רהיטי עץ לבוד מחבר. האם אפשר להפוך את רהיטי מעצב במו ידיו

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מאמר זה יעזור לקוראים שרוצים לנסות את מזלם בעיצוב רהיטים. אנו ממליצים לך להתחיל להתנסות בייצור רהיטים בעיצוב של עץ לבוד. הנייר מציג דוגמאות של יצירות הפופולריות על ידי מעצבים מפורסמים, מציג את הפעולות הבסיסיות בפורניר עץ, יש תיאורים של הסוגים הזמינים של דיקט, ומראה גם את הריהוט המקורי מודל הדיקט, צבוע בטכניקת מגזרת נייר.
פנטסיות עיצוב בפרשנויות ריהוט אופנתיות דגמי רהיטי עץ לבוד זכויות יוצרים כסא מעצב לגינה והמרפסת אוניברסיטת מיטת שיזוף SOFT רוק שולחן קפה ג'פרי מתיאס דיקט שולחן העץ לילדים שולחן קפה ג'סטין ספה אחים כורסות Dresler כיסא הנדנדה Hovesa טובי (Toby Howes) שולחן של מעצב דיקט Tsvirsa ארווין (ארווין Zwiers) ספסל כיסא הגלגלים DieFabric שעון אגדי כוכביות ג'ורג' נלסון הטכנולוגיה של ייצור רהיטי עץ לבוד מיני דיקט והבטיחות של שימוש דיקט עיבוד רהיטי עץ לבוד רעיונות קישוט כסאות נדנדה ייצור עצמאיים כיווני
תארו לעצמכם את הפנים של החלומות שלך, המשקף את התכונות האישיות שלך ומדגיש את מעמד. מגמות מודרניות בעיצוב פנים על פי רוב נוטות לעצב אובייקטים שאינם המוניים, אלא קבלתו של המחבר. עם זאת, יש תפיסה שהרהיטים של המחבר הוא יקרים מאוד, ולעתים קרובות פשוט לא זמין. ייצור במפעל רהיטים לעתים קרובות אינו מגיב להעדפות אישיות - זה פשוט, רגיל וטיפוסי, ולא תמיד באיכות גבוהה, ולעתים קרובות אבד במהירות את המראה המקורי שלו. על ידי רהיטי "הטבות" מתוצרת מפעל יש לייחס ועיצוב של מה בכך במיוחד. כתוצאה מכך, כל דירה עם מפעל רהיטים היא לעתים קרובות עיצוב עירוני אטרקטיבי שום דבר חי. ואתה רוצה משהו מיוחד ומקורי.

רהיטי עור הגותי במיטב המסורת של מעצב פוסט נובו מיכאל Hayllard (מישל Haillard), צרפת
יש סטריאוטיפ הנוגע לריהוטו של המחבר, שהוא מזוהה עם רהיטים אך ורק מעץ מלא יקר עם שולי עור מפוארים. זה יכול להיות שכן, אבל אם אתה רוצה להגביל את הרעיון היצירתי של מסגרת נוקשה כזה, כי עבודתו של המחבר כרוך, ומעל לכל, רעיון שיכול להיות מיושם תוך שימוש במגוון של חומרים. יש לציין שהריהוט הקלאסי הכבד כמעט עזב רהיטים אולימפוס האופנתי מלבד העבודה של מספר מעצבי אופנה, כוללים רהיטי יוקרה "הבהמיים" מייקל Hallard. בתורו, מינימליזם, אשר עקף TOP רהיטים דורש גישה שונה לחלוטין מבנית ושחומרים אחרים לייצור. לאחרונה, במציאת חומרים זולים עבור מעצבי רהיטי ייצור רהיטים הקדיש תשומת לב לדיקט כל כך מועט ורגיל. למרות הדיקט כבר זמן רב המשמש לייצור של רהיטים, שנעשה על בסיס המודלים המבניים השונים שלה, בשווי של "היכולת" שלה לתמורות פנטסטיות לחלוטין אינן עבודה בעיבוד יחסית. ברהיטי העץ הלבוד של יוצר זה יש ערך דמוקרטי יותר מריהוט מעץ מלא.

שולחן הקפה של מחבר, מעצב ג'סטין ספה, צרפת
בעולם של עיצוב רהיטים הידועים בשמות של מעצבים שעשו לעצמו שם בייצור ריהוט עץ לבוד. עבודתם הפכו את עיצובי אב הטיפוס, הוא פופולרי בקרב אוהבים של מודרניזם, גם דגימות זמינות, אשר מבוצעים על ידי יד.

