Paint בקשה: השגיאה הנפוצה ביותר

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
הכנת מצע בחירת מערכת Paint יישום צבעי tinting מבצע
העשור האחרון של שוק הבנייה הרוסי סימן את כניסתו של מספר רב של חומרים פעילים חדשים בניין וטכנולוגיות. המראה שלהם השתנה כגישה לביצוע עבודות, ומגמות כלליות בחללי פנים וחזיתות. לדוגמא, הפכתי שוב לאקטואלי ציור על קירות ותקרות, אבל ברמה טכנולוגית גבוהה יותר. זו מושגת על, מעל לכל, תכונות לשיפור איכות וביצועים של ציפויים דקורטיביים והרחבת עילות מינים לציור.

תמונה

בוני בית בתנועה יש צורך לפתח טכנולוגיה חדשה, מתקדמת, לעתים קרובות לומדים מטעויות שלהם. למרבה הצער, אין כמעט מרכזי הכשרה מיוחדים, תמיכה מוסמכת מכירות ותמיכה טכנית. כתוצאה מכך, במהלך תהליך העבודה הפר את הכללים בסיסיים וקבלנים צופים כי חומרי גמר באיכות גבוהה לכסות את כל הפגמים של שלבי ההכנה של העבודה. עם זאת, הנתונים הסטטיסטיים של תלונות ציפויים מראה כי:

כ -70% מכלל הסיבות לליקויים הוא בסיס הכנה לא נכון
-15% - בחירה לא נכונה של מערכות צבע,
כ -10% - כישלון של יישום טכנולוגיה
ורק 5% - צבע באיכות ירודה.

הכנת מצע

תחילת עבודה, צייר צריך להעריך את האיכות של הבסיס. היא משתמשת בעיקר בדיקה חזותית. זו קובעת את המראה ואת מצבו של חומר הבסיס, נזק לעין, מזהה כשלים טכנולוגיים של יישומה. טופס ובסיס החברות כדי להעריך את השפעתה על סיקור ולבחור את מערכת הצבע הנכונה. הבסיס עשוי להיות עשוי מחומר אורגני או לא אורגני שיש נקבובי או מבנה צפוף. אתה גם צריך להעריך אם הוא נקי ויבש על מצעי בטון חייב להיות שמן טפסות נעדר. טיח טאפינג מזהה חללים או delamination אפשריים. אם הבסיס משמש צבע ישן, כוחו ניתן לקבוע על ידי בדיקה בנייר דבק: יש צורך להיצמד למשטח ולאחר מכן בפתאומיות לקרוע. אם הציפוי לא נשבר, הכוח שלה מספיק.

חשוב מאוד לביצוע התקין של עבודות לבדוק לספיגה. לצורך כך, לחות הקרקע. בהתאם לשיעור ספיגת לחות נבדלים: בסיס כושר ספיגה גבוה, בדרך כלל סופג ומעט סופג. אם המים עוברים במהירות אל הקרקע, ולאחר מכן, כאשר חלים על קומפוזיציות מים dilutable שיבש את התהליך של יצירת סרט וציפוי משיג כוח מספיק. לכן, במקרה זה, השימוש בפריימרים מיוחדים.

בעיה רצינית - היא לספיגה שוויונית של חלקים שונים של הבסיס. זה יכול להתרחש בעת שימוש בחומרים שונים בבסיס. אם לא לבטל את ההבדל הזה, שהאיסוף והמסירה המוגמר יהיה מעבר גבול נראה לעין. ואם התוצאה של בדיקה העלתה בגיר או שפיכה של הבסיס, את נוכחותו של פגם כזה עלולה להוביל לכך שמעייל הגמר להתקלף יחד עם שכבת הבסיס העליונה. איתור של נכסים כאלה יש להשתמש כדי לבסס פריימר המיוחד שלהם. הם חייבים להיות בפיגמנטים ודקים פיזור, נוזליים וטוב מספיק כדי לחדור לתוך הנימים, לא יתייבשו במהירות, ומספקים הדבקה למעיילים שלאחר מכן, ולא כדי ליצור סרט עבה. כאשר מיישם פריימר כזה לא צריך ליצור סרט מבריק. במשטח ספיגה נורמלית ואחידה לטיפול בפריימר מיוחד אינו נדרש; מספיק כדי להחיל את הצבע עם מעט מים (שיעור דילול בדרך כלל מפורט בתיאור). לאחר מכן תוכל להחיל את השכבה האחרונה ללא דילול. בסיסים חלשים סופגים טיפלו פריימרים פיגמנט, אשר יש לי גבוהה במיוחד הידבקות או ליצירת תרכובות כימיות עם בסיס. הם מיושמים בשכבה עבה מספיק ולשמש גשר בין הבסיס ואת הכיסוי כדלקמן.

