רהיטי זכוכית

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
יותר ויותר בזמן האחרון ריהוט הזכוכית האופנתי ויוקרתי. זכוכית - נקי, חומר טבעי אינו מסתיר את האור בחדר, מה שהופך את הפנים יותר "שקופים", קל וטעים. השימוש בו - אחד הטריקים להכריז פנים מודרני.זכוכית כיום היא משמשת לגימור ביותר של הנחות היסוד, ללא קשר למטרה שלהם. שיקוף קירות ותקרות, שולחנות קפה אלגנטיים ולשכות, מוני בר פריכים ומשטחי עבודה מוצקים, דלתות ומחיצות הפנים, שקופים דרך ארונות ומגירות, מדפים שקופים, מתלים, מדפים, ארונות ואפילו מושבי זכוכית וכיסאות - כל הפך לחלק בלתי נפרד מהעיצוב. וכן, אם עד כה זה היה רק ​​חומר עזר, עכשיו מעמד ציוד, מדף, שולחן או ארון יכול להתבצע לחלוטין של זכוכית!חומר זה נושא משמעויות רבות כל כך שהצורות הפשוטות ביותר של התגלמות בכוס מקבלות משמעות ויופי מיוחדת. יש זכוכית רכוש קסום כדי להרחיב את השטח ולשבור זרמי אור. יתר על כן, ניתן לשלב אותו עם חומרים אחרים. לדוגמא, משטחי שקופים בצורה מושלמת עם נצרים ובסיס ברזל יצוק, כמו גם רגליים מעץ בצורה מורכבת מעוקלות או מגולפות. בכמה אוספים של זכוכית איטלקית בשילוב עם העור. פופולרי במיוחד הם שילוב עם אלומיניום מלוטש, ברונזה מוזהב, דמויות מתכת יצוקות של פילים, אריות, ציפורים מוזרות.כדי ליצור עיצובי רהיטים באמצעות לוחות זכוכית בעובי של לא פחות מ 8 מ"מ. , המוצר המוגמר יקר יותר מזכוכית העבה. זכוכית, על אף שהוא מופיע בסדרה של חומרים שבירים, יש התנגדות גבוהה - כך שמטר גודל גיליון בעובי של 15 מ"מ ומסוגל לעמוד בפני עומס של 100 קילוגרם.

הבחירה של חומר וטכנולוגיה תלויה בריהוט הפונקציונלי וניטל אסתטי. בדרך כלל, זכוכית רהיטים עוברת עיבוד נוסף (מזג, למינציה, ולפעמים משוריינת).

טכנולוגיה מודרנית עובדת עם הזכוכית (מליטה, פיוזינג), כמו גם שיטות לטיפול בקצוות ומשטחים יאפשרו להפוך אותו כמעט בכל רהיט. אפשרויות טיפול הן מגוון גדול של משטחים: זכוכית יכולה להיות שקופה, יכול להיות חלבית עם האפקט של ריסוס או מעוטר דפוס, דפוס. השיטות הנפוצות ביותר של גמר הן: עיבוד זכוכית קצה מתולתל (bevelling קצוות), נותן את האפקט של אובך, ריסוס (משטח התזת חול), וכמובן, אמנות ויטראז'. מגמה אופנתית היא השימוש של "התרסקות" - טכנולוגיה, יוצר את האפקט של זכוכית שבורה, סדוקה.

זכוכית - אחד החומרים החשובים ביותר לסגנון ההיי טק עם המינימליזם שלה וקווים נקיים. אבל טכנולוגיות עיבוד מודרניות לספק את ההזדמנות להתנסות בזכוכית, יצירת קומפוזיציה פלסטיק, מזכירה עמותה עם העידן הקלאסי של הבארוק, רוקוקו, ארט נובו. כיום, מעצבים טוענים כי עיצובי רהיטים השקופים יכולים להשתלב בכל סגנון.

דוגמא להמחשה לכך - Fiam המפעל האיטלקי. המעצבים ומהנדסיה פיתחו טכנולוגיה לייצור זכוכית בכל עובי רצוי וצורה, אשר מאפשר ליישם את הפנטזיות האלימות ביותר. בתוך החומות של החברה פיתחו וייצרה תנור מיוחד, יאפשר לך ליצור רהיטים מזכוכית מכופפת (התמזגו) גביש. עבודת העיצוב הטובה ביותר, המתגלמת במבנים בשלושה ממדים בלתי צפויים אלה, Fiam הביא ברחבי העולם תהילה. יותר פיתח את טכנולוגיית הייצור, כך קשה יותר הפך למוצרים יותר מעודנים ומעוצבים.