פנטסיות עיצוב בפרשנויות ריהוט אופנתיות

כמעט כל אדם נמשך מעצבי פתרונות ריהוט די פורמליים אופנתיים "מערביים". עיצוב אדריכלי גלובלי מפתחת די מטוס יצירתיים שונה מתעשייה. רעיון מרחב יצירתי זה הופך להיות חלק מחזון הפילוסופים של העולם, והתעוזה של מעצב מחשבה בנתה כת. אין כללים, ובמיוחד את האיסורים. אפילו פונקציונלי הולך בצדי הדרך. המשימה העיקרית של רהיטי מעצבים - לרתק צרכני הטפסים רשמיים שלהם.

דיקט ביצוע מסעדה, ניו יורק: שמאל. דיקט יו"ר האלמנטים התכופף: העכבר
אנשים רבים חושבים על העובדה שיצירתיות כזאת? במקרה זה, גישה יצירתית היא רק באופן חלקי מעבירה תחושה של אמני איכות. יצירתיות - היכולת של האמן לחשוב מחדש על מציאות, כדי ליצור סוג כלשהו, ​​הוא לעתים קרובות רעיון יצירתי מובן בלבד, והבין את זה בפריטים יומיומיים של מה בכך במבט הראשון. רק עבודות מסוימות של מחבר הפכו את הבסיס לעיצובים תעשייתיים המשלבים בהצלחה את המאפיינים העיקריים של מפעל רהיטים: ארגונומיה, פונקציונלי ונוחות של טכנולוגיית ייצור. מודלים אחרים הפכו דוגמא אמיתית של אמנות מודרנית.

משמאל: רהיטי מוטיבים פרחוניים Shige הסגאווה (Shige הסגאווה), יפן.
מימין: ספות "שמש" דיקט, פתיתי פרווה צבועה מקייל באנטינג ריהוט ואמנות
טכנולוגיות מודרניות בייצור רהיטים במידה רבה לא השתנו באופן משמעותי. הריהוט עשוי במהותו באותו אופן "מיושן", שלפני כמה מאות שנים, והדיקט נחשב לאחד מחומרי רהיטים משומשים ביותר.

אחים ריהוט עותקי דרסלר, קנדה
קל בייצור, עידון, מינימליזם ומעדן מיוחד של עיצובי רהיטי עץ לבוד באמצעות מספר מלוכדים עם פרטים "מגולפים" - פסיס מאפשר מבט שונה לגמרי בחומר הרהיטים לכאורה טריוויאלי. חלוצי דיקט מודרניים בגלגול חדש הפכו אחים Dresler (ג'ייסון ולארס דרסלר). לייצור של הדגמים מינימליסטיים האלגנטיים שלה רהיטים הם משתמשים בדיקט ליבנה באיכות גבוהה שנחתך במכונות מיוחדות לעיבוד עץ, עיבוד שבבי, אלמנטים כלומר שחיקה, ליטוש שלאחר מכן, בציור ובהרכבה סופית נעשית באופן ידני. קל ייצור של לוחות דיקט ואפשרות לייצר דגמי ריהוט דקורטיביים מאוד הוביל ניסויי עיצוב שונים. כדוגמא, מחברו של המעצב האמריקאי ג'סטין הספה (ג'סטין ספה), המשתמש ביישומים מנוגדים של הדיקט לחתוך, מכוסים באוטם אקריליק.

למעלה: ספסל מעצב מלוחות דיקט. להלן: ג'סטין ספה שולחן סלון
ג'סטין הספה משתמשת בשני סוגים של דיקט - ליבנה לפריטים קלים, מושחרים אגוז לפרטים, גישה זו הופכת את הציור לקל יותר. הרהיטים שלו הוא מזדמן, אלגנטי ויוצא דופן. תיק ג'סטין הספה זמין כדגמים בלעדיים זכויות יוצרים ומוצרים המיועדים לייצור המוני. במידה מסוימת, את הדרך ג'סטין הספה חזרו מעצב האמריקאי הילארי Veysbenski (נולד הילארי Wiezbenski), שהקים את חברה קטנה ומייצר רהיטים מעוצבים עשויים מעץ לבוד. זה מתחיל עם שולחנות מכירת העלים. במשך זמן, הילארי התחיל להתנסות עם דיקט מכופף. מדף מקורי הערצת גורמים פנימיים עם "זולגת" לשעון, עשוי כולו בעבודת יד מעץ לבוד מאודה.