לפריימר טיח דקורטיבי וגבס משמש עם התוספת של חול קוורץ עדין. אז אין צורך בשיטות מיושנות של שיפור הדבקה של השכבה דקורטיבית לבסיס - היישום של חתכים או רשת הרכבה מיוחדת.

בחירת מערכת

הבחירה הנכונה של מערכת צבע להבטיח חיי שירות אופטימליים ובו בזמן, כדי למנוע עלויות מיותרות. לרוב הבחירה היא בין מערכות אקריליק, סיליקט וסיליקון. בעת בחירת מערכת, אתה חייב לקחת בחשבון את הדרישות המבצעיות עבור כיסוי, תכונות פיזיות שלהם, וכולל גם אפשרויות צבע.

צבעי אקריליק פיזור להכיל פולימרים קלסר או קופולימרים אקריליק. מערכות המבוססות על אותם הם מתאימים כמעט לכל אחד מהבסיסים המשמשים לבנייה. יש ציפוי אקרילי גשר חדיר אדים טובים, כלומר לאפשר לבסיס כדי "לנשום". בתנאי תפעול רגילים, הם מספקים יחס המחיר / איכות הטובה ביותר. בנוסף, ציפויים אלה מציעים ההזדמנויות הגדולות ביותר למשטחי עיצוב בצבע.

בחומרים מבוסס סיליקט כנוזל יוצרי סרט היא זכוכית האשלג, שמתקבלת על ידי קוורץ שיתוף ההיתוך ואשלגן פחמה ואחרי פירוקה במים של המוצר שנוצר. היא מתייחסת לקלסר מינרלים. היווצרות סרט בניגוד לצבע אקריליק היא עקב התגובה הכימית בשני השלבים. צבעי סיליקט משמשים בעיקר לצביעת מצעי מינרלים כגון בטון, לבני חול סיד, וכו ', כמו גם משטחים צבועים לפני צבעי מינרלים. יש להם חדירות גבוהות לאדי מים ופחמן דו חמצני, כך שזה פתרון אופטימלי עבור ציור של בניינים ומונומנטים ומבנים עתיקים.

מאפיין חשוב של ציפוי סיליקט הוא שהם אינם תומכים בצמיחה של מיקרואורגניזמים, ולכן אינו דורשים תוספי biocidal מיוחדים. עם זאת, הגבוהה הבסיסיות של הצבע עושה את זה הכרחי כדי להגן על זכוכית המצע, אלומיניום, אבן טבעית ממתיז, אשר יכול להשאיר כתמים בלתי מחיק. לtinting צריך רק להשתמש באלקלי עמיד ועמיד לפיגמנטים זכוכית האשלג נוזליים, ולכן הצבעים של חומרי סיליקט הוא מוגבלים מאוד.

צבעי סיליקון הם בין הצבעים המודרניים ביותר. הם משלבים את המאפיינים הטובים ביותר של כמעט כל צבעי אקריליק וסיליקט. ראשית, חדירות גבוהות לאדי מים ופחמן דו חמצני (יש צבעי סיליקון ערכים אלה קרובים לסיליקט) אבל בדחיית מים גבוהות של פני השטח. הם מתאימים כמעט לכל סוגי משטחי מינרלים התואמים את שני מינרלים וצבעים סינטטיים. ציפוי סיליקון, כמו גם סיליקט, לא לתמוך בצמיחה של מיקרואורגניזמים. לכן, הם אינם דורשים שימוש בחומרי קוטלי פטריות וalgicidal מיוחדים.

צבעי סיליקון הם הטובים ביותר כיום מאפיינים תפעוליים וציפויים דקורטיביים. החסרון היחיד, מה שמגביל את השימוש בם הוא העלות הגבוהה שלהם.

