תיקון בחדר האמבטיה

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מניע אותנו כדי לתקן את העובדה שבמשך מספר שנים באמבטיה שלנו התיישב פטרייה. הראשון היו איים הקטנים הממוקמים על הקיר מעל כמה אריחים, יותר בונים הניחו. "שטויות, - אמר הבעל, להאשים אותך (ובת) Splash מדי באופן פעיל בסכום כל כך קטן, אז הורדתי והכל יהיה בסדר."צפייה במצעד הנצחון של הפטריות על הקיר, חשבתי על הפתרון הרדיקלי יותר, אשר מפחית, בסופו של הדבר, לתיקון. נקודה במחשבה לשים חור שאכול פטרייה, 6 סנטימטרים קוטר, שהשמיד את כל עובי הקיר לחלוטין. "שום דבר, שום דבר, - אמר הבעל, - יש לי חור הנוסף הזה ליד אריחים לגדור, ומומלץ מאוד להשתמש במקלחת כריעה רק בחדר האמבטיה."

C איך להתחיל לתקן? עם האינטרנט. זה היה מקום שנודע לי הידע לגבי מה נחשב תיקון טוב ומה לעשות כדי ליישם הנחיות אלה בבית שימוש אחד.

והכי חשוב - זה מאוד חשוב שאתה רוצה לראות בסופו של התיקון, ברור בכל פרט ובכל מקרה לא לסטות מהחלטה זו, כמובן, ללא צורך כמובן לא הדבר האמיתי. בזמן הקצר שהיה לי כבר ערימה של חומר מודפס הנוגעת לשינוי של כל התקשורת, התקנת מחממי מים מיידיים, אוורור מאולץ, רשימת חנויות אספקת צנרת, מבחר ניתוח של אמבטיות, אסלות וכיורים.

זאת בעקבות סרט ומגמות עכשוויות בתחום של ברזים לכיור ומקלחת. בנפרד שכבה הדפסה הקשורים לחשמלאי, שכלל בלוקים סרט זליגת מפסקים זרם הנוכחיים, אורחי ויסות מפסקי חשמל מותקנים.

ברגע שיש לנו לספור את עצמם אנשים באופן תיאורטי מתמצא, ובעלה לקח כעובדה נידונה ללא רחם מתקרב תיקונים, יש לנו באופן שיטתי להסתובב בחנויות ובשווקים.

שבוע לאחר מכן הסיבובים הופיעו בראש שלנו ברור, מה שאנחנו אוהבים ושאנחנו רוצים לראות בעצמך. טיפ - לא לוותר על קניות בחנויות יקרות, יש צנרת אוסף ניתן לראות בחלק הפנימי, "לנסות על" כי אותה החברה (או רוב) מוצגות בחנויות ומחירים ממוצע, אך בשל חיסכון בשטח, הצלפה בחדרי האמבטיה העדר "מרעה" ושירותים, אשר שלה די קשה לבודד.

לפיכך, קבוצת המחיר הראשונה אהבה אותנו תלויה בב"ש היא 18 אלף רובל.

המחיר האולטימטיבי עבורו קנה אותו היה 14 אלף רובל. אשף מרוצה גישה, אשר היה להקים הרכישה שלנו. הוא הרגיש כמו חלוץ בחנות לפני הרכישה, ארוך למד את המבנה שלה ואת העיקרון של מחברים ופסק דין, הוא היית מקבל אותנו, והוא מוצא אותו. בחנות לחומרי בניין אחר, השתמשנו מעצב השירות שעזר לנו עם פריסת האריח. בחירת האוסף, שהיינו רעים, איך לפרק את האריחים לבחירה מדרכה שלא יגזימו עם העיצוב בחדרים הקטנים שלנו. אומר לי מעצב הספקות שלהם ומשאיר את הממדים הלכנו מקווה לקבל ייעוץ מקצועי. וראה זה פלא, יש לנו את זה. הוצעו לנו שלושה! דפוס פריסת אריחים ולבסוף אמר שאם אף אחד המועצה המשפחתית כמו, בוא, אנחנו חושבים יותר. היו לנו מספיק מזה, קיבל נקודת התחלה בסקיצת האריחים התפשט מסביב למתחם, שהקל על המשימה בבחירת ההחלטה הסופית וספירה לרכישות נפח.

