מואץ על ידי ההקדמה של המאיצים האמורים ריפוי דיו - (. כרך 2.4%) מייבשים.

לכה שמן מתייבש לאט יותר מפשתן והקנבוס. סרט לכה חמניות הוא אלסטי, אבל הקושי, החוזק ועמידות למים של פחות מסרטי פשתן או קנבוס לכה. לכה טבעי שנועדו לgustotertyh ייצור וצבעים, מוכן לשימוש לשימוש פנים וחוץ.

לכה שמן שילוב ופשתה "oksol" מיוצר משמנים צמחיים דחוסים על ידי טיפול כימי מיוחד ומדלל אותם ל45% ממסים נדיפים. שמני ייבוש מתקבלים חמצון על ידי חמצון של שמן חמניות מחוממים במהלך ממושך אוויר עובר בנוכחות זרזים (השמן מתחמצן ומתעבה). כשאתה מוסיף לשמן מעובה זה ממס (כגון ספירט) הופך מוצר שקוף עם צמיגות נורמלית. שמני הייבוש "יבשים" כגון מתרחש עקב ממס אידוי, וכתוצאה מתהליכי האינטראקציה של שמנים עם חמצן.

לכה בשילוב מותגי K3, K5 נועד לייצור של צבעים לשימוש פנים וחוץ. לכה בשילוב מותגי K2, K4, K12, K11, לצבעים המשמשים אך ורק לעבודות בית.

פשתה "Oksol ב" משמש לרבייה לצמיגות של צבעי שמן gustotertyh MF רק לעבודות בית.
LMS (שמן פשתן polymerized) היא תחליף טבעי לשמן פשתן, והוא משמש לשני צבעי פנים וחוץ.
מופק שמן פשתן Gliftalievaya משמנים צמחיים, גליצרול, וכו 'תוכן הממס של לא יותר מ 50%. Pentaftalevye גם עשוי משרף alkyd שמן פשתן.

שמנים לכה מלאכותי (יוד, karbonol וכו '), או ירקות אינם מכילים את כל, או מכילים כמויות קטנות. האיכות שלהם היא נחותה באופן משמעותי לנפט ייבוש טבעי וoksolem.

לכה אלקידיים - רפי alkyd פתרונות שונה שמנים. הם באים gliftalevye, pentaftalevye וksiftalevye. בדרך שמני הייבוש כביכול כוללים שמן פשתה, מלאכותי, כוללים מוצרים נטולי שמן, המבוססים על פילמור של מפצלי פחמימנים נפט, שמן דגים, וכו '

לכן, צבע השמן הוא תערובת של פיגמנטים, חומרי מילוי (טלק, בריום סולפט, barite) ולכה.

על פי GOST מיוצר צבעי שמן של המותגים הבאים (תלוי בסוג של חומר יוצרי סרט):

MA-021 - נפט ייבוש טבעי;
MA-025 - בשמן ייבוש משולב;
GF-023 - שמן ייבוש glyptal;
PF-024 - בנפט ייבוש pentaphthalic.

איור 2 מצביע על כך שהצבע מדולל לכה מתאימים, מיועד לכל המשטחים.

צבע מוכן לשימוש זמין באופן מסחרי במכל ארוז מראש של 0.5-3 ליטר. התוויות לציין את המטרה של צבע, צבע, הצריכה לכל 1 מ"ר משטח עם ציפוי שכבה אחת ושכבה כפולה מיושם מדיומים וכו 'צריכים להקפיד על הוראות אלה. כדי להפוך את מדלל הצבע מתאים ליחול, זה היה מדולל עם ממסים או חומר מדלל: רוח לבנה, טרפנטין, נפט וכו '

צבע יש את כל המותגים הצבעים הבאים (מוצג בסוגריים כיסוי מצייר עקביות צבע):

שנהב (200 ג'/ מ"ר)
חום בהיר (160 גר '/ מ"ר)
בז' (120 ג'/ מ"ר)
אפור (100 גר '/ מ"ר)
אור כחול (100 גר '/ מ"ר)
(100 גר '/ מ"ר) הכחול
(100 גר '/ מ"ר) הכחול
צהוב (140 גר '/ מ"ר)
סלט (140 גר '/ מ"ר)
פיסטוקים (135 גר '/ מ"ר)
ירוק (100 גר '/ מ"ר)
אדום (65 ג / מ).
אדום כהה (100 גר '/ מ"ר)
בראון (100 גר '/ מ"ר).

