תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
סדק של הקרן - סיוט לכל בעל בית בהכרה. למרבה המזל, יש שיטה מוכחת ואמינה לביטול ליקויים וחיזוק היסודות של בתים. אנו מתארים את האפשרויות של ערימות בורג ושיטות של חיזוק היסודות עם עזרתם.
מה יסודות ניתן לתיקון בעזרת ערימות בורג חיזוק היסודות של מבנים רבות קומות הכנת מבנה מיושן למבנה האנכי תיקוני חירום לקרן בשל שקיעה חריגה שלב אחד. מחקר וחישובי Geoobstanovki לשאת קיבולת שלב שני. מודולים פינת חיזוק "שוורים" מתקן אימונים. לחשוף את היסודות דופק את הערימות חיזוק ולשפוך שלב שלישי. קרן רצועת חיזוק עבודות עפר לתיקון התשתית מסביב פירוק חלקי ערימות דופקים שיטה ממוכנת ביטון בבטון בתי מסגרת עץ ויומן Rise שקעי בניין התקנה של תשתית
תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג טכנולוגיה כדי לחזק את יסודות בטון באמצעות ערימות אינה חדשה, אך הודות לפיתוח של בסיס טכני בענף הבנייה וכבר זמין לשימוש במשקי בית פרטי. שיטה זו של חיזוק היסודות - לא זול, אבל הוא מספק את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר האפשרי. יישום של ערימות לחוזק ויציבות של מבנה התמיכה של בניין לשינויים בצפיפות קרקע מרביים: עולה ויורד בחורף, שטיפת מי תהום והצטמקות טבעית. כל העבודה בעצם הושלמה בעונה אחת, והתוצאה תהיה לעלות אפילו על הציפיות הגבוהות ביותר. טכנולוגיית בסיס ערימה נותנת מאפיינים, שלא ניתן להשיג אפילו עם החלפה מלאה. לבטל חוזק מכאני ויציבות של היתר בנייה לבניית המבנה בקומה השני והשלישי גם אלה בניינים, שנחשבו לחזק חירום.

מה יסודות ניתן לתיקון בעזרת ערימות בורג

שמש ממוקדת שימוש - מכשיר הנושא תמיכה באזורים של אדמה עם צפיפות נמוכה או לא אחידה. הודות לעיצוב המקורי של ערימת בורג להב יש משטח ועליו גדול יותר מבטון, ולכן מסוגל לעמוד בלחץ רב - עד 25 טון. עם זאת, השימוש בערימות בורג אינו מוגבל לתנאים גיאולוגיים מסובכים: הם עושים עבודה מצוינת עם המשימות הנפוצות ביותר שיכול להיות מועברות לתמיכה במבנים.

חיזוק היסודות של מבנים רבות קומות

ערימת בורג היא כנראה השיטה היחידה שבטוחה יחסית של חיזוק היסודות של בניינים רבות קומות. בגלל עומס בסיס בטון הגדול קשה לנתיחה, והחלפה מלאה או חלקית וזה לא בא בחשבון. שימוש בשמש, בתשומת לב רבה יכול להגיע למטוס התחתון של המרתף ולגבות אותו ללא קילוף הקרקע.

הכנת מבנה מיושן למבנה האנכי

מצב דומה קיים לחיזוק היסודות של בניינים הישנים. כאשר הבנייה של בתים בתקופה שלאחר המלחמה, מחסור חמור בחומרי בניין, ולכן, את האיכות של בסיסי הקרן הוא עני. כאשר אתה מנסה לפתוח קריסה כגון קרן קורה לעתים קרובות מאוד, והמתח בסך הכל נושא מערך, רומז החלפה מלאה. ערימות בורג יכולות ליישם תשתית גיבוי ללא הפרעה משמעותית במבנה השברירי שלה על ידי מרווח עיצוב מיוחד. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג

תיקוני חירום לקרן בשל שקיעה חריגה

בגלל ניקוי מי התהום בקרקע המופיעה באזורים של צפיפויות שונות, וזו הסיבה שהקרן היא בכפוף להשלכות של חלוקת עומס לא אחידה: סדוק, עיוות, מתפורר. החלופה היחידה לשימוש בשמש במקרה זה - החלפה מלאה של הקרקע מתחת לבסיס או לדיס חותם נדיר. במקרה זה, את השמש היא לא רק הפתרון הזול ביותר, אלא גם עמיד ביותר: הם לא מסתמכים על השכבות העליונות של הקרקע, ולשמור על מתח בעומק שבו ההשפעות של שחיקת מים היא מינימליות.