משמאל: שולחן יצירה, מעצב הילארי Veysbenski, ארה"ב. מימין: בארונית עם "זולגת" מעצב שעון הילארי Veysbenski, ארה"ב
עץ לבוד הוא אוניברסלי, היא יכולה לשמש לייצור רהיטים, עיצוב פנים ומאפשרת לך להשיג אפקטים ומרקמים מדהימים.

משמאל: כיסא מודל תעשייתי נדנדה ג'סטין ספה.
מימין: מודרניסטי האמריקאי המפורסם דיקט השידה ג'ורג' נלסון (ג'ורג' נלסון)

דגמי רהיטי עץ לבוד זכויות יוצרים

רוב אולפני עיצוב זר לא היו מעורבים באספקת מוצריה לרוסיה. למרות משלוח זמין, אך לעתים קרובות כרוך בקשיים רבים. מה לעשות אם אתה רוצה לארגן לינה שלהם מחוץ לקופסה ויש לי קצת זמן ורצון חופשיים? התשובה היא פשוטה, אתה יכול לנסות להפוך את רהיטי הידיים. זה אפשרי ולא כל כך קשה. טכנולוגיית עיבוד עץ לבוד היא די פשוט, אבל אנחנו אגיד לך אחר כך, אבל עכשיו יהיו לשים לב לדגמי זכויות היוצרים על רהיטים שאתה יכול לנסות להפוך את עצמך.

כסא מעצב לגינה והמרפסת

העיצוב המקורי נוצר על ידי DesignKoalition מיטת שיזוף, המציע כורסה ל5970 €. כיסא נוח לספק לך הרפיה המרבית ובילוי בחוץ. בסיס לכיסאות עשויים מדיקט מ"מ 18-21 בין המסילות מחוברים בנוקשות לקורות עץ או צינור מתכת.


הנדנדה DesignKoalition כיסא. תוכניות כיסאות נדנדה DesignKoalition

אוניברסיטת מיטת שיזוף SOFT רוק

באוניברסיטה של ​​מסצ'וסטס פיתח כיסא נוח מקורי, שהפך לקישוט אמיתי של הקמפוס. כיסא נוח עשוי מדיקט גמיש, מותקן בתוך תאורת LED האחורית, אשר מופעל על ידי פנלים סולאריים. הפנימי של הכסא נועד למנוחה, קריאה והלימוד, יש לו ביצועים ארגונומי מעולים.


Rockers SOFT כיסא נוח

שולחן קפה ג'פרי מתיאס

כיף ופשוט לייצור שולחן, שהוצע על ידי מעצב האמריקאי ג'פרי מתיאס (ג'פרי מתיאס) מדנבר, מומחה בתחום של עיצוב תעשייתי. באתר שלו תוכל למצוא את התיק שלו, שכלל ציורים של המוצרים. מוצרים תעשייתיים באיכות מעולה של דיקט הוא חסכוני ביותר חיתוך העץ הלבוד, שהוא כל כך עיצב את השולחן הזה. מעצב אתר, תוכל למצוא דגמים אחרים שיכול להיות הבסיס לייצור העצמאי של רהיטים. ג'פרי התלהבות מתקשר עם דגמים כולם לשחק בו רהיטים ומבקש ממנו לכתוב בכל הנושאים.

שולחן קפה ג'פרי מתיאס. חיתוך שולחן קפה פורניר לג'פרי מתיאס

דיקט שולחן העץ לילדים

אם אתה רוצה לצייר מחוץ לחדר הילדים בסגנון של עיצוב "ירוק", אנו ממליצים במודל זה כדי לשחזר את עץ השולחן. שולחן עשוי מעץ לבוד והוא קצוות עם מרק אקרילי מיוחד, המאפשר להשיג את האפקט של פלסטיק. כתוצאה מכך, אתה מקבל שולחן והכיסא של ילדים חריגים עם גימור מבריק. השולחן עשוי מ24 מ"מ דיקט עבה.


שולחנו של ילד מודל בעץ. שולחן ציור של אלמנטים (90 * 140 * 75)

שולחן קפה ג'סטין ספה

אלמנט מעניין בסלון הוא שולחן קפה נפלא בסגנון הבארוק מודרני ג'סטין ספה. כדי להשיג אפקט "לכה", כגון שימוש בשפכטל אקריליק מיוחד, אשר הופך את פני השטח נראים כמו פלסטיק.