היתרון של חומרים שומניים הוא צפיפות אוכלוסייה הגבוהה וצריכה נמוכה. הם מצוינים כמו פריימרים, למשל, לטיפול בלוחות לפני הציור.

במקרים בהם צבע השמן בהרכב שלהם מכילים רק אחד פיגמנט צבע, המילה "צבע" תוחלף לצבע, לדוגמא, "אוכרה", "אוכרה", וכו ', כדי לציין מספר חומרי יוצרי סרט בין בסיס קוד הקיצור והגדרת מטרה ותנאים של אינדקסים נוספים שימוש משמשים:

ב '- ללא פתרון נדיפים
ב-- לdiluent מים
VD - לvodnodispersnyh (על בסיס מים)
ML - לorganodispersnyh
P - אבקה

לפני שתמשיך לתאר סוגים מסוימים של צבע שמן, נציין, כי בחומר הצבע הוא בכפוף לסיווג די קפדן בסטנדרטים של האיחוד האירופי. לכן, אין לי צבעים על בסיס שמן שמות בודדים. בהתאם להיקף של מכתביהם מקוצרים ומספרים, שאנחנו שנדונונו לעיל. בחירה של צבע שמן מתרחשת בדרך כלל באופן הבא. ראשית, לקבוע את המטרה של צבע, ולאחר מכן לבצע בחירה לטובתו של מפיק זה או אחר, בהתחשב, כמובן, גורם המחיר.

איך לעבוד עם צבע שמן?

1. כאשר הציור בצבע שמן כדי לקבל משטח מט ניתן להוסיף לצייר פתרון 40% מסבון מבוסס על חתיכה של 3 ליטר של צבע אחד. , שבבי סבון מהוקצעים לשפוך מים (זה מכוסה בקלילות) ומחוממים עד שהוא נמס. לאחר מכן, ערבוב נוסף לצבע.
2. אם שכבת הצבע הוקמה על הסרט, מתחה אינו הכרחי. אתה יכול להשמיט את גרב ניילון חתיכת הצנצנת ודאנק מברשת ישר דרך הגרב.
3. אם אתה רוצה לצבוע את הקירות, תחילה עליך להסיר את הצבע הישן עם מרית לאחר הרטבה עם קיר מים. ברגע שכל מה שהוא יבש, לצייר על כל הסדקים. ואז דרוך הקיר אופקי ולאחר מכן בצורה אנכית. לצייר על קירות, כמו גם הכנות ולסיוד התקרה. בחירה של צבעים וגוונים של צבע על חתיכת הזכוכית מסומנת, אשר לאחר מכן התייבש על אש נמוכה. הצבע כהה מדי - צריך להוסיף קצת גיר. צבע בהיר יכול לעשות אותו יותר ולהוסיף פיגמנטים הצבעוניים.
4. צבועים עם קירות צבע שמן ניתן לכבס במים חמים וסודה לשתייה, אמוניה (1 ליטר מים 1 כף של אלכוהול), ולאחר מכן לנגב עם מטלית לחה, ואחר כך יבשה.
5. לתיקון בדירה לצייר על הידיים שלך ומטפטף על הרצפה, אתה צריך לחתוך את מזרק נורת גומי ומלשים אותו על הידית של המברשת.
6. ריח של צבע שמן לאחר תיקונים נעלמים במהירות אם תשימו בחדר בשניים או שלושה מקומות מלאים במים מלוחים. ניתן גם למרוח את הראש של שום ולצאת לקצת זמן בחדר.
7. אם צבע שמן מאחסון ארוך מכוסה בנייר כסף, בכל מקרה לא יכול לעורר אותו, ואתה צריך להסיר את הסרט בזהירות. אם הסרט נקרע, לחתוך בנקים קוטר עיגול גזה והוריד לצייר. חתיכות עטיפת גזה של הסרט ונופל יחד איתם על התחתונה.
8. לצבע שמן לא יבש על פני השטח יוצקים שכבה דקה של שמן צמחי.
9. בלתי אפשרי למזג יחדיו את שאריות צבעים שונים, את התערובת לאחר צביעה לא יכול יבשה.
10. הצבע על המברשת לא יתייבש אם אתה שם את המברשת במים.
11. כדי לצייר דבוק לרצפה, חלונות, אריחים, קל לירות, אתה צריך לכסות לפני התיקון אותם עם מים וסבון (20-30 גרם של סבון ב1 ליטר מים).
12. המברשת החדשה מומלצת לפני העבודה מתפתלת ל2 / 3 האורך של מחרוזת השיער.
13. כדי לצחצח על שיער חדש לא ייפול, שהוא צריך לקיים ביום או שניים במים. או ציון במחסנית להתמודד עם טריז עץ קטן. יכול להסיר את המחסנית לשפוך לתוכו צבע פולני או שמן קטן.
14. צבע שמן יבש על מברשת ניתן להסיר בקלות אם אתה משמיט אותו בצנצנת עם אמוניה, נפט, טרפנטין או ממסים אחרים.
15. מברשת לאחר כלבלבת promoet טובה אם אתה משמיט אותו במים חמים עם כמות קטנה של סודה לשתייה, ולאחר מכן לשטוף ולתלות את שיער.