שלב אחד. מחקר וחישובי Geoobstanovki לשאת קיבולת

אם תרצה, לחזק את ערימות בורג יסוד צריכה לבחון את פעילות בהדרגה ברורה. הצעד הראשון הוא לערוך בדיקה יסודית, שבמהלכו קובע: צפיפות קרקע מסביב למתחם של הבניין. לשם כך, רבים של דגימות הקרקע נלקחו ולעומת זה בזה על הצפיפות ותכולת לחות. הדגימה מבוצעת בדרך כלל על ידי נקודה. כאשר חפירה בשלבים מאוחר יותר דגימות נוספות שנלקחו, את התוצאות של ניתוח שהוא כפוף להתאמות נוספות. מספר הנדרש של ערימות, נקודת המיקום שלהם, מידת חדירה, סוג להב ומרווח, כמו גם את העובי של התורן התומך. המצב הנוכחי של הקרן, את הסוג ומהירות להשמדתה. בדיקה גם קובעת אמצעים, אימוץ שמובטח לשחזר את חוזק המבנה התומך. הצורך במילוי נוסף, רשת תשלום חיזוק והרכב בטון. סקרים הנדסיים-גיאולוגי ודעות נושא על המאפיינים של הקרקע להחזיק מעבדות וחברות מתמחות. עבודה מסוג זה תיחשב כאזור Narrowcasting של מומחיות טכנית רישוי וחובה. בדיקה של אדמה מספיק כדי לשאת על שישה מדדים, אך חוות דעת מומחה על התכונות פיסיקלי ומכניות שהוכנו על ידי אחת עשרה. העלות להיכנס לאזור הומוגנית אחת עם אדם המחזיק בסדרה של מדידות תהיה מ4,500 ל 20,000 רובל, בהתאם למרחק של האובייקט ואת התנאים גיאולוגיים מקומיים. במקרים כלליים מעורבים בנייה עירונית וכפרית, צריך להיות מונחה על ידי מחיר הפלח נמוך יותר.

שלב שני. מודולים פינת חיזוק "שוורים"

צריך להתחיל עם חיזוק הבסיס של אותם אתרים, המהווים את חלק הארי של ההפצה ההמונית. פינה של מבני התמיכה חווים את הנטל הגדול ביותר שמגיע מהגיאומטריה של המבנה. לעתים קרובות מספיק רק לחזק את פינות הבסיס כדי למנוע הרס נוסף שלה ולהפחית את העיוות הטבעית.

מתקן אימונים. לחשוף את היסודות

על מנת לקבל גישה לבסיס הבטון נדרש לחפור בור עם התכונות הבאות: הגודל המינימאלי הוא 100x100 סנטימטר וירידה מתחת לרמה של המרתף. החלק הרביעי של החפירה צריך ליפול ישירות על הפינה של מבנה הבטון. מערער את הבסיס לא צריך להיות גדול מדי: זה מספיק כדי לספק פער של 10 סנטימטר. כאשר הבסיס הוא פתח, זה צריך להיות לשטוף עם לכלוך ולאפשר לו להתייבש במשך יום אחד. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג

דופק את הערימות

ערימות פינת טבילה יכולות, במידת צורך, לעשות ביד: גודלו של הבור והעדר המגבלות שהוטלו על ידי הקירות לאפשר התנועה החופשית של ידית. ערימות חייבת להיות שקועה עד לעומק של כמה תכונות של העיצוב הנוכחי עם הציפייה כי חלק הראש השטוח היה באותה הרמה עם הקצה התחתון של הבסיס. נקודת חדירת ערימה צריכה להיות ממוקמת קרובה ככל האפשר לפינה של הבניין. פרויקט יכול להיות מסופק באמצעות שתי ערימות בצדדים מנוגדים של הפינה של המרתף.

חיזוק ולשפוך

בבור שנחפר צריך להיות מלא עם בלוק בטון, המכונה "שור". לשם כך, להרכיב את המסגרת של חיזוק פלדה: מתחת לחיזוק יסודות מפעל מוטות קוטר פרופיל של 12 מ"מ ולא להגיע לגבול החפירה ב5-10 סנטימטר האפשרות הטובה ביותר תהיה לגבות את השסתום לקרן באמצעות אבנים או בלבנים השבורים. מול הקצוות החיצוניים של השסתום חייב לסגור לפחות מחצית מהשטח של הבור. במקרה הכללי, די 6-7 בארים, אשר ממוקמים שטוחה מצד ראש הערימה ומרותכת אליו. לאחר תיקון שסתומים באבני קיבוע הראש ויש להסירם. להיערם ראש מרותך אנכי כמה מוטות חיזוק. בהתאם להגדרות של מסגרת בצורת רשת חיזוק מוטות וחיזוק. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג בטון לשפוך צריך להיעשות בשני שלבים. בתערובת הבטון הראשונה הוא שפך לרמה לא נמוכה מהאמצע של הקרן הקיימת ונתונה לדחיסת רטט. בשלב השני יכול להפחית את הצריכה של בטון, להקטין את הגודל של הבור על ידי 30-40% במעטפת חיצונית. הערה: אם פרויקט מילוי נוסף לא סופק, וכן בראש סוגר זווית משמש וחיזוק נוסף לא יצאו לפועל.

שלב שלישי. קרן רצועת חיזוק

אם טכנולוגית ההגברה דורשת מבנה התמיכה מסביב, השלב השלישי של פעולות שבוצע. חיזוק יסודות רצועה - התהליך ביותר הזמן רב ומסובך. כמו כן, בשל גודלו הקטן של התעלה צריך להיות אפשרי להשתמש בכלים קטנים לבורג ערימות.