שולחנות קפה ג'סטין ספה. משטחי סגנון ציור ג'סטין ספה

אחים כורסות Dresler

כמובן, דוגמא יוצאת דופן של ריהוט מודרני מכיסאות נוח דיקט הן האחים Dresler. מוצרים אלה קלים לייצור, הקושי היחיד יהיה לייצר לוחות. עם זאת, התוצאה בצורה של גישה מוכנה להביא הפנים שלך פתק מיוחד של אופנה.

אחים כורסא Dresler. התכנית מפרטת את הכיסאות בלי נשק, יו"ר lamella הולך להתכווץ אחד עם השני

כיסא הנדנדה Hovesa טובי (Toby Howes)

טובי הווס ידוע במעצב רהיטים הבריטי, שיש לו מודלים אלגנטיות מעודנת. הם דוגמא מצוינת למודרניזם ריהוט המודרני. יש תיק העבודות שלו כיסא נדנדה עשוי מדיקט מכופף. רבים מתקשה לחזור על כיסא כזה מאסטר. כמובן, במקרה זה, פורניר עשוי ביד (להלן הטכנולוגיה מוצגת).

כיסא טובי Hovesa

שולחן של מעצב דיקט Tsvirsa ארווין (ארווין Zwiers)

מקורי של הדגם הזה במשטחים שונים. זה נעשה עם צלחות מעוותות דקות וגמישות דיקט של עץ טרופי. מסכים - שולחן בסגנון "הירוק" של מה בכך וקל לייצור.

שולחן ארווין Tsvirsa

ספסל כיסא הגלגלים DieFabric

ספסל הצלחה מושבים מזוהה בעיקר עם הצורה ארגונומית המעודנת שלה. כיסאות אלו הפכו אלמנט של חדרי ילדים, מרחבים ציבוריים וחיים אולטרה מודרניים. לייצור תבניות לחתוך פסים שמבטה מודבקים זה לזה. התוצאה היא עיצוב חזק וקל משקל.


DieFabric ספסל כיסא גלגלים. מתכנן לוחות למושבים

שעון אגדי כוכביות ג'ורג' נלסון

לא ניתן להתעלם מיצירות המופת של מודרניסטי האמריקאי המפורסם ג'ורג' נלסון. פופולרי במיוחד בקרב דגמיו ליהנות שעות כוכביות. כמו כל המבריק, הם קלים לייצור והוא יכול להפוך לחלק מהפנים שלך, אם הם עושים עם הידיים שלהם מבאנרים עבים לכסות את מרק אקריליק וצבע שחור.


שעון הכוכביות ג'ורג' נלסון. חלקי ציור

הטכנולוגיה של ייצור רהיטי עץ לבוד

לבדים נמצאים בשימוש נרחב בתעשיית הרהיטים, הוא משמש להכנת רכיבים מבניים ודקורטיביים. לוחות דיקט מתאפיינים בחוזק גבוה וגמישות, המאפשר להם לשמש בעיצובי רהיטים שונים שהם תוצאה של יותר וקל משקל.

