"PlastFaktor" התחיל לייצר ציפוי הרמטי חיישן סוד

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
כמו פרסום "PlastFaktor" התחיל לייצר ציפוי הרמטי חיישן סודי, אשר אין אנלוגים בארץ. מודולרי ציפוי PVC חיצוני סדרת חיישן, שכבר נמצא בשימוש נרחב בתחומים של מטרות תעשייתיות ומסחריות, זמין כעת גם בכיסוי אטום (tradename חיישן סוד).
שטיח מודולרי היה חתום תיאור טכנולוגי חיישן סוד כיסוי יתרונות תחום גימור הכנת מצע הנחת כיסויי רצפה מפרקי איטום ריצוף חיישן סוד 1. איטום מפרקים לאחר רצפת הרכבה על ידי יישום קו תפר ריתוך קר לציפוי PVC 2. יישום של חומר איטום לאורך קו הפרידה של ריצוף
מודולרי לקיר חיישן סוד

שטיח מודולרי היה חתום

מעל 6 שנים של כיסוי חיישן ראוי פופולריות בקרב לקוחות וקבלנים דרך ביצועים כבדים וקלות התקנה. מודולים שנערמו באמצעות פטישי עץ על חידת מערכת, ללא צורך בכלים ובכישורים מיוחדים. מסר עיקרי בפרסום, אשר הפך את המותג מוכר חיישן ידוע, הפך את הסיסמה "אסוף את הרצפה עם הידיים שלך!". כעת, הודות למערכת חדשנית של גופי כפולים, השטיח עדיין היה חזק. ציפוי חותם יכול להיות גם שלהם, מבלי להזדקק למומחים יקרים. יש לקיר חיישן סוד אין אנלוגים בארץ. "ציפוי חיישן הסוד אין אנלוגים בארץ - אומר מנהל הפיתוח עסקי" PlastFaktor "איגור Vikhrov - לפיתוח שלה, למדנו את הניסיון של יצרנים זרים, אבל לא פשוט העתקתי, אבל משהו השתנה, השתפר, בשימוש שלהם" קנייני " "להשתלב" מערכת נעילה ופופולרית עם הלקוחות »חיישן מרקם פני השטח הולוגרפית.

תיאור טכנולוגי חיישן סוד

כיסוי הולך לפי "החידה", אבל יש לו מערכת כפולה של לובי אלמנטים. האלמנטים הם רכובים על נעילת תכנית "להשתלב" ו" תפרים "ציפוי סגור קצה ישר. צד "חזית" של האריח יש צורה מרובעת קפדנית. כיסוי הוא חתום עם דבק מיוחד (ריתוך נוזלי). דבק microdose הציג לתוך הפער בין המודולים. דבק מאובטח מהדק מודולים, מה שהופך את סיווג הדוק. הרכב תודה שנבחר ואיכות דבק מודולים חיישן סוד, במידת צורך, כיסוי יכול להיות מפורק מבלי לפגוע באריחים.

כיסוי יתרונות

חיישן הסוד - ציפוי עמיד במים, ואפילו עם נוזל בשפע כבר נשפך, הלחות לא מקבלת מתחת לכיסוי. צורות מרובעות ברורות תתאים לכל סגנון עיצוב מקלסי ועד הייטק. כמו כל הסדרה המכסה את החיישן, הציפוי עמיד בפני כל ציוד ייצור ומחסן תמרונים המון. כיסוי ניתן לפירוק בקלות ושומר על כל האיכויות שלה, כאשר לתלות שוב.

תחום

מקיר לקיר חיישן סוד מתאים לכל הסוגים של הנחות תעשייה, מסחר ומגורים. סוג זה של כיסוי הוא אידיאלי עבור חללים שבו הם יכולים לקבל רטובים על הרצפה ואתה צריך למנוע ממנו ליפול אל מתחת לשטיח. חנויות מכולת, חנויות ומרכולים. מתקני טיפול בילדים (מסדרונות, אזור בריכה ומקלחת). מכוני כושר, מרכזי כושר, ספא מכוני (מסדרונות וחדרי הלבשה). לינה (מסדרון, מטבח, חדר שירות, מחומם).

