רדיאטורים. הסוגים העיקריים של

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
רדיאטורים הם לא יפעלו אם הקריטריון העיקרי בבחירת מכשיר בשבילך הוא איך הוא מותאם לתנאי ההפעלה הספציפיים, את המגבלות שהוטלו על השימוש בו הן זמינות בכל מקרה ומקרה.

הבעיות העיקריות נתקלו במבצע של מכשירי חימום הן:
- קורוזיה של משטחים פנימיים - כימית וקורוזיה אלקטרוכימי - פטיש מים - גזים ברדיאטורי אלומיניום

מערכת שאומצה ברחבי העולם שתי צינור חימום - קירור שורה אחת מסופק למכשיר על השני - היא נתון. חיבור זה מה שנקרא מקביל של מכשירים. ברוסיה, ברוב המקרים, מערכת החימום - צינור יחיד עם חיבור סידורי של מכשירים. לכן, כדי להבטיח את פיזור החום הדרוש, מכשירים וכך ביניהם, יש צורך לספק זרימה גדולה מסה של נוזל קירור ליחידת זמן, שכרוכות בביצועים גבוהים יותר כמו לחץ וטמפרטורה. חסרון נוסף של הצנרת הוא שליטתה ההדוקה, כמו בעת שינוי הפרמטרים של מכשיר חד כרוך בשינויים בעבודתם של אחרים. מערכת של שני צינור חסר על חסרון זה. יישום של מערכת צינור כרוך בשימוש של מכשירי חשמל לחימום עם שפע של כוח והתנגדות נמוכה.,

נקודה חשובה נוספת בהפעלת מערכת החימום היא הדרישה שזה חייב להיות מלא כל הזמן במים. תהליכי קורוזיה במערכת מלאה באוויר, הם הרבה יותר אינטנסיבי. הפעל את מערכת החימום חייבת להתבצע בצורה חלקה, עם עלייה הדרגתית בלחץ (כולל משאבות סחרור באמצעות ממירי תדר). הימנעות מלעשות זאת כאשר המערכת מתחילה לעתים קרובות מובילה לפטישים הידראוליים שרק יהרסו את הרדיאטור

הסוגים העיקריים של תנורי חימום

. 1 רדיאטורי לוח (קונווקטורים) - מכשירים עם קרינה בעיקר הסעה. ברוסיה הוא Kermi, Demrad, Delonghi, Purmo, ולפחות שני יצרנים עשרות מוצרים. חום גבוה ליחידת נפח, במחירים סבירים, נראה טוב הפכו התקנים אלה משמשים ביותר בעולם.ברוסיה, הרדיאטורים האלה טובים בהחלט לבניית קוטג' עם דודים אוטונומיים ניתן להשתמש בבניינים רב קומות עם פריטי תרמית אוטונומיים. עם זאת, רדיאטורים אלה לא יכולים לסבול פטיש מים ודורשים קירור באיכות גבוהה שכמעט סוגר את דרכם לתוך המרקם העירוני הקיים. נכון לעכשיו, מספר המפעלים אירופיים (Kermi, וכו ') החל לייצר 300 מ"מ גובה קונווקטורי עם עובי דופן של מעיל המים עד 2 מ"מ, אשר יהיה להשתמש בם במערכות החימום העירונית שלנו.

2. רדיאטורים צינורי פלדה. הריבית נקבעה על רמה גבוהה של פתרונות עיצוב והתקני היגיינה. ברוסיה יש Arbonia, Zehnder, Kermi, KZTO (רוסיה), ייצור איטלקי רדיאטור. במכשירים צינורי אין לי בעיות עם לחץ, אבל העובי של המתכת לא יעלה על 1.5 מ"מ, אשר, למרבה הצער, אינו נותן מקום לאופטימיות רב כאשר משתמשים בו באזורים עירוניים קיימים. רדיאטורי Tubular "RS", KZTO "ההרמוניה" ייצור (רוסיה) עם ציפוי פולימר קורוזיה פנימי ורדיאטורי העיצוב אירופיים הטובים ביותר שיש כמעט ללא מגבלות על היישום.יש "הרמוניה" רדיאטור פלט חום יחסי גבוהה לרדיאטורים צינורי אחרים בשל החלק הגדול מחלק ההסעה (אוויר ומשטח פנימי מחומם של הרדיאטור), וזה וולקן אב טיפוס האירופי זול יותר באופן משמעותי (PL-).

3. יצוק רדיאטורי ברזל. כמעט חסין לנוזל קירור באיכות ירודה שמגדיר ומספיק יחס חם אליהם צרכנים ביתיים. אם תיקח בחשבון את הזמינות של מוצרים בשוק הצמחים Ferroli, DemirDokum (Ridem) עם דפוס באיכות גבוהה ועיצוב מושלם במחיר נמוך יחסית, העניין אותם ימשיך גבוה. עיצוב רדיאטורים מקומיים והעיצוב שלהם ב 3 השנים האחרונות גם השתנו באופן קיצוני.אבל, למרבה הצער, זעזועים הידראוליים יצוקים רדיאטורי ברזל, כולל מקומי, לשאת רע וזה צריך להילקח בחשבון כאשר בוחר אותם. רדיאטורים מקומיים בניגוד ליבוא דורשים חיבורי intersectional broach חובה לפני ההתקנה וציור נוסף.