היקף תחולתו של צבע שמן

עם זאת, הוא הבין שציור שמן הוא כמעט לא בשימוש כצבע, שהוא החומר גמר קירות ottedlki. אבל כמו פריימר לכמה חומרי גמר שני - זה הוא מנהיג ללא תחרות.
פרק זה יהיה שימושי לאלה chitaetelyam שבפני הבעיה של שכבה "חיסול" של צבע שמן ישן. כפי שכולם יודעים, מתוך הרכב מראה אורגני (במקרה זה, צבע שמן) הוא קשה מאוד. נא לנקות את הצבע, ולאחר מכן לנקות את העקבות של align פני השטח ורק לאחר מכן צייר, מכוסה ... במקרים מסוימים, הליך הכנת המשטח הורג כל רצון לעדכן את הקיר. הוא מיועד לאלה שהפכו בני ערובה של צבע שמן ישן ואנחנו מציעים שתי אפשרויות של הפיכת "האויב" באחר.

במאמר זה אנו נסתכל על שתי דרכים להשתמש בצבע שמן כמו פריימר. אולי יש הרבה יותר, אבל במקרה הזה סוחרי עצה אוראלית נבדקו praktkite. צבע Zarekmendovala נפט עצמו כפריימר הטוב ביותר עבור שכבה חדשה של אמיילים אלקיד, טפט נוזלי וסרט samoklescheysya.

בואו נתחיל עם זה האחרון. "שימוש בדבק, אתה יכול לבצע את התיקונים ללא הרים של אשפה, צבע חסר ריח, אין שבבים ונסורת," - אומרת הסיסמה. להתווכח עם אמירה הזאת היא די קשה, כמו דבק עצמי, כפי שnazyvaayut בבית, יש מספר עצום של יתרונות המבדילים אותו מחומרי גמר שני.

ראשית, יש סרט דביק היקף כמעט בלתי מוגבל. זה קל ליישום לעץ, זכוכית, מתכת ומשטחים סינטטיים, מה שאומר שאתה יכול לעדכן את כל פריטים ביתיים: מדפי ספר, ארונות, משטחי זכוכית, משטחי, דלתות, שרפרפים.

שנית, כיום יש יותר מ 500 צבעים סרט דבק: שיש ואבן, זמש וקטיפה, עץ, זכוכית ומראה מוכתמות. דפוסים רבים מספור, מבנים, צבעים ושילוב מיומן, הכולל גם מגוון מיוחד של גבולות, פתיחת אפשרויות בלתי מוגבלות עבור מעצבים. צבעים רגילים עשירים ויניל, מט ומבריק, עם קישוטים, דפוסים ומבנים, עם חסד תם או עם ברק מתכתי אופנתיים, סרט דביק לגימורים לקישוט בלבד או למטרות מעשיות יותר, כדי להדגיש פרטים מסוימים של רישום או לעדכון של המצב שלם - דבק סרטים נמצאים בשימוש נרחב בכל מקום.

