MDF שפולי

חשוב לדעת, המאמר לקריאה בלבד! המאמר יכול להכיל טעויות, הנהלת אתר אינה אחראית לתוכן המאמר.
עוקף - רצועה זו, סוגר את הפער בין הקיר והרצפה. פולי שיכולים להתאים את הקירות ועיצוב רצפה או בניגוד להם. לכן, כדאי לשים לב לצורה, הצבע והחומר שלה.

הוא משמש למסגור רצפות למינציה ולינוליאום, עשוי לשמש גם כגמר הסופי של קירות, מצופה לוחות דקורטיביים על בסיס לוחות.

תמונה

בין היתרונות של אובניים מסד MDF: מחיר נמוך, עמידות לחדירת לחות והמראה של לכלוך עיקש, UV. פנלי MDF לא למשוך אבק ונחשבים היגיינה. העננים ללא עננים קיומם רק שבריריות, או מוסווית כאומרים יצרנים, התנגדות מספיקה על פני השטח נזק.

MDF שפולי רכובים על קיר שטוח עם תליונים בצורה של קרסים, אשר ממוקמים בתקיפות על הכן. סעיפי הסוף עוקף פקקי פלסטיק קרובים, ומפרקי פינה "פינות". באמצעות התקשרות זו, פנלי תיקון שלאחר מכן ניתן להסיר, ולאחר מכן לשים במקום.

סוג אחד של הרכבה עשוי להיחשב כעוקף trunking, שהוא לא נדיר להאריך לאורך ההיקף. הם מייצגים את הערוצים לניתוב סוגים שונים של חוטים וכבלים. השימוש בם הוא רציונלים במקרה זה, אם הבית הוא צורך להניח מספר גדול של כבלים למטרות שונות ועם חתכים שונים

תיבות הרכבה עשויות מפלסטיק והאלומיניום, המון גדלים שונים וחתכים, המאפשר לכבלים למטרות חילונים וחלקים שונים בערוצים הנפרדים, ובכך להגדיל את חגורת הבטיחות. צינוריות צורה משתנים גם הן. הם יכולים להיות מלבניים ופינת הרכבה בפינות של הקירות, התקרה או מתחת לארונות תקורה. ולבסוף יש לציין שההרכבה מתבצעת לאחר השלמת עוקפת לערום רצפה. החלף את הבסיס בכל עת ללא צורך להחליף את כיסוי הרצפה הקיימת. בהתאם לסוג של ריצוף וסגנון כללי הנחות יסוד החלטה לבחור פיתוחים ייצור חומר.

מנקודת המבט של טיפול של כל מסד לא מאוד אנין. בעת הניקוי עוקף לנגב עם מטלית לחה. כתמים עיקשים ניתן להסיר עם חומרי ניקוי שאינו מכילים חומרים שוחקים או ממסים. כאשר טיפול לחות עץ למנוע עוקף מוגזמת, כמו גם המירוק קשר או ממסים. אבק לנגב במטלית יבשה או מעט לחה או שואב אבק.

מפרט מוצר
חומרים: MDF, נייר, צבעים אורגניים, מלמין.
מידות: אורך - 2.6 מ '; רוחב סעיף - 16-18 מ"מ; גובה פרופיל - 59-60 מ"מ.

ניתוח לצרכן
מסד קרן - MDF (MDF - בינוני הפיזור fibreboard, כמעט אותו הדבר כמו ה-DSP, אבל רק בחומרים ידידותיים יותר לסביבה - בייצורו אינו חל שרף אפוקסי ופנול, כל נלחץ על ידי ואקום).

בצד הקדמי של המצע תחת לחץ וטמפרטורה גבוהה כדי להחיל את מעיל הגמר - נייר ספוג. ועל גבי הנייר - ציפוי מלמין, אשר מגן מפני היווצרות של לכלוך ולחות עקשנים. מלמין יכול לעמוד בחשיפה לאור UV, כך שגם לא ייעלם ממגע עם עוקף אור שמש ישיר. יתר על כן, הציפוי לא למשוך אבק ונחשב היגיינה. צבעים לקצץ יכולים להיות שונים מאוד - מצבע אחד חיוור לחקות חומרים טבעיים.

מטרה: רצפת מסגור מכוסה בלינוליאום ורבד ריצוף, כמו גם את הגמר הסופי של קירות, מצופה לוחות דקורטיביים על בסיס לוחות.

טיפים לשימוש
תכונות לערום: כאשר חיתוך בסיס MDF לא יתפוררו או לשבור. על קיר שטוח או ברגים לקצץ דקורטיביים מהודק בסיכות צעד 50-60 סנטימטר הם מעוקלים כלפי מעלה ווי רוחב של 10-15 מ"מ, אשר לאחר מכן מונחים בחוזקה על הכן. סעיפי הסוף מכוסים בכובעי פלסטיק בדרך כלל, ומפרקי פינה - "פינות". באמצעות שיטה זו של תיקון לתיקון הבא של פנלי הנחות ניתן להסיר, ולאחר מכן לשים במקום מבלי להשפיע על המראה שלהם.

עוקף מסילות, מבלי לתקן את הערוץ על השטח כולו פשוט דבוק לדבק המגע.

טיפול: ציפוי מלמין ניתן לנקות באמצעות חומר ניקוי עדין. כתמים עיקשים ניתן להסיר עם ממס חלש. בכל מקרה אתה לא יכול להשתמש בחומרים ממסים או המירוק חזקים.

סיכום: עם, כיסויים טבעיים טקסטיל רצפה או פנלי MDF פולימריים לא נראה טוב מאוד. אבל שילוב אידיאלי עם לוחות MDF הפורניר דקורטיביים קיר ופרקט למינציה. זה הוא בסיס MDF חומרים אלה זמין כסופו.