תכונות צבועות משטחי מתכת

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
מוקדם יותר הזדמנות לצבוע משטחי מתכת צבע מים פיזור נראית לא מציאותית. אחרי ברזל - המתכת הפופולרית ביותר - היה מתחמצן בנוכחות של מים בזמן קצר יחסית, אבל הנה זה צבע על בסיס. בדרך כלל, לא צריכים להיות בשימוש בצבעים אלה למטרות אמורות.

תמונה

במקרים אלה השימוש בציפויים מיוחדים שיוצרים הגנה טובה, עם הידבקות טובה למתכת ותכונות אנטי קורוזיה.
לא הצליח מייד מדענים לפתור את הבעיות הללו. כרגע באירופה התקדם בעניין זה עד כדי כך שצבעי דוחי מים המשמשים בענפים כגון בניית ספינות ורכב. אבל עכשיו אנחנו לא ניכנס לאזורים אלה, ולשקול את האפשרות של שימוש כגון צבעים בבנייה.
אולי אנחנו צריכים להתחיל עם הגג, עם הרגע הקשה ביותר.

על פי החומר המשמש ניתן לחלק לגג שלוש קבוצות.

הראשון הוא ברזל שחור, השני - מגולוון, ושלישי - מתכות אל ברזליות כגון נחושת, אלומיניום וסגסוגות שלה וכו '.
בגלל העלות הגבוהה והמחסור של האם ובאנחנו לא רואים את הקבוצה השלישית.

אבל הראשון והשני הם סבירים יותר, אם כי המחיר שלהם הוא גבוה יותר מאשר עבור אותו הצפחה.

ברזל שחור ידוע להיות מכוסה על ידי צבע בזהירות. ככלל, רוסית להחיל צבעי אלקיד ונפט.

מי שאוהב את תהליך הציור, והוא יכול להשתמש בם על. עבור אלה שאין להם התמכרות כזו, אנחנו יכולים להמליץ ​​ציפויים שמקורן במים אקריליק על גגות שיש אפקט אנטי קורוזיה. הצבע עולה קצת יותר מ alkyd או שמן, אבל להחזיק על פני זמן ארוך הרבה יותר. כתוצאה מתנודות טמפרטורת מתכת נתונה לעיוות חזקה, ולכן יש לציין כי ציפוי אקריליק הוא לא רק עמיד, אלא גם אינו מאבד את גמישותו.

והנה בגמישות alkyd או צבעים על בסיס שמן היא בעיה. לא רק שיש לו פחות מ אקריליק, כך שגם עם הזמן והיא מצטמצמת וסופו של דבר מקולף לגמרי ממשטח המתכת.

משימה מעורפלת מציירת גג מגולוון. גלוון יהיה להגן על ברזל ל10-15 שנים, אבל אחרי שהוא הכרחי כדי לצבוע את הגג. כמובן, גג svezheotsinkovannuyu אפילו טוב יותר מכוסים בשכבה של צבע, ובכך להאריך את חייו ואת הגג ייראה אטרקטיבי יותר. ברזל מגולוון מאשר להיכנס לתגובות כימיות מאשר שחור הרגיל, אז אתה צריך לבחור גמישות spetsmaterial גדולה עוד יותר והידבקות מאשר במקרה של ברזל שחור.

די מתאימים לצבעי משטחי מגולוון, alkyd ושמן, כי על משטחים כאלה הם לא יותר מאחד עונה, אבל אמייל אקריליק מיוחד במשך שנים יהיה מושלם להחזיק אותו.

על מנת לקבל מתכת אנלוגית זולה, גיליון ברזל יכול progofrirovat דרך מיוחדת, ולאחר מכן לצבוע קורוזיה אמייל אקריליק.

ארגון אחד באמצעות עצה זו מוכר בהצלחה את יריעות פח, ובכך מתחרות עם עמיתיהם מיובאים.

במהלך היצירה של צבעי דוחי מים לא היינו יכולים אפילו לדמיין כמה עשיר יהיה מגוון רחב של השימוש בם. לדוגמא, אין להם שווה בציור כל מיני חפצים דליקים ונפיצים. כל כווייה דיו ממס מבוסס רעה, ואדים התפתחו מהם בכלל נפץ. כאשר ציור אובייקט רגיל, זה לא כל כך רע, אבל כשמדובר בתחומים כמו מתקן אחסון גז או מתקן אחסון, זה מפחיד. מכל, אפילו ניצוץ זעיר, ולא של אובייקט הבדל עם ציירים פשוט לעוף באוויר. בהקשר זה, חומרי פיזור מים הם בטוחים לחלוטין.

יש כאלה נפלאים חוויה צביעה של בנייני מתכת ומבנים כמו מוסכים, שערים, סככות, גדרות, כמו גם קרונות ומשאיות.

חלודה קטנה כאן עושה שום נזק. שימוש בתוספים נגד קורוזיה מושגת לא רק להגביל את ההתפשטות של חלודה, אבל שינוי של קיים.

אם חלודה כבר התפשטה על פני שטח גדול של מוצרי מתכת, לאחר השימוש בפריימר אקרילי נגד קורוזיה מיוחדת שממיר את החלודה, ניתן לעשות זאת בציור. וכל זה - עם נוחות מקסימלי, מהיר וחסר ריח.

אם אתה מחליט לצייר משהו מתכת, אתה לא צריך רקמת גמג'י או מסכה, כי כאשר אתה משתמש בחומרי waterborne אקריליק, אתה לא מרגיש שום אי נוחות.