גימור

חיישן סוד ציפוי נועדו לשימוש פנימי. לפני שמתחיל מודולים עבודה ושטח חיישן הסוד צריך להישמר בטמפרטורה קבועה ל24 שעות. באותה הטמפרטורה יש צורך להפוך את ההתקנה.

הכנת מצע

להחליק את פני השטח. דיס כדי למלא חללים וסדקים זמינים. בסיס ברור של חול, אבק ומזהמים אחרים.

הנחת כיסויי רצפה

מחסנית טובה יותר מהמרכז או מהפינה הרחוקה. ליד הקירות מומלץ להשאיר פער של 5-10 מ"מ מתחת לבסיס כדי למנוע עיוות של הציפוי במהלך התפשטות תרמית. אנו מודולים צמודים לקיר, לנעול או למחוק פריטי נגרות סכין משונן. כדי להתאים ריצוף לגודל חדרים, נחתך בצד השני של המודולים הדרושים כמות החומר. כיסויי רצפת PVC מודולים חיישן סוד צריך להיות מונח כך שהפינות של הטירה עם האלמנט בצורה של חצים המצביעים בכיוון אחד. ציפוי מומלץ להיצמד למשטח, אם הוא ממוקם ליד מקור חום במשטחים המשופעים, או במקום שבו תנועה תהיה ציוד כבד. הדבקת יצרן ממליצה להשתמש בדבק FORBO Euromix PU 144.

מפרקי איטום ריצוף חיישן סוד

ריצוף איטום משותף ניתן לעשות זאת בשתי דרכים.

1. איטום מפרקים לאחר רצפת הרכבה על ידי יישום קו תפר ריתוך קר לציפוי PVC

שיטה זו מומלצת כמהיר ביותר והמעשי ביותר, כי אחרי ניתן לפרק את המודולים חיבור באמצעות ריתוך נוזלי FORBO Noviweld 671, במידת צורך מבלי לפגוע בציפוי. ריתוך קר הוא מבנה מיוחד בצורה של תערובת של ממסים ו-PVC. כאשר מוחל לריתוך קר ציפויי הקצה הם נמסו והצטרפו זה לזה כדי ליצור חותם הרמטי. איטום של מפרקים צריכה להתבצע בטמפרטורה מקורה מתחת 15 º C +
ראשית, עליך לאסוף את ריצוף.
עם פטישי עץ לאבטח את נעילת אלמנטים.
ולאחר מכן להחיל תפר ריתוך קר. לשימוש יעיל וחסכוני ביותר של צינור נוזל FORBO Noviweld 671 מצוידים במחט מחלק מיוחדת.
זה נראה כמו ציפוי קצות ספייק ידי ריתוך קר. התוצאה היא רצפה חזק, שניתן לפירוק במידת צורך (יכול להיות שבור תפר ריתוך קר מחובר בעת הסרת המכסה עם קצת מאמץ).

2. יישום של חומר איטום לאורך קו הפרידה של ריצוף

השיטה מומלצת לשימוש באזורים עם לחות בשפע מתמיד בקומות, המשתרע על כך מתפשט פעם אחת ולא מבין. מאחר שרכב האיטום ניתן ליישם סיליקון, דבק פוליאוריטן או דבק המשמש להדבקת רצפת כיסוי למצע. אסור הנחת רצפת איטום התפרים בטמפרטורה מקורה מתחת 15 º C +
למרוח שכבה דקה של דבק על הקצוות של הכיסוי באופן שווה עם פערים לא.
לאסוף כיסוי על "חידה", אלמנטי עגינה מהפינה של הטירה.
עם אלמנטי נעילת התקשרות בטוחים מקושים. התוצאה היא כיסוי רצפה בחוזקה, מקשה אחת.
יש שיטה שלישית של איטום. זה שילוב של שיטת 1 ושיטה 2. במקרה זה אנו מקבלים את התוצאה המרבית. אני רוצה בעיקר לדבר על האפשרות של שימוש בשתי השיטות לריתוך קר FORBO Noviweld 671. במקרה זה יש לנו כיסוי כמעט מוצק, חזק, עמיד במיוחד רצפה. מבצע של ריצוף יכול להתחיל לאחר ייבוש חומר איטום (זמן ייבוש נקבע על פי ההוראות לאיטום שנבחר). חשוב! אנו ממליצים לך לבדוק את שטח קטן של האיטום של ריצוף לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורך לאטום. כמו פרסום