תפאורה ויניל עם כיסוי עץ על 70 עיצובים שונים, החל אלון קלאסי ועצי אורן, עץ טרופי, אשור ופנטסטי לציורים גחמניים. טווחי צבעים מסרטים בולטים בדוגמת שקפים וציורי קיר חלון זכוכית בדוגמת שקופה לדפוסים פנטסטיים ומניעים של ילדים ודפוסים מיוחדים לאריחים, שיש והקלה דפוסים לאפשר מהירות ובזולה לשכפל חומר טבעי. קלטת ססגונית או מתכתית דבק ונייר דבק עם משחק עשיר אפקט קטיפה של צבעים. יש גם סרט דביק, שהוא בשל חותם מיוחד, שתוכנן במיוחד עבור משטחים חשופים ללחץ חמור.

לכן, לבחור את דבק הצביעה הרצויה הוא לא כל כך קשה. בנוסף, דבק הוא לא רק צבעים שונים, אלא גם מרקמים שונים: שיש ואבן, זכוכית צבעונית, קטיפה ומראה, אשור, אפר ואגוז ... רק כמה מאה מינים.

סקוטש הוא שוחרר:

"תקן" (צבע אחד: מבריק ומט, עם חזיתות מעץ יקר חיקוי, סיפורי ילדים, אבני מעובד חיקוי, אריחים, בד, זכוכית צבעונית, בדים, שטיחי קיר) "גרסה מיוחדת" (מתכתית, "מתחת לקטיפה", מכוסה בפקק טבעי, "הנהלת בית הספר", דבק רהיטים ודלת, דבק למשטחים ועל אדני חלונות עבים)

על ידי גבולות דביקים סרט הופקו - לחמניות רחבה 5.3 סנטימטר ו10.6 סנטימטר (10 מ '). הם אידיאליים עבור שסיימו את כל הדברים ומאפשרים לך לשלב מגוון רחב של ריהוט בקבוצה אחת (עם מראות וציורים ממוסגרים, ארונות גמר, מעוטרת במסגרות שונות, ספרי casements, וכו ').

סקוטש הוא חומר עמיד למים, כלומר שהוא יכול לשמש באזורי לחות גבוהה. כמו כן, היא אינה חוששת מטמפרטורות גבוהות והוא יכול לעמוד עד 80 ° C.

וnakonnts יש לו רוחב אופטימלי של רול. הסרט מוצג בגלילים של 2 מ 'ו15 מ' ורוחב של 45 סנטימטר, 67.5 סנטימטר וסנטימטר 90 שרידי selfadhesives שימושי להדבקת מספר אובייקטים ביתיים קטנים - יישומים של הילדים, קופסות משחקים או כריכות ספרים.

איך לעבוד עם דבק עצמיבסיס, אשר יש צורך להדביק נייר דבק, חייב להיות נקי, חלק, שומן ואבק. לdegrease פני השטח, אתה יכול לנגב אותו עם מים ושטיפת כלים, ובמקרה חירום - פתרון בסיסי.

לוחות בסיס אידיאליים הם לכה, ללא אבק. לוחות בלי לכה דרוכים באמצעות פוליאסטר או קרקע לכה, ואם יש צורך בשימוש בדבק טפטים מתיל.

משטח מחוספס, נקבובי (עץ, דיקט, שבב ה-הצלחת, בד, שעם, קרמיקה, גבס, טיח, וכו ') חייב להיות יבש ונטול אבק. במידת צורך, יכול להיות דרוך פני השטח.

יסודות לא אחידים או סדוקים מיושרים באמצעות מרק וכוונון עדין. אז הם צריכים להיות מוכנים לכסות את הרכב פריימר ו-- יש צורך להבטיח חוזק מרבי הדבקת סרט דבק. אבק חידוד מגורד או מוברש נשטף עם אתנול.

ההוראות הניתנות על ידי היצרן, אין מילה על משטחי בטון. לדוגמא, על הקירות בחדר האמבטיה, שבו לעתים קרובות להשתמש בנייר דבק. כפי שהתברר, לסרט שמתוכנן להישאר בתערובת הבטון או בטון, הסיבה הטובה ביותר היא צבע שמן או טיח. רוב האמנים שמעדיפים לתקן במו ידיהם, לתת עדיפות לטיח. עם זאת, יש לציין כי מוכן לאכילה (המבוסס על לטקס), במקרה זה הטיח יהיה חסר תועלת לחלוטין. אם הקיר חייב להיות אטום פער, ולאחר מכן להדביק על הסרט הדביק, טוב יותר מכל חליפה אחרת על הבסיס של אבקת גבס. במקרה שהקיר אינו דורש עבודות תחזוקה נוספות, צבע שמן מועדף.

