רכישת דירה בשוק המשני

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מזלג מחיר סיכויי פיתוח של המחוז הטבע הנרחב של ההצעות מסמכים המעידים על חוקיותם של בעלות על בית המגורים טעויות במסמכים פגישת דירות המוכר
להימנע מצר, יכול לעשות חיים קשים לקונה של נדל"ן, אפשרי רק תחת כמה חוקים רשמיים וששתיקה מסוימים שיש אחריו ללא קשר לשאלה אם אתה מקבל דירה או בית למכירה על ידי בעלים, או על ידי שימוש בשירותיה של סוכנות נדל"ן.

תמונה

רכישת נכס בשוק הדיור המשני היא שונה באופן משמעותי מרכישת חדשה או הון עצמי בבניין.

מזלג מחיר

אם אתה מחליט לרכוש מוכן, חדר "ראוי למגורים", להיות מוכן לעובדה שעלותו תהיה מעט גבוהה יותר. כמה גבוה יותר - תלוי באזור שבו ממוקם הבית, פיתוח תשתיות, והרמה של עלות תיקונים כדי לקנות דירה. כמובן, יש מחיר השוק רשמי למ"ר בשוק הדיור המשני, ומחירים אלה הם עלות גבוהה בהרבה של מוכר הדירה לא יתקינו כי הסיכוי לזמן סביר למכור את הנדל"ן כזה הוא קטן. עם זאת, יש המושג של "מזלג מחיר" או טווח של מחירים. למספר זהה של מטר באזור היוקרתי והלא יוקרתי של העיר, 70s מאוחר שופץ או שופץ, "נקי" או לא, את ההיסטוריה של הדירה, תתבקש סכום שונה.

סיכויי פיתוח של המחוז

כמו כן, יש לזכור כי העלות של הנדל"ן באזור מסוים עלולה להשפיע על הנוכחות או היעדר של סיכויי פיתוח. אתה עשוי לגלות כי רכישת דירה שאתה אוהב עם נוף יפה על המחירים ניכרים בשנה או שנים אתה תמצא את עצמך בתא כלא, מוקף בבניינים רבות קומות שהוקמו באופן מיידי (עכשיו לבנות במהירות), ומן חלונך לצפות בנוף נפלא של הבניין הגדול הבא, עם כל תופעות נלוות של בנייה - רעש, אבק, אדים, ורעות חולות דומות.

כדי למנוע זאת, לאחר שצפה אפשרות אהבה, נסה למצוא את הסיכויים לפיתוח האזור. זה יכול לעזור לך עם כל מקור המידע ולהגיש בקשה למנהל המחוז, לאפשר הקשר שלך אישי, חברי porassprashivat, ובוודאי לא בכל דרך שלא להזניח את המקור החשוב ביותר של מידע - ביקורות פנסיונרים ואמהות צעירות על ספסל בחצר הבית מצא חן בעיני. אגב, יש להם גם הרבה דברים מעניינים לדבר על דיירי בית, מרפסת הזמנות מקומיות שבשתיקה נלקחו, מצב הפשיעה באזור, בעלי דירות וגורם למכירה. כל הגורמים הללו הם לעתים קרובות בצדק מוסתרים ולאחר מכן יכולים ליצור הרבה בעיות לבעלים החדשים של נכס.

הטבע הנרחב של ההצעות

תשומת לב מיוחדת מוקדש למספר היחידות שנמכרו בבית הזה. אם אתה רואה את הצעות מסיביות לדירות באותה מרפסת הבית או באופן כללי, כדאי לך לשקול את הסיבה לההייפ. זה עלול להיות הזכיר שתוכנן קודם לכן בניינים בסביבה כפרית, בעיות טכניות תכופות עם שירותים ציבוריים, אפילו סדקים ביסודות או תנועות קרקע בשל הבנייה של קו רכבת תחתית אחרת. באופן טבעי, לא המתווך ולא, במיוחד, בעל הבית, לא לספר על זה. "ראית את העיניים שלו, לקנות", אבל אז הבין נכס זה יהיה קשה מאוד.

מסמכים המעידים על חוקיותם של בעלות על בית המגורים

שום נזק לא יצטער על תשלום, וזמן (כחמישה ימים) נומינליים, ולהגיש בקשה רשמית לרשות השופטת האזורית כדי להשיג ראיות תיעודיות חזקה בכדור החוקי של ספקים מוכרים מיקום. אם מכירה מתבצעת על ידי שלוח, לא להתעצל תחול על נוטריון, כדי להבטיח ייפוי כוח כדי להבהיר עובדה חשובה זו של רישום במסמך העסקה. למרבה הצער, יש עדיין, אם כי הרבה פחות מאשר בשלב המוקדם של מסחור של הנדל"ן ברוסיה, הונאה, שבו ייפוי הכוח מזויף ונמכר באופן חופשי בדירה. אבל אחרי כמה זמן מגיע לבעל בית אמיתי המחזה, שחזרה מבית החולים, או לטיול בחו"ל לביתו. Lzheprodavtsov קבלת כסף למצוא כבר אינה אפשרית, שכן הניתוח עצמו והפסולת מתוכננת בקפידה דרך מראש. הקונה אין כסף ודירה. רק העובדה של תיק פלילי נגד בעיית דיור רמאים לא תיפתר. חקירה ובתי המשפט במקרים כאלה שעבר במשך שנים.