מיני דיקט והבטיחות של שימוש

באינטרנט אתה יכול למצוא סוגים שונים של עץ לבוד, הנפוץ ביותר באזורנו מאמינים דיקט ליבנה ממדינות אחרות יכול להיות מיובא וזנים אחרים. באופן כללי, פורניר מחולק ל -5 כיתות, ושייף ולא כוסה בחול להבחין דיקט. באופן כללי, נלקח בדרך כלל להבחין בין הסוגים הבאים של דיקט: FOF - דיקט רבוד עמידים במים, מכוסה בשכבה של סרט PVC כדי לספק התנגדות לחות נוספת; כוחות הביטחון הפלסטיניים - דיקט עמיד למים שאינן למינציה, דיקט ליבנה בדרך כלל עמיד למים, הוא מאוד עמיד למים. מגוון רחב דיקט זה של יישומים, משמש גם כחומר רהיטים לייצורה של דבק פנול פורמלדהיד מוחל; FC - דיקט ליבנה מיוצר באמצעות שרף אוריאה פורמלדהיד; PBS - דיקט בקליט, המכונה גם "ים" או דיקט "פיני". דיקט זה מכוסה לכה בקליט, זה נותן מאפיינים פיזיים וכימיים מיוחדים. חזיתות בקליט אינה משנות את הביצועים שלו תחת השפעה של מים חם אקלים, מים וים. ביטחון יחסי של ייצור רהיטי עץ לבוד ויכוח זמן רב ל. לדוגמא, עץ לבוד מיוצר באמצעות רפי כוחות הביטחון הפלסטיניים עם תרכובות פנוליות המשמשות בFC-האוריאה (אמוניה). על פי GOST מוסדר בלבד תוכן פורמלדהיד. נשאלת השאלה, מהי רמת פליטת פורמלדהיד ומה זה בטוח? בפליטות WBP הדיקט פחות, אז זה בטוח יותר. כל מפעלי הלבידים הרוסים יש שוק דיקט תעודת אבטחת E1 מוצג, התעודה המתאימה E0, כפי שכמה צמחים מוסמכים לתקנים "בטוחים" פחמימות פחמימות 1 ו -2. מרהיטי בחינה בטחונית הוא הטוב ביותר להימנע מדיקט סיני, ולבחור את היצרן הפיני שלהקפיד על הסטנדרטים, ושרפי פורמלדהיד פינים להכיל לפחות. בעת בחירת דיקט לילד צריך גם להימנע ממוצרים למינציה, המכילים שיעור גבוה של פורמלדהיד. כפי שמראה ניסיון, הנושא של דיקט באיכות סביבתית של יצרנים שונים מספיק שנויים במחלוקת.

סט רהיטים לבר של דיקט הימי "meranti" עם פרטים מעץ טבעי
עלות עץ לבוד עשויה להשתנות בהתאם לסוג, היצרן, ועץ, המשמש לייצור שלה. עץ פורניר עץ לבוד מעץ מהגוני דיקט ימי. הימי גבון (Acuomea Kleinea), אשר גדל בקונגו, יכול להיות מסופק ממפעלים הולנד, איטליה, יוון, צרפת, ישראל וארצות הברית. וריאציה של סוג זה של דיקט היא עץ פורניר עץ לבוד Meranti (Shorea), אשר גדל בפיליפינים, דיקט זה נפוץ יותר תחת השמות "meranti" ו "Luan", זנים מסחריים זמינים גם "Luan הצהוב", "קרן לבנה", "Luan האדום" ו" meranti האדום ". בדרך כלל, הדיקט הזה "meranti" מגיע עם עובי מינימאלי של 6.2 מ"מ, ניתן למצוא כיתה "Okoume" בסדינים דקים יותר. גודל גיליון הוא לעתים קרובות פחות מ 1.22 * 2.44 מ ' דיקט ליבנה, ארז, אישור, אורן. בדרך כלל, טווח זה דיקט רחב של יישומים, עשוי מעץ זמין בארץ של היצרן. זה דיקט יותר זה המשמש לרהיטים, העריך במיוחד דיקט עם כיסוי דקורטיבי יפה. חומר טוב להכנת ריהוט הוא דיקט רוסי, במקרים רבים זה אינו נחות אנלוגים זרים. העלות של דיקט ימי יקר מגיעה $ 20,000 / 3 מ '. דיקט זול יותר עשוי מסוגי עץ שונים: השכבות הפנימיות עשויות ממיני עץ זולים, יכולה להתבצע חזיתות דקורטיביות של פורניר עץ מהגוני. העלות של דיקט כזה היא 2-8 אלף דולרים / 3 מ '. טווח מחירים נמוך יותר מתייחס ללבידים המיובאים מסין. יש דיקט סיני באיכות נמוכה ולא ניתן להשתמש בם לבנייה מהחוף, בחלק מהמקרים הוא משמש לייצור רהיטים. דיקט גמיש עשוי מעץ טרופי. זוהי אופציה מצוינת עבור חלקים מכופפים. עץ מוערך גמיש סייבה הדיקט, גם Keruing, פאה. במהלך הייצור של דיקט גמיש מעניק איכות מיוחדת לזה, הפריטים יהיו לו כל כוח מבני ולהיות עצמי תמיכה. דיקט זה נוצר במיוחד למטרות עיצוב. כמו כן פיתח סייבה פורניר עץ Superlight, sumauma שאנלוגים קלים יותר כמעט פי 2. vysokodekorativna דיקט עץ הטרופי, תוך כדי כיסוי המרקם המוכתם ניתן להשוות עם פורניר וונגה, שהוא הפופולרי ביותר בעיצוב רהיטים. דיקט רבודה. דיקט כיתה זו יש שכבה של רבד פני השטח. משמש לדיקט רבוד ייצור רהיטים בצבעים שונים מסיים.