Paint יישום

כפי שאתה יודע, את הפונקציות הבסיסיות של ציפוי - מגן ודקורטיווי. כוח מסתור טוב ולובן לספק פונקציה דקורטיבית יותר. אבל כדי לכסות את הדרישות הגשימו חלו עליו בהתנגדות רטיבות, עמידות בשחיקה, התנגדות להשפעות אקלים, זה הוא הכרחי כדי להשיג עובי מסוים של הסרט המיובש. לציפוי חזית הוא בדרך כלל 100-120 מיקרון, t הוא כ 200 מיליליטר לכל 1 M2 של צבע. יישום שכבות דקות יותר מוביל לליקויים באיסוף והמסירה ובעתיד - לפגוע וול.

אם צבע הנוזל המשמש לסרט עבה על המשטחים האנכיים צריך להיות לפחות 4 שכבות ציפוי -5. אם ניתן להשיג את השימוש באיכות גבוהה, צבע thixotropic, ציפוי כזה במעבר אחד. (יש צבעים thixotropic עקביות עבה במצב שקט, כאשר הם פוגעים בדילול מכאני, ולאחר הסרת השפעות כאלה הופכים עקביות דמוית ג'לי שוב). כמו כן, לאפשר שימוש בצבע thixotropic כאשר ציור ומחניק דרך המתקדמת והיעילים ביותר - ומחניק.

צבעי tinting

צובע צבעים הוא אחד הנושאים חשובים מאוד ואקטואליים. Tinting יכול לשמש הן לידני וצביעה ממוחשבת. tinting מחשב הוא נוח ביותר עבור קבלנים, דורש מינימום של עבודה, במיוחד כאשר כמויות גדולות של עבודה. לקבלת חומר צביעה באיכות חייב להיות במינון מדויק מאוד של שניהם בנפח וברכיבים הבודדים. מסד נתונים מתוכננים היטב יכול במדויק להזין את המספרים, ללא קשר לצבע Tintable המספר ולהבטיח את קיומם של המאפיינים המוצהרים של הציפוי.

כאשר צובעים במדריך עדיין רלוונטיים כמויות קטנות. כאן תוכל לבחור צבעי tinting polnotonnymi או משחות פיגמנט אוניברסליות המכילות לא קלסר. משחות tinting יוניברסל תאפשר כצבעי בסיס מים ואמייל על בסיס ממסים. עם זאת, כאשר לא כדין באמצעות משחות פיגמנט יכול בקלות לשבש את האיזון בין כמות קלסר והמילוי, לדוגמא, במקום הציפוי עמיד שחיקה כדי לקבל משטח כי הוא מלוכלך בניגוב יבש או בקלות ציפוי לבערה. דיו polnotonnyh יישום הכולל קלסר בהרכבו, אפשרי רק לאותם חומרים בקלסר. עם זאת, האמינות והאיכות של שיטה זו היא גבוהה יותר, ולכן הצביעה הידנית עדיפה.

מבצע

המשתמש חייב לקחת בחשבון שציפויים נצחיים לא קיימים. הגנה על המצע מפני ההשפעות המזיקות שיתבלה. עם זאת, כיסוי מבוצע כהלכה יספק ציפוי איכותי עם חיי שירות ארוכים. כל החיים ציפויים תלויים בגורמים רבים: יישום טכנולוגיה זו, ולציפוי במהלך מבצע. לדוגמא, באקריליק הכיסוי השני מול ישן 8-10 שנים, ובתנאים קלים - הרבה יותר (לדוגמא, החזית היא בצל או שהוא סוגר את מגן השמש). אבל אם אתה עושה את העבודה עמדה בכל ההיבטים הטכנולוגיים, העדכון של הציפוי ניתן לעשות זאת ללא עלות כספית גדולה. כתוצאה מכך, עיצוב מצויר יהיה ארוך ולא לבעלים שלהם כדי ליצור בעיות נוספות.

לכן, החל מבנייה חדשה, באיכות סבירה לבצע באופן מיידי את כל השלבים של העבודה, בלי ליפול לתוך חיסכון מוגזם. זה ימנע את העלויות משמעותיות בהמשך עבודות תיקון ושיקום.