אז יש לנו כדי לבחור את צוות, שיוקצה לתיקון שלך. טיפסתי לאינטרנט, מצא תיקון אתר ארגונים עם תמונות של כל השלבים של תיקון ולבחור חברה שתמונות תיקונים גרמו לי רושם עמוק. התברר כי החברה מעורבת בתיקון של שירותים ורק אשף שיעבוד בשבילנו, ואחד בשביל כולם הפרצופים.

תקופת תיקון נקבעה ל 21 ימי עבודה, שחתמנו ​​על חוזה, שלמו מקדמה, ותיקונים החלו.

בשלב הראשון, כאשר אנו לשבור את הקירות זרמו צינור התפוצץ צינור ביוב עם מים חמים. שרברב ממחלקת הדיור הסביר לנו די פוחד שאם אנחנו לא נגענו בצינורות, הם היו עומדים עדיין לעשרים שנה, וברגע שיש לנו נגענו לפניהם, הם החלו להתפורר מול עינינו.

ערב אחד, אני עשיתי את גילוי מתהפך כל כך הרבה שנים, השירותים שלנו בשילוב עם מטבח - כל כך הרבה סדקים וחורים שמצאנו בקיר שהפריד בין שני חדרים. אשף מצא את הגורם להיווצרות של הפטרייה בחדר האמבטיה - הקיר שמפריד בין הבריכה מהנחיתה, היה פער מוצק מעט המטויח שדרכו היינו חדר לאוויר הקר כל הזמן. אז התיקון ואפילו שלנו נגע בקיר הכניסה ולשחזר את הקיר בין המטבח לשירותים עם ההחלפה הבאה של תקשורת במטבח, כי לא הגיוני כדי לסתום את הקיר, לא להחליף צינורות ישנים. וככל שחלף זמן ובבירור הפר את לוח זמנים, ניחם רק מה לעשות עבודה נוספת כדי לשפר את התיקונים שלנו. אגב, החוזה סופק פריט שביצירות קטין, אשר סווגו כ, לא להגדיל את עלות תיקונים, זה היה נחמד.

ואז התחילו הבעיות, העומדים בפני בעלים של חדרי אמבטיה ושירותים זעירים.

היה לי מחמם מים מיידי אין מקום בחדר האמבטיה, זה היה צריך להיות מותקן באייליינר santehshkafu נפרד, אוורור מאולץ אינו מותקן באופן הקלאסי (לתקרה), כפי אכלתי חלק משמעותי מגובה התקרה, וזה היה צריך להיות לבנות לתוך הקיר.

ברצוננו לציין את בעיות חשמל, כמו בממשלה היה צריכים להתקין מפסקי זרם נוספים. היו לנו ביד רשימת הבוררים נדרשו חברה מורכבת מוכרת אלה. החברה בגאווה הפגינה הרישיון שלה, המאפשר להם לחשב ולהמליץ ​​על ציוד חשמל על מנת להגן עלינו מפני מקבל חשמל למים. חשמלאי חברה, אב נקרא להצלה, חד משמעי לא הסכים עם הממצאים של החברה ורכישת הציוד נדרשת יכולת אחרת. Pometat מצד לצד, החלטנו להתקין את שני הקבוצות, אבל מסובך לשים אותו על שטח קטן מאוד הוצע חשמלאי קבינט לקצת כסף, שהצלחה לא נעשה.

בנוסף לכל ההורים שלנו חליתי והיינו צריכים לחיות בחורבות להוסיף כמעט שבועיים, בשלווה סטואית המתמשכת על אי הנוחות של תיקונים בלתי צפויים להפסיק כי אנחנו לא בודקים כל יום וחזרנו למוקד של התמורות שלנו. תיקון הסתיים כמעט שלושה חודשים לאחר ההתחלה. ואם שאלתי אותי, לדעת מה מחכה לי, הייתי מתחיל את זה, הייתי אומר בתקיפות - כן!