דיקט רבודה צבעוני סרטי PVC

דיקט עיבוד

ייצור רהיטי עץ לבוד אינו דורש הכשרה משמעותית. רהיטים מסוימים יכולים להתבצע באמצעות פאזל, נתב ולקדוח ניתן לחתוך חלקים מורכבים יותר על מכונות נגרות CNC. יהיה קשה לייצר כיפוף חלקים.


משמאל: חותכים את חלקי דיקט עם נתב.
מימין: גריסת חתיכת דיקט. מסגרת ביצוע עבור חלקים מכופפים צרים: מתחת


משמאל: שיטה של עשיית סיבוב zagotovki.Sprava ייצור כדורי סרק דיקט מכופף מכמה גיליונות.
להלן: ייבוש החסר דיקט מכופף על המסגרת תחת הלחץ.
הכנות מראש של דיקט מכופף. ישנן מספר שיטות לייצור חלקים מכופפים. השיטה הראשונה היא אידוי חתיכת דיקט שנקבעה מראש. זה חל על זנים מסורתיים של עץ לבוד, שאינו מתכופפים. במקרה הפשוט ביותר, preform ממוקם באמבטיה החמה הדיקט שבו החזיקה במשך כ30 דקות בpreform חם צריך להיות קבוע בטופס ולהשאיר למשך 5-7 ימים. שיטה זו מחייבת זהירה מתקפל ריקה. אתה יכול לעשות את ריק מכופף של כמה יריעות דקות של דיקט ולתת לו את הצורה הרצויה. במקרה זה, יער טרופי דיקט גמיש. טופס משמש לתיקון דבק אפוקסי אשר מוחל על שני הצדדים של החומר. מדביקים את השכבה העליונה של דיקט נספגה, polymerized ועתודות נוספות חלקי ריהוט צורה שנקבעו מראש. הדבקת העץ לבוד עם דבקי נגרות קונבנציונליים - עצם וmezdrovogo, דבק קזאין אינו חל, כפי שהוא משאיר כתמים. אתה יכול להשתמש בשרף סינטטי דבק.

רהיטי עץ לבוד רעיונות קישוט

צורה של רהיטים היא לא תמיד עיצוב עצמאי כרוכה גם בערכת צבעים. במקרים מסוימים, את הצורה ואת הצבע דומיננטי, כמו בDresler אחים כיסא. מעצב בריטי ארווין Tsvirs מדגיש את היופי הטבעי של העץ, וצבע ג'סטין ספה מכסה את המרקם של עץ לחלוטין. בייצור של ריהוט מעצבים יכול לתת תשומת לב מיוחדת לעיצוב, במיוחד הצבע של רהיטים ב" מגזרת "האמנות. הנה כמה אפשרויות עיצוב רהיטים בטכניקה זו. ארון דיקט ורוד עדין נפלא יהפוך את חדר כשרון ייחודי נערה צעירה. במבט הראשון, ארון צורות פשוטה מוגזם בתוספת ערכת צבעים בהירה המבדילה את המודל הזה של פתרונות טריוויאליים תעשייתיים.

GMAImages אולפן ארון מארי קלייר
כאשר מסתכלים על המקרה הזה, במובלע מסכים כי עיצובו של המחבר יוצר עולם מיוחד על בעליו. משמש לצביעה בצבע לטקס ולכה.

סדרה של רהיטי סטודיו לעיצוב מרתה סטיוארט חיים
שולחן עץ לבוד, מעוצב בטכניקת מגזרת נייר בסגנון בוטני, מאוד מקורית. סגנון זה של סדרה שלמה של רהיטים שעוצבה על ידי סטודיו לעיצוב מרתה סטיוארט ליבינג. מוטיבים צמחיים נראים מאוד הרמוניים, ולקשט את הרהיטים בסגנון זה הוא די פשוט - הבסיס של הקרקע מכוסה, ולאחר מכן הדביק את החסר עם תמונה, ולאחר מכן בלכה. כורסא מפוארת עם ארון מעץ מהגוני יכולה להיות עשויה מדיקט "meranti". אזורים בהירים מעוטרים בטכניקת מגזרת נייר.