עבודות עפר לתיקון התשתית מסביב

החפירה נעשית באופן ידני: חופר רוחב תעלה עד 50 סנטימטרים מסביב למתחם של הבניין. פתיחה וחיזוק שלאחר מכן נעשו בהדרגה: לא יכולים לפתוח יותר ממחצית אורכו של אחד קירות, אך כדי להאיץ את העבודה יכולה להתבצע בשני צדדים שונים של הבית. העומק של התעלה צריך לחפוף עם הרמה נמוכה יותר של הקרן. אם הפרויקט אמור למלא את תחתית תעלת מערך נוספת צריכים להיות הוריד ידי 15-20 סנטימטרים מתחת מבלי להשפיע על הקרקע ישירות מתחת ליסוד. http://strofix.ru/uploads/posts/2013-01/1358455237_fundament-15.jpg

פירוק חלקי

במהלך הפתיחה של הקרן ניתן למצוא לעתים קרובות מאוד להפריד ברי בטון כי הם בטוחים יימחקו לחלוטין. בנוסף, שכבה של בטון עלולה להיות כפופה לבדיקה ותוצאותיה שווה משביעות רצון לפרק את האזורים שנפגעו. באותו הזמן הציג מספר ההתאמות בפריסה של נקודות הכניסה של ערימות לתוך האדמה.

ערימות דופקים שיטה ממוכנת

ערימות דפוקים באמצעות ציוד נייד או מנגנון קידוח מנוף ליחידה הנעה עצמית. טוס בום החוליה האחרונה צריכה להיות מספיק כדי להטביע את הערימה לתוך התעלה עד לעומק שנקבע מראש, אחרת תצטרך להשתמש בספינות מיוחדות. ערימות נקודת כניסה לתוך הקרקע ממוקמת במרחק זהיר. כמו גם בראש באמצעות זרוע spacer, העקב אשר צריך לכלול חיזקו את היסודות ללפחות ¾. הסוגר תמיד צריך להתחזק "צעיפים" על החלק התחתון. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג

ביטון בבטון

במידת צורך וניתן להפוך את תהליך ביטון בבטון חלקי אשר דומה במידה רבה לברים זוויתי לשפוך את הבסיס, אבל עדיין יש הבדלים: חיזוק מוחדר מתחת לבסיס מבלי להסתמך על מרווח; ברים מסגרת חיזוק נוצרו אורך מרותכים לקצוות של סוגריים בערימות. חיזוק אורך יהיה אורך מינימאלי של 6 מטרים ורוחב - 10-15 סנטימטר לא להגיע לקירות של חפירה; יש מסגרת חתך מלבני ויצרו על חלק התיל. שופך את תערובת הבטון יכול להתבצע בשלב אחד, אבל זה צריך להבטיח זורם בטון לחפירה. האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בהצטמקות רוטטת.

בתי מסגרת עץ ויומן

בסיס קל לצייד בניין בערימות בורג קל יותר. בתהליך של החלפה או חיזוק יסודות יישאר gratings רק בשלמותה, את רמת שצריכה להיות ממוקד למרווח התקנה.

Rise שקעי בניין

קרן ליישום בנייה חלופית חייבת להיות מורמת. היא משתמשת בציוד הידראולי מיוחד ותיקון אבזרים. לעתים קרובות שיפוץ מרתף בוצע בשני שלבים: ראשון, עולה בצד אחד של הבניין והוא רכוב תחת תמיכה חדשה. ואז להרים את הבניין מצד השני, המבוסס על חיזוק יסודות בנייה חדשה ולסיים, ואז המבנה הוא הוריד לחלוטין. אם הבית יש צורה מלבנית, העלייה שלה טוב יותר מיושמת ביד רחבה, כדי להימנע ממראית העין של נקודות ההפסקה. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג

התקנה של תשתית

ערימות שהוחדרו לתוך הקרקע במרחק הקטן ביותר מהבניין באופן סימטרי בשני צדדים מנוגדים בהתאם למתן כני תמיכה, תוך שימוש בכל השיטות הזמינות של טבילה. על הערימה הדפוקה רכוב מרווח שטוח, בעוד בבירור נבדק הרמה אופקית שלהם עם grillage. ערימות מנוגדות מחוברות על ידי T-קורות ברזל או ערוץ על ידי ריתוך קשת. תיקון וחיזוק של הקרן באמצעות ערימות בורג סורגים חזקים, אבל צריך לכסות את מצע המתכת ולאטום את תכריכי הפלדה ההיקפית. אם אתה רוצה לחזק את הבסיס בכל ארבעת הצדדים, הרמת הבניין מתבצע בארבעה שלבים: ראשון, ביחס לרוחבי, ולאחר מכן - לציר האורך. קורות נושאות מתחם מותרת לייצר במרחק מgrillage הקרוב ביותר לא יותר מ 50 סנטימטר Redrik Shewhart (Adlynx), rmnt.ru