תהליך למינציה עצמו הוא כדלקמן. משטח עם מעט נוזל תמיסה מימית של חומר ניקוי. לאחר מכן יש להסיר לחלוטין מהצד הסרט דבק והנייר חזרה לשים דבק על הבסיס הרטיב. אז יהיה קל יותר לבצע התאמה אישית של דבק למיקום הרצוי. כאשר מגיעים למיקום הרצוי, זה צריך להיות קל ללחוץ על דבק ומטלית או ספוג, להחליק את פני השטח לכיוון הקצוות ובתחתית, הסרת המים.

מאפשר חיתוך רשת סנטימטר (בסולם), אשר מודפסת בצד ההפוך של סרט הדביק נייר. בעת חיתוך חתיכות ארוכות ושטוחות של חתך מומלץ עם סכין לאורך הסרגל. מומלץ חיתוך עם מרווח של 2-3 סנטימטר אם דבק הוא עם דפוס חוזר, אז אתה צריך לחתוך בצד הקדמי. סרט דביק עם דפוס "תחת המשבצת" לחתוך לחתיכות "אריחים".

בסרט דבק מצד השני, על נייר, את התמונות מתוארות מדריך לעבודה עם נייר דבק. צריך להפריד אותו מהסרט הדביק כ -5 ס"מ, ולאחר מכן לצרף אל פני השטח של הנייר דבק ולהדביק את האזור המופרד. לאחר עיכוב זה צריך להיות באופן שווה באיטיות ביד אחת עם שאר הסרט הדביק נייר. מצד השני צריך להיות דבק חלק עם מגבת רכה. יש צורך בהחלקה מהמרכז אל הקצוות - זה יכול למנוע בועות אוויר. אם במקומות מסוימים עדיין נשארים בועות כזה, הם צריכים להיות ניקבו על ידי מחט, בעדינות לשחרר את האוויר מהסרט הדביק שלו.

אם דבק הוא דבק כמו שצריך, החדש ניתנת להתאמת דבק מודבקת באופן סופי רק כמה שעות, כך שהדבק ניתן להסיר עם בסיס מוצק ולדבוק בדרך חדשה.

אם אתה צריך להדביק, למשל, שולחן עגול, יש לזכור בשיטה הבאה: סרט דביק מחומם מייבש יד רגיל. מכאן ואילך זה קל לקפל ולהיצמד לצד הפנימי.

זוויות ישרות וקצוות (למשל ספר מכסה). במקרה זה, סרט דבק פינות בולטות הוא הטוב ביותר לעשות חתך בזווית של 45 מעלות, ולאחר מכן לכופף ודבק.

לקצוות נקיים חייבים לכפר סרט saokleyuschuyusya כמה פעמים בשולי האצבע - אז שקר דבק בדיוק על הקצה.
כאשר הדבקת מספר פנלים חופפים היוו קצבה של כ -1.5 סנטימטר דבק דגל התחת על גבי אחת חיק אחר, אבל הקצוות לא לחצו בחוזקה. סרט דבק קצה על גבי מחוררת סכין מתכת עם סרגל ולחתוך את הרצועות יוסרו. ממשק מקומות יכול להיות מעוטר בקלטת צבעונית מודבקת על החלק העליון או גבול.
במקרה הסרט דבק שומרת מהר מדי, השטח חייב להיות מפוזר עם אבקה או טלק. במקרה זה, דבק המקל לא כל כך מהר שיהיה לעקור אותו למיקום הרצוי. אם יש לך בועות צריכה דבק מחט לנקב קלטת או סיכה ולשחרר את האוויר.

טפט נוזליעם זאת, סוג אחר של חומרי גמר, הבסיס הטוב ביותר עבורו הוא צבע שמן - זה טפט נוזלי. טפט הנוזלי הראשון הופיע בשוק הבנייה של מדינות חבר העמים בתחילת 90s. וב -1996, כבר הפך ללהיט - המיובא מצרפת, יפן וטורקיה, הם נחשבו אולי חומרי גימור היוקרתיים והיקרים ביותר.

במצב ההתחלתי, טפטים לייצג את המראה של אבק דק, לבן. הם נמכרים בקופסות קרטון. המבנה שלהם כולל חומר מרוכב יבש שהוא ספוג עם דבק. הם הוכנו על ידי הוספה לתערובת זו של מים חמים. אספקת מים בדילול צריכה לעמוד 10 -15 דקות ולהתנפח. במסה זו הוסיפה לצבוע את הצבע שאתה רוצה, כל טפטים המעורבים ומוכנים לשימוש. הבא הוא התהליך של לשים את החומר הזה על הקירות. כאשר היישום המורכב, אתה יכול להשתמש בשפכטל, רולר, לרסס עם לחץ של 0.4-.5 מגפ"ס. לאחר ציור על הקירות והייבוש, הטפט נוזלי מזכיר במשהו את המראה של מבנה דומה לקטן קטן, אבל הקצף תקיף מאוד. הם ידידותיים לסביבה, יש לי umopoglaschayuschimi לבידוד נכסים. הם יכולים בהחלט לקשט את הסוכה. בתהליך של הגשת בקשה לקיר הם יכולים להינתן ציור באמצעות האגודל.

טפט נוזלי שונה במהותו מהרגילה. הם נמכרים בגלילים כטפט קונבנציונלי וארוזים בשקיות פלסטיק. בעיקרו של דבר תערובת של סיבי כותנה או תאית טבעי, והרכב דבק צבעים. זה מספיק כדי לעקור את תוכן החבילה עם כמות מסוימת של מים - ו" המוצר מוכן לאכילה ". הבחירה של צבעים היא עצומה - מהלבנים לצבעים עדינים באביב ובקיץ הבהיר. אם הרכב התערובת הוסיף לסיבי המשי שטופל, טפט נוזלי ייראה על הקיר, כמו הבד. יש אפילו טפט עם חוטי זהב. מהו טפט נוזלי טוב? ראשית, הוא דורש יישור מושלם של הקירות, כך שההרכב מכסה את הסדקים הקטנים ופגמי שטח אחרים. טפט נוזלי למלא את פער בכושר השדה, Skirtings, מסגרות, שקעים ומתגים חשמליים. ואין לי תפרים. בנוסף, טפט נוזלי לא אוסף אבק, בידוד מרעש הוא מצוין. וזה גם מאוד חשוב - טפט נוזלי "לנשום".

בעבודה, ביד הראשונה לטפט הקיר prikleplyaetsya הגוש, ואז לגלגל את הבצק כפי שהוא התגלגל לכיוונים שונים. הסר את הטפט מהקיר יכול, אם רטוב במים, ואז שוב אתה יכול לשים על רולר הקיר רול. תחול על הקיר ולהסיר אותם מהקיר יכול להיות כמה וכמה פעמים, והכי חשוב לא לשטוף עם דבק מים, שהוא טפט נוזלי חלק.

טפט חיצוני נוזלי מוחל על הקיר, מזכיר נייר רגיל בהקלה מעט או מטלית נטולת מוך. אבל יש לזכור שהמרקם מוחל על קיר הטפט יהיה שונה מזה שהוצג בקטלוגים של דגימות יצרנים. העובדה שהאחרונה מספק כמות קטנה מרקם שונה של מים שנוספה לתערובת היבשה במהלך ייצור. בפועל, להוסיף עוד מים, כך שהמשטח יהיה פחות הקל.

באופן כללי, החומר הוא טוב משום שהיא יוצרת ציפוי רציף, ללא תפר, למילוי פער בתחום תרמילי כושר, מסגרות, לוחות ציפוי, מתגים ושקעים, מסתירה את פגמים וסדקים קלים.

עם זאת, טפט נוזלי יש לא רק יתרונות. לדוגמא, הם אינם מתאימים לגמר אזורים רטובים, נניח, חדרי אמבטיה ומטבחים, כקלים מדי לספוג לחות. עם זאת, הכיסוי נוסף או לכה לטקס אקריליק יהיה לשמר את המראה ולסיים כאן. יתר על כן, באזורים עם לחות גבוהה מדי טפט מצופה בשתי שכבות של לכה, שבו אחד הלחות פחות. איך זה ישפיע על מאפייני האיכות של הקירות? מאפייני חום ובידוד קול של טפט, כמובן, להיות פחתה מאוד. אבל יש ברכה בתחפושת, אבל הם יכולים לנקות עם ספוג לח. יתר על כן, לסיים את זה יימשך זמן רב יותר, והתיקון הבא לא צריך לקחת אותו.