ארון בגדים «FLORA» ג'וזף פרנק (יוסף פרנק עיצוב)

כסאות נדנדה ייצור עצמאיים כיווני

להפוך את הרהיטים עצמם עלולים למצוא את זה אפילו קל יותר לשימוש. ערכאה ראשונה אפילו לא די מוצלחת כדי לקשט את הגינה או מרפסת הפנימית, בנוסף, ניתן להסתיר חלק מליקויים על ידי צבע או שימוש בקישוט הטקסטיל. ניסויים הראשונים יכולים להתחיל עם מה שהופך את כיסא נדנדה, זה די פשוט.

כיסא נדנדה מהודר עשוי מדיקט
כדי לעשות זאת תצטרך רצון כיסא, קצת מיומנות, כלי זול לעץ ועץ לבוד בגודל 1520 * 800 מ"מ ועובי של 4, 10 ו15 מ"מ. הטבלה מתארת ​​את הפרטים של כיסא נדנדה, זה יאפשר לך להבין לעומק את הציורים וייצור רצף.
בחלקי דפוסי rascherchivayut השלב הראשונים של הכיסא. הדפוס יכול להתבצע על ידי העברת תבנית על קרטון בגודל של התאים על הרשת בקנה מידה 100 * 100 מ"מ.
פרטי איור הועברו לדיקט ולחתוך חותך טחינה. כדי לפרק את הפרטים כל כך למלא את החיתוך חסכוני המרבי. לייצור פורניר צריך 3-15 מ"מ עובי.
בנקודות החיבור לעשות את החורים לברגים.
כל החתך בזהירות שייף בזהירות ומלוטשת עם נייר זכוכית חצץ שונה, אז רק לאסוף את המוצר. בדרך כלל, תחול וציור נעשו באינן מורכב. במידת צורך, פונקציונלי בדיקת מושב מוצר מורכב מראש.
משענת גב ומושב הם התאספו מplanochek הדיקט שמודבקים על גבי דיקט דק בעובי של 4 מ"מ (10-11 פריטים). אז מתברר עיצוב גמיש של משענת הגב.
פריטים 4-7, 8 ו -9 עשויים משלושה גיליונות של דיקט. מבחינה טכנולוגית ממליץ דבק שלושה גיליונות של דיקט ולגזור רק לאחר שהפריט.
רשימה של חלקים וחומרים
מספר חלק שם לא. מדידות חומרים
1 דפנות 2 ראה איור. 15 דיקט מ"מ
2 מתלה 2 - -
3 מושב השעיה 2 - -
4 קרש 1 470 * 45 -
5 קרש 1 540 * 45 -
6 קרש 1 485 * 45 -
7 קרש 1 470 * 45 -
8 מושב Plank 16 540 * 30 10 דיקט מ"מ
9 משענת פלאנק 18 500 * 30 -
10 משענת בסיס 1 540 * 500 דיקט 4 מ"מ
11 מושבי בסיס 1 540 * 480 -
12 שלב 1 מ"מ אורך 535, קוטר 28 מ"מ בוק, ליבנה
מאמץ קטן ואתה יכול להתגאות כורסא של קבלת, אולי זה יהיה רק ​​ההתחלה, ולא יהיה לך תחביב חדש שגם יציל את תקציב המשפחה. קל לעשות רהיטים מהעץ לבוד ממש מופתע, זה עשוי להיות כוחות ונשים שהם תמיד יוכלו ליצור משהו פשוט ודברים מסובכים. מגוון של אפשרויות בחירה של רהיטים שיכולים להיות עשוי מעץ לבוד, גורם להערצה קלה מאף אחד אפילו לא מתכנן לעסוק יצרן רהיטים עצמאי. ואכן, דיקט הוא חומר עיצוב מעולה, אשר יכול "לעבוד" לא רק טפסני אנשי מקצוע. ייצור רהיטים בידיים זמינות עבור כמעט כל אדם שרוצה לנסות את כוחו בעיצוב רהיטים. ואתה יכול להשתמש "טיפים" מעצבי רהיטים אופנתיים עבודה עם דיקט, או ליצור משהו אישי. בכל מקרה, אנחנו יכולים רק לאחל הטובים ביותר להצלחה עבור אלה קוראים שמנסים עיצוב טריוויאלי הבית שלך במו ידיך. ז'אן אנדריבה, rmnt.ru