4. רדיאטורי אלומיניום. עיצוב יפה חתך אלומיניום יצוק, משקל נמוך, חום גבוה מושך שניהם אנשי המקצוע ולקוחות פרטיים. רדיאטורי אלומיניום זמינים בשתי גרסאות:
רדיאטורי אלומיניום יצוק, שבו כל חלק הוא יצוק כחלק בלתי נפרד. רדיאטורי שחול, שבו כל חלק מורכב משלושה אלמנטים מחוברים זה לזה באופן מכאני. חומרי איטום היו או איטום אלמנטים או באמצעות האג"ח דבק. יתר על כן, ברוב המקרים, את ההרכבה של חלקים מתבצעת בבלוקים של 2, 3 או יותר חלקים.בהתחשב בייחודיות של מערכות חימום רוסיות יש מודל שנועד לטיפול בלחץ גבוה. בשוק הרוסי יש בעיקר חברות איטלקיות כמו Fondital, סירא (Alux), גלובל, שב"ס.

הבעיה העיקרית עם הפעולה שלהם היא הצורך לשמור את ה-pH (חומציות נוזל קירור) בטווח צר מאוד באזורים העירוניים הקיימים הוא בעייתי, ובמגורים נפרדים לא תמיד אפשרי. הבעיה השנייה היא היווצרות הגז במכשירים, אשר יכול להוביל לאוורור קבוע של מערכת החימום אם זה לא נועד עם זה בחשבון. פרמטרים חוזק של רדיאטורי שחול וגבס להשוואה. בקשב מספיק גם צריכים לטפל בנוכחותם של מתכות יריבים במערכת החימום.

5. רדיאטורים בי. למרות "האלומיניום" להסתכל להם כולם אותו הדבר אמור להיות מוצג בקבוצה מיוחדת של רדיאטורים, התאקלמה בצורה מושלמת ברוסיה. הצמח סירא (איטליה) מייצר הרדיאטורים האלה במשך 30 שנים בהיסטוריה הרוסית של מבצע ל-15 שנים. העיצוב של רדיאטורים אלה, פטנט סירא, הוא שהמרווח עולה על כל הלחץ האפשרי במערכת כמה פעמים, במגע עם נוזל קירור אלומיניום מצטמצמת לכמעט אפס.כדאי גם לציין את הצומת המקורית חיבור חלקים, אשר ממזערת מאמץ פיזי ומאמץ בהרכבת פירוק עם חיבור לאמינות גבוהה. פיתוח חדש רדיאטור סירא RS-Bimetal כלל את ההתפתחויות האחרונות בטכנולוגיה ועיצוב. גרסאות חדשות של רדיאטורים בי (גלובל, Bimex, SanTechProm) עכשיו בעצם בדקו את המבצע האמיתי ברוסיה.

6. קונווקטורים, שקועים לתוך הרצפה. פתרונות אדריכליים מודרניים עם קירות זכוכית לא משאירים מקום לתנורי חימום מסורתי. לכן, ב5-10 השנים האחרונות חלה עלייה דרמטית בשני ביקוש וייצור של התקנים משובצים. ברוסיה הציג Jaga, Mollenhof וKZTO (רוסיה).יש להם מאפיינים טכניים דומים. מחליפי חום עשויים מצינורות נחושת וסנפירים אלומיניום. מכשירי KZTO (הדגם בריז) יש גם התגלמות של צינורות פלדה. השאלה העיקרית שאתה צריך לשים לב - זה תואם למערכת חימום צינור נחושת הקיימת. לדוגמא, בו נוכחותם של אלמנטים ממתכת יריבים נחושת יכולה לגרום לבעיות משמעותיות.

7. עקף קונווקטורים. זה תנורים חימום, אשר ממוקמים לא רק תחת חלונות, אבל בעיקר לאורך הקירות החיצוניים, בעוד שתופס מקום קטן (לא יותר מ 10 סנטימטר בעומק ו20-25 סנטימטר בגובה).השימוש בם הוא טיפוסי למערכות חימום בצפון אמריקה. ברוסיה כ -10 שנים נמכרות מכשירים אמריקאים בצינורות נחושת עם סנפירי אלומיניום. KZTO 2002 ההחל לייצר מכשירים דומים כגון נחושת, ועם צינורות פלדה.

8. קונווקטורים לצינור פלדה עם סנפירי פלדה (סוג אוניברסלי). נכון לעכשיו, דוד ביותר בשימוש בבניינים חדשים במוסקבה ובערים אחרות. נמשך בעיקר לפי המחיר הנמוך יחסית שלה (בגרסה ללא תרמוסטט). אבל לרוע המזל זה גם מכשיר שהחליף בצורה מסיבית על ידי סוגים אחרים של רדיאטורים על דיירי בתי הגעה. מכשירים אלו הם בהחלט עמידים מאוד, אבל הם לא ממש עיצוב מודרני וחוסר החום בדירות, בניינים חדשים יביאו להחלפת המסה שלהם.