טעויות במסמכים

הקפד לבדוק בזהירות כל מסמך בכל שלב, להשוות תאריכים, שמות, פרטי דרכון, נתונים התייחסות בגיליון נתונים של החדר. גם ללא זדון, במקרה טהור, במסמכים עשויים להכיל טעויות ושגיאות הקלדה, מעוותת את המשמעות ו / או ביצוע המסמך לא חוקי. אין לסמוך על מתווכים, כי את הכסף שאתה משלם באופן אישי. בפועל ולפי חוק הסוכנות אינה אחראית למעשיו של המוכר במקרה של הכרה מכל סיבה שהעסקה לא חוקית, "להפריד" את המצב ולהחזיר בחזרה את הכסף (וזה לא כל כך קל, במיוחד אם המוכר הוא להונות) יש לך באופן אישי, ולא הסוכנות.

פגישת דירות המוכר

שינויים בחקיקת דיור לפשט את החיים של העסקה במידה רבה, לשני הצדדים, עם זאת, צריכים לקחת בחשבון את התנאים הרוסים הקיימים, שעדיין לא כל המשתתפים בשוק בצעו את לשון החוק בקפדנות. לדוגמא, בפועל, ההליך הוא הבעלים החוקי של חדר כיתה לאחר קניית הבית יכולה להיות מסובך על ידי חוסר הרצון של הבעלים שלו לשעבר, לעזוב את המקום שנקבע בתנאי החוזה. מוטיבציה מעשה כזה יכול להיות שונה - לאן ללכת (בתים לא קנו), הידרדרות (, לעתים קרובות במקרים כאלה, שקר) מצב בריאותו, הגעתו הבלתי צפויה של קרובי משפחה שיש להם בשום מקום אחר כדי להישאר, וכן הלאה. תהליך שחרור הבעלים לשעבר של חנות עלול לקחת חודשים (במקרים כאלה הם אמיתיים לגמרי). כל בעיות הפוטנציאליות אלה צריכים לזכור, וכשנפגשו עם דירות ספק, חלק מהפעולות אלה הוא בהחלט אפשרי לחזות את האופן של תקשורת בנושאים המעניינים את הקונה.

בהקשר לשאלות שהוצגו במגעים הראשונים ולאחר מכן עם המוכר - אל תתביישו לברר כל הנקודות שלך, ייכנס לפירוט הנסיבות של המכירה. אתה משלם כסף שנצברו על ידך, מה שהופך את רכישה רצינית מאוד. לא מוזר, ודי בטבעיות, ישאל, למשל, את הסיבה למכירה, כמות אנשים בדירה, בם קטינים, אינה אם הדירה נמצאת תחת השעבוד (ששועבד על ידי בית המשפט). כמובן, כל זה יכול להיות מאומת, בלי לשאול שאלות מוכר באופן אישי, אבל, ראשית, תגובות אנושיות שלא מרצון לשאלות אלה, 90% מהמקרים זה ברור אם יש מלכודות בעסקה הקרובה או "הכל ברור" ואתה יכול לעשות צעדים נוספים לרכישת דיור נעים. שנית, השאלות שאתה מעלה תכנית כזאת להפגין המידה של podkovannosti השיח והיכולת שלך בעניינים משפטיים. סביר להניח, והוא נצפה לעתים קרובות כי בשלב הראשוני, לאחר הניסיונות לברר אתה את הפרטים משפטיים מעוניינים בעסקה, חלק ממוכרים בשום תירוץ יסרבו למכור את הדירה, בטענה מגוון רחב של סיבות. ברוב המקרים, זה אומר על מוכרי כוונת מרמה שכן רואה את היכולת שלך ברכישה של נדל"ן, הם לוקחים את ההחלטה הנכונה - פשוט לא ליצור איתך קשר. אתה - לא לקוח שלהם. אל תחסכו במקרה של עסקה נכשלה. שום דבר מלבד בעיות וזמן אבוד, והכי חשוב, כסף, רכישה זו תוכל להביא.

בתרבויות מסוימות יש אמונה - כל דבר גדול, רציני (בית, דירה, מכונית) יש הורים משלו. והיא חיכתה לו. אם אתה צריך להיות מאסטר של דירה המסוימת הזה - אתה הופך אותם, אז אל תדאג לגבי התכנית נכשלה. אז הדירה שלך מחכה לך במקום אחר ...