בין העיצוב הסביר מוצא חברות - מסך Esse של זכוכית חלבית. סעיף זה נועד במקור לשמש כמתרסים, באותו הזמן הוא שקוף, מעורר מבטים סקרניים.ב1987 מגיע גילוי יצירתי האמיתי - Fiam יוצר Ghost כיסא זכוכית. דגם זה מדגים את היכולת של אנשי מקצוע כדי להפוך את הקווים הקשים של זכוכית בצורות רכות וחלקות של אובייקטים עשויים מזה. רוח רפאים בכיסא גלגלים - כאילו לא קיים, מטעה, מסוגל לעמוד אפילו בינתיים האדם מאוד שומן.

שולחן מעטפת. גימור מלוטש גביש 15 מ"מ ראש הטבלה באופן ידני. תמיכה חמש צלחות קריסטל, אוהד כפוף.מדפי Mensole. זכוכית כיפוף ולכה מתכת.אלגנטי המשרת שולחן Incontro.חברה אחרת ידועה איטלקית העוסקת בייצור של רהיטי זכוכית, - טונלי - כדי ליצור המודלים שלהם משתמשת בחיתוך זכוכית לא כפוף ומעוצב. ב -1987 נערכו ניסוי יוצא דופן: שני גיליונות של תחת של זכוכית הצטרפו ויצרו צורה מרחבית כל כך יציבה - שולחן, ולאחר שהצטרף הגיליונות נשארו ברורים בצומת. מוקדם יותר לחבר את הגיליונות הבודדים של זכוכית חשופה לטמפרטורות גבוהות או להכניס מתכת המשמשת. פתח את הדרך לחיבור לוחות הזכוכית ללא מפעל חומרים נוספים כל Tonelli הציג מעצבי אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות למימוש הרעיונות הפנטסטי ביותר.

לעתים קרובות מומחים בTonelli המוצרים שלהם עושה שימוש בשילוב של כמה סוגים של חומרים. לדוגמה, כדי ליצור כיסאות כסא השתמש בשילוב של זכוכית ועור מרופד לבן ושחור. מודל זה מורכב משני לוחות שקופים בין איזה סוג של ערסל עור מתוח. באוסף יש כמה מפעלים וריאנטים מגירות עם קישוטי עץ. עיצובים כאלה הם המושלם הפנים ספוגים בסגנון כפרי. כדי ליצור טבלאות עם זכוכית מתכת בסיס המשמשות לעתים קרובות. בהצלחה משלב אלמנטים של זכוכית צבעונית עם ברור כשמש.

בוקר דרייק. הרהורים והשתקפויות השיש זכוכית אדומה שינוי פניו של הפנים במהלך היום.Accademia זגזג מדף ספרים.Stellare שולחן קפה על רגלי זכוכית, גלגלים.החברה באה עם שולחן REFLEX Velox. העיצוב הקל ביותר דומה לבועות, שן הארי, תלת אופן רפאים.מדברים על המחיר של ריהוט זכוכית הוא די קשה. העובדה שהייצור של מוצרים איכותיים מכל כך קשה כדי לעבד חומרים כגון זכוכית, היא אפשרית רק על ידי שימוש בציוד היי טק. וזה לא זול, אשר, כמובן, לא יכול להשפיע על העלות הסופית של הבנייה. בנוסף, רוב המודלים שבוצעו במספר מוגבל, ואפילו עותק יחיד. דברים כאלה בלעדי - מעצב מפורסם - יכולים להרשות רק לאנשים עשירים מאוד.

לכן, שולחן קפה זול ביותר מFiam יעלה 600 €, שולחן אוכל המחיר הנמוך ביותר כמעט 2,000 יוריו. הקונה של כיסאות Ghost המפורסמים יש לשים 3300 €. וול לצבור עבור תקליטור שווה 320 €, ורצפה - מ € 740. גובה Tonelli מפעל etazherok עלות מ100 סנטימטר טווחי 800-1,600 יורו. מדפים וארונות של אותה החברה גבוהים ניתן לרכוש נמוכים כמו 2,000 8,000 יוריו. ישנן מספר חברות במגוון הרחב של רהיטי זכוכית אשר, ואילו לא את קו ייצור העיקרי, המיוצג באופן רחב. לדוגמא, DRAENERT המפעל (גרמניה), שהפך לסימן ההיכר של שנאי שולחנות יוקרה, אשר יכול להיות כמו יומן (1,500-3000 אירו) ואוכל (3500-7,000 אירו).

חברות רוסיות גם צוברות בהדרגה ניסיון עם טכנולוגיות אמן זכוכית מודרניות וציוד לחיתוך ועיבודו, העוסקת בייצור עצמאי של רהיטי זכוכית. מחירים כאן הם בזמנים פחות - אתה יכול למצוא דגמים ואפילו